Search Results

Search results 1-20 of 23.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Klasa postaci: Sura Broń (WP) Poziom postaci: 75 Ekwipunek (EQ): Broń - Truta+6 37śr 3kd+4 Zbroja - Magia+7 3kd+4 Hełm - Rogowy +6 Tarcza - Lwia +9 8 siła 20 dt Bransoleta - perlowa+5 2khp Buty - fenki+9 5 szybkosci ataku 800 hp 10 kryt Kolczyki - ebo+9 czyste Naszyjnik - krysztalowy+3 2k hp Poziomy umiejętności (skilli): Czarowane Ostrze - G1 Czarowana Zbroja - G1 Rozproszenie Magii - Smoczy Wir - G1 Strach - M9 Uderzenie Placem - reszta Status Postaci: WIT - max INT - max SIŁ - 56 ZRĘ - Poziom…

• Przydałyby się nowe tekstury oraz dom aukcyjny lub czat dla tych, którzy chcą coś sprzedać, bo czasem jest ich za dużo Przeniesiono do odpowiedniego tematu. Aszti

• Wybór EQ - item vs. item

blackbib3 - - Klasy Postaci

Quote from AliBabaS7: “ Ogólnie do bicia Metków lepsze są Ebonki, ale gdy na Łzach odpalasz ostrze i zmieniasz na Ebonki, to masz większe DMG.” Yh, zapomniałem dodać, że chodzi mi tutaj bardziej o te 5% kryta. W eq mam 30% i buffka 40 także myśle, że ładniej wchodziłoby z kolcami

blackbib3 - - Klasy Postaci

Przedmiot I Ebonitowe kolczyki Nazwa i stopień ulepszenia: +9 KD: Bony: mix Przedmiot II Kolczyki z niebiańskich łez Nazwa i stopień ulepszenia:+9 KD: Bony: brak PRZEZNACZENIE:* mapki dt Dodatkowe informacje** Aktualnie ostrze M10, czytam / bije metki 70 bez odjeżdżania

• Klasa postaci: Sura Broń (WP) Poziom postaci: 75 Ekwipunek (EQ): Broń - truta+6 37sr 3kd+4 Zbroja - stal+7 3kd+4 bez bonów Hełm - rogowy+6 Tarcza - lwia+9 20 dt 6 blok 8 sila Bransoleta - perlowa+5 2k hp Buty - deszczowe+5 2k hp Kolczyki - ebo+9 3b 5 ludzi 2 lipne Naszyjnik - krysztalowy+3 2k hp Poziomy umiejętności (skilli): Czarowane Ostrze - m9 Czarowana Zbroja - m9 Rozproszenie Magii - 0 Smoczy Wir - m8 lub m9 Strach - m7 Uderzenie Placem - 6 caly czas czytam Status Postaci: WIT - 90 INT - 9…

• Rook- I'm an Albatraoz!

blackbib3 - - Archiwum

youtube.com/watch?v=i6IWWXZXeb4 -ten? Jak tak, to lecimy razem. Ile za to paliwo?:D

blackbib3 - - Archiwum

Potrafisz "prowadzić"?:P Lecę z Tobą na wycieczkę, czy nie da rady? I nie pisz tak dużo, bo mi się nie kce tyle czytać, robisz to na złość!?

blackbib3 - - Archiwum

Zmieniłeś nazwę tematu, jak mogłeś? Dlaczego latanie? Nie boisz się, że cuś się stanie sie?

• Patriae

blackbib3 - - Prezentacje Teamu

Ukradli mi 2 yangi, co mam zrobić? Musimy się porządnie przygotować do polowania! Potrzebny ekwipunek: Laburka, do rzucania w podwodne grzyby, Harper, używana jako "wyciągajnik" , Art, żeby je pilnował, bo mogą uciec ( ale pewnie zrobi z nich zupę grzybową z podwodnych grzybów potocznie nazywaną zupą rybną ), reszta według gustu, np. Enticelle( czy jak mu tam) zeby je zanudził na śmierć itp. Mam jeszcze pomysł na polowanie na grzyby z gatunku Rydzów Ludojadów.

• Patriae

blackbib3 - - Prezentacje Teamu

Co Cię skłoniło do zostanie GM'em? Zapolujemy na podwodne grzyby, które upodobniły się do szczupaków i karpi?

• Co Cię skłoniło do zostania GM"ką? Dłuższa wypowiedź please.

