Search Results

Search results 1-20 of 70.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy konTROLLowane Samos

bilinm - - Samos

Ofermo ważne ze ty jesteś pewny swojej wygranej. Tylko żebyś wytrzeszczu po 20:00 nie zrobił ze zdziwienia PS. GM to za niski próg bysmy byli zainteresowani nim. SGM ma większe szanse.

bilinm - - Samos

Jak sam napisałeś jest to dyskusja serwerowa a dyskusja na temat wojny zrobiła się między serwerowa wiec wynika z tego ze nie powinno być tutaj tej ankiety Nie musisz pisać mistrzu, wystarczy Ino Faraonie Królu

bilinm - - Samos

To spadaj mi z ta ankieta do hydeparku. Wojna Eboli z Sky to wydarzenie ogolno metinowe bo wszystkie serwery są zainteresowane oglądaniem areny

bilinm - - Samos

Quote from Teiws: “Jeden użytkownik prosił mnie o ankietę, w której możecie obstawić kto wygra. Zapraszam do głosowania. :D” Gupiś... To kolejną ankiete poprosze czy jestes za aborcja czy przeciw

bilinm - - Samos

Ts eboli należy do pani N? Zalezy ktory.. ale Złe info przykro mi...

bilinm - - Samos

Dementuje wszystkie plotki na temat biletów na arene... wstęp wolny dla wszystkich tylko proszę uważać na różne plecaki, torby, tobołki leżące na ziemi bo po pewnym czasie możecie znajdować się w wielu miejscach jednocześnie

bilinm - - Samos

Quote from Mleeko: “To chyba najlepiej na tym wszystkim wyjdzie Bayern 8o” Najlepiej na tym wyjdzie Pan Prezes

bilinm - - Samos

Do przerwy 1:1, pozniej Messi poda do Ronaldo i będzie 2:1 dla Polski

bilinm - - Samos

To zły znak jak Cie pośladki bolą... czyżby ten teges?

bilinm - - Samos

Bywa

bilinm - - Samos

Quote from Mleeko: “BÓG Z TOBĄ - chwali się takie poczynania Musisz znaleźć dobrego zawodnika, który zaopiekuje się kontem” Zainteresowana?

bilinm - - Samos

Mleko, do odwołania przechodze na jasniejsza strone mocy

bilinm - - Samos

Mi się wydaje ze on próbuje cie poderwac

bilinm - - Samos

To tak jak z naszymi drogami

bilinm - - Samos

Myszy zrobiły czy pies?

bilinm - - Samos

I kolejny co żyje gra? A gdzie zniknęły teksty w stylu "chodź zrobimy pojedynek na boisku zobaczymy kto jest lepszy" Ps. If ju noł łot aj min Pamietajcie jak to powiedzial pewien mądry czlowiek: "hipka nie boli" A teraz dalej piszcie kto jest lepszy, kto ma lepsze eq, kto mocniej uderzył. Ciekawe co Wy zrobicie jak Metin się skończy?

bilinm - - Samos

Jestem ciekawy co by się z Wami stało jakby zamknęli metina... da niektórych świat by się zawalił i zaczęli by szukać zestawu gałąź+sznurek

bilinm - - Samos

No przykro mi ale swoim postem gość wygrał i internety

bilinm - - Samos

Quote from K4RAMBA: “Dalej sobie wmawiaj ze masz yangi niech ci tak będzie ale niestety egzystujesz w płytkim brodziku intelektułalnym i po twoich wypowiedziach na temat czego ty nie masz stwierdzam fakt iż jesteś zarozumiałym narcyzem” Mistrzuniu mój, zostajesz moim bogiem. Wypominaj mi ze jestem zrozumiałym narcyzem a broń osoby która na każdym kroku, w każdym poście pisze jaki to nie jest bogaty i jaki to z niego koks uwielbiam Cię juz Także zastanów się kto tu jest zrozumiałym narcyzem

bilinm - - Samos

Quote from WyjOfermo: “Moja wina ze ebole nie stać na eq ? Wasi sponsorzy juz wygasli ?” czytając twoj argunemt aż na prawde odechciewa mi sie wchodzić na tą gre... Skoro jesteś "bogaty" to chciałbym Ci podziekować za sponsorowanie gry oraz za to ze dzieki Tobie ta gra moze sie rozwijać(albo nie rozwijać). Obyś wiecej ładował w tę gre i kożystanie z tego ze sponsorujesz rozwój gry;p oraz umożliwiał mi smianie sie z Ciebie:D