Search Results

Search results 1-20 of 69.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy konTROLLowane Diumar

prezesisko - - Diumar

Norbercie po starej znajomości no już 82 dni więc czekam:) wbije 101 dni to dam znać ..komuś się może przyda bo jak widzę tylko pvp graczy interesuje więc nikt Ci nic nie podpowie - po 6 października napisze co i jak było z petem ..Pozdrawiam:)

prezesisko - - Diumar

a ja mam pytanko a nie chce mi się z lenistwa szukać odpowiedniego działu mam spoko Razadorka , pięknie się wyexpił na 40 ( ma 6.2 % pz przyrosty co 5 lvli o 0.6 % -oczywiście cały czas żyje ) lvl i dziś mu minęło 50 dni życia a więc czas expić dalej i tu jak zwykle są dwie szkoły : szkoła 1) bij po 51 dniach a skoczy z 0.6 o +/- 0.1-0.2 % szkoła 2) bij po 101 dniu a skoczy o +/- 0.2-0.3% oczywiście są to wartości podawane przez innych graczy, ktoś coś ma pojęcie co i jak z tymi dniami i skokami…

prezesisko - - Diumar

pół biedy jak się nie odróżnia gry od forum....gorzej jak od życia i się chaty zastawia żeby na ISa starczyło....

prezesisko - - Diumar

hmm Master okej ja rozumiem sam mam konto od 1 lvl i z czasów Monolitu i bez skrzyneczek startowych...no ale...mówisz boty..kurcze trzeba być mega ślepym ( tu pozdrawiam GMów) aby tego nie wyłapać...bo jeszcze rozumiem , że olewają jak bot ma 1-18 lvl no ale jak ktoś GRA w tego metka ( na wysokim lvl którego nie kupił ) to już jadąc i mijając czyjeś konto to widzi , że coś jest nie halo...no ale jak u nas GM nie wie jak do groty dojechać to ja się pytam kto tu pilnuje??? Mówisz 4 ch jest okej..n…

prezesisko - - Diumar

4 kanały...i gdzie ja teraz wydropię te "lśniące futra tygrysa" a w IS nadal nie ma ....chlip .....

• przynajmniej na mapkę 95+ weźmiesz więcej potów lub od biedy żarcia dla peta:P

prezesisko - - Diumar

Quote from Django: “właśnie to przetestowałem, ale nie dostałem blokady za napisanie "witaj" musiałeś coś tam jeszcze dopisać ;)” i właśnie kolego chyba potwierdziłeś moje słowa...bo mi chodziło o to , że ten algorytm jest tak luźny ,że przepuszcza co mu się żywnie podoba jak napisałem w wykasowanym poscie -tego dnia zalogałem konto Zaraz po zalogowaniu do gry włączyłem 2 komputer gdzie przez ponad godzinę rozmawiałem na TES zajmując się czymś zupełnie innym niż pisaniem na tamtym kompie po pros…

prezesisko - - Diumar

Quote from Beldwik: “Jak obiecałem nowe, odświeżone posty wróciły na łono forum - Przepraszam jeszcze raz ;(” z przykrością Cię zawiadamiam - nie przyjęte -tylko dymisja miej jaja -nie bądź jak Ci z Wiejskiej

prezesisko - - Diumar

to może i ja dwa słowa dopowiem bo posty wycinają niczym kataną ...mam nadzieję , że w końcu forum będzie służyło jako forum dla graczy a nie wychwalanie GRY jej administracji i jakie to GF dla Nas graczy wspaniałomyślne jest ( w końcu chyba to My tu jesteśmy dla Nich a nie odwrotnie )...cenzura na forum to jedno ...mnie tam bardziej drażnią blokady czatu na grze ..nie wiem jaki silnik napędza banowanie czatu ale chyba za napisanie "witaj" na gildyjnym czacie to przesada...( napisałem o tym ale …

• Odrabianie Konta.

prezesisko - - Archiwum

ciekawie masz spróbuj zakładać nowe konta ( miecz +9 to kwestia 1-2 kk) i expić na 20 lvl dla zmianek i dodań..potem kombinuj z zbrojkami na 34 lvl i fmsami/ribami ...może coś się wkręci:) z mieczykiem możesz próbować dropić wierzchy "za kasę " znajomym a przy okazji jakieś ku wpadnie...oczywiście możesz też sprzedawać odłamki smocze coś tam zawsze wpadnie xd

• mapki 90 bez buffa ?

prezesisko - - Archiwum

Quote from Taphor: “Ja mam takie pytanko poza tematem, tak z ciekawości. Czy na tych mapkach 90+ działa teleport do małżonka? :)” tak działa xd

• mapki 90 bez buffa ?

prezesisko - - Archiwum

biłem swoim mentalem 95 lvl truciak +9 śr 36 , w eq jakieś 20 k hp, na wyłączonej alchemii , szarfa na wartości 5śr ,coś około 60 pkt, bez khana i buffa tylko na dziku i w eq grota ( 110+ ) 10 do pż i zbijasz metki bez problemu tylko wiadomo zajmuje to sporo czasu więcej niż wp.zaopatrz się w roski na szycie kryta wartość jeżeli myślisz o bossach-polecam Trupią Twarz , Argesa -odradzam gargulca i polifema ( tu już musiałbyś sie konkret ubierać pod potwora ) ,namęczysz sie a szału nie ma xd a no …

• Ban-Czat

prezesisko - - Archiwum

koleżko to jeszcze nic...dzisiejszy ranek rozpoczynam sobie grę loguję swoje konto , przy okazji logując komunikator TS3 na kanał gildii Rozmawiam sobie kilkanaście minut z koleżanką z gildii AMD , i chcę się przywitać z kolegą z gildii który właśnie zalogał i wita się na "gildyjnym czacie" ..a tu zaskoczka "twoja blokada czatu trwa 23 godz 59 min " gdzie nawet tego dnia poza pasami do konta nic nie klikałem xddd .. pozdrawiam [ciach] obsadę która zaprojektowała blokady za nic:) Proszę o zachowa…

prezesisko - - Diumar

incognitoUNBAN prędzej Di Caprio ogarnie Oskara za "Zjawę" , niż wiadomo kto przyzna się do porażki:) Ale miło, że w końcu jest filmik a nie "specjalnie wyselekcjonowane SSy" d

prezesisko - - Diumar

a ja zaproponowałem ale oczywiście wycieli posta, możliwość pvp podczas ewentu skarpetkowego z lvl 0-15 na wolnym:) Sami boty widzimy , sami je wybijamy:) W końcu zgłoszenie tego wyżej nie było by potrzebne bo sprawa załatwiona od ręki i nie wierzę , że każdy uczciwy gracz miałby coś przeciwko:) A na bank "oszust" nie gapi się w monitor jak się o niego mobki zabijają tylko afczy No ale to marzenia jak to się mówi "ściętej głowy" Pozdro z Red

prezesisko - - Diumar

Quote from Winchesterr: “Co sądzicie o nowym przedmiocie w IS? :rolleyes:” ( podejdę sceptycznie ...) a co tu jest do sądzenia.."Zmiana Nazwy".....możliwość zmiany nicku postaci to tylko przyklaśnięcie i zaaprobowanie wszelkiej maści złodziejstwa i kombinatorstwa od kradzieży kont, poprzez ich kupowanie i na handlowych gruuubych wałach kończąc...zaraz się pojawią "stare" konta , pobanowane , pokradzione pod nowymi nazwami.. teraz to już przesadziliście..( wiem , można było kombinować zmiany nick…

• a ja mam takie pytanie bo szukałem już na forum odpowiedzi ale jakoś znaleźć nie mogę jednoznacznej odpowiedzi ze strony TEAMU na następującą kwestie więc poprosił bym kogoś z "zarządu" o ustosunkowanie się do takiej sytuacji ...dropimy teraz skarpetki i widzimy bota ,no ale nie każdemu chce się zgłaszać to już bo jak bym miał zgłaszać każdego to bym nie dropił w ogóle i tu moje pytania ja się podpinam pod bota on ściąga na potęgę mobki a ja mu wybijam zanim do niego dolecą czerpiąc jak wiadomo …

• a ja jednak będę pesymistą co do skarpetek...miło, że forma ich dropienia pozostała bez zmian:) Ale na banczek pewien jestem ,że nie obędzie się bez majstrowania albo to w częstotliwości dropu albo w zawartości paczek świątecznych które za skarpetki otrzymamy...od 3 tyg drop leży i płacze o litość ( tylko godziny nocne przypominają "jak to kiedyś było" ) . Jutro czwartek i restart..jeżeli nadal nie poprawią dropu oraz uciążliwej próby "wylogowania się (wg. mnie powinno być tak ,że każdy wylog tr…

• wracając do dropu zrobiłem w tym tyg ciekawy teścik a mianowicie 3 nocki od 1.00 dropiłem na gromistych ( metki 100 i 105lvl ) do tak mniej więcej 10 rano i co zauważyłem ..od godz 1 do 5.30 drop z metków jest okej kd+4 speed ,potworki, śmierci kamole i kamole + , sporo pd i pele no i złom na peta leciał poprawnie , dużo bodzi bo zawsze około 20-30 szt około 120 odłamków .Ale przed godziną 6 zaczyna się dziać coś dziwnego drop nagle się zmniejsza, odłamki