• Klasa Postaci: Wojownik Body Poziom postaci: 80 Ekwipunek (EQ): Broń - truta+7 37 srednie 5b 3kd+4 Zbroja - Boga+8 3kd+4 1,5k hp 10 do pz Hełm - upiorna maska+8 8 szybkosc ataku 8 trucie 10 magia 2 nieistotne Tarcza - Lwia+9 20 dt 8 siła 4 grota 20 zwierzęta Bransoleta - Srebrna+9 czysta Buty - deszczowe+5 2k hp Kolczyki - Ebo+9 2b 5 ludzi 6 przedmioty Naszyjnik - kryształowy+3 2k hp Poziomy umiejętności (skilli): Aura Miecza - P Berserk - M9 12 do G Szarża - M9 11 do G Trzystronne Cięcie - 11 W…

• 42 lv body w świątyni na deskach - najlepsza i najbardziej opłacalna metoda. (lub była kiedyś) Wierzcie lub nie. Pierwszy raz gdy dropiły szkaty ( mistrzostwa swiata - szkaty dropiły przez 24h) to przez jakieś 8-9 godzin poleciało mi około 1,5k szkat.

• TAPNIECIE vs UDERZENIE MIECZA

blackbib3 - - Archiwum

Uderzenie miecza na G/P także uderza dużo, nie tyle co topka, ale... -ZAWSZE nim trafisz, -Większa szansa na omdlenie (jeśli ktoś na NNO), -Jeśli ktoś nie ma NNO to na 100% go omdlisz, - słabe do expa. Tupka uderza więcej, ale: -szansa na omdlenie jest mała, - nie zawsze trafisz przeciwnika, gdy ucieka - dobra także do expa

• Mega wierzchowce -> Mental

blackbib3 - - Archiwum

Tak zmienia, jakbyś jeszcze miał w tarczy 10/15 + fenki to było fajnie, w dodatku maska daje więcej defa niż żelak.

• Mega wierzchowce -> Mental

blackbib3 - - Archiwum

Zanim pójdziesz expić, to zrób biologa 650 defa na tym lvl'u to mało - z pamiątkami będziesz miał więcej. Bierz def

blackbib3 - - Archiwum

zbroja Przedmiot I Nazwa i stopień ulepszenia: Zatruty+7 sr 37 3kd+4 + boga+8 3kd+4 1,5k 10 pz + dzik wojenny KD: Potwor smierc powtorka Bony: 37 sr Przedmiot II Nazwa i stopień ulepszenia: parta+9 KD: woj sura+4 spalny Bony: 10 ludzi 5 szycie 2 trucie 4 wit 10 misty PRZEZNACZENIE: Robienie dt, exp w grocie. Dodatkowe informacje** mental 80 lv - exp do 86, nie mam zamiaru expic na setaou raczej, parta by sie przydala w pvp, ale coz...

• Szaman healer... Jaki build wybrać??

blackbib3 - - Archiwum

Jak do expa to dobryby był przywolanie -> heal -> zwinka -> rzut -> szpon ( ale tu głównie z konia exp ) Dlaczego tak? na niskim lv, expisz z buta - przywolanie Potem mooby staja sie mocniejsze - heal W v1 mooby nie są mocne, a exp ze zwinka 55-70 jest przyjemniejszy ( nie poruszasz się jak "rzulf", szybszy heal)

• Klasa Postaci: Wojownik Mental Poziom postaci: 80 Ekwipunek (EQ): Lipa Broń - Rib+9 36 śr 2kd+3 / parta+9 5b 2kd+4 pvp Zbroja - Smocza+9 2kd+3 - Chce zarobic na jakas stal Hełm - Strachu+8 czysta /zelak+5 20 dt Tarcza - lwia+9 20dt 8 sila Bransoleta - srebrna+9 czysta / slaba jakas 20 dt Buty - Deszczowe+5 2k hp Kolczyki - ebo+9 5 ludzi 6 przedmioty / jakies slabe 20 dt Naszyjnik - 2khp / drugi 10 kryt Poziomy umiejętności (skilli): Duchowe Uderzenie - P Silne Ciało - G1 Tąpnięcie -G1 Uderzenie …

• samodzielne DT

blackbib3 - - Archiwum

Rozwiń WP - masz na tym samym koncie, będziesz mógł potem bić metki w red lesie, a pierscionki na BM'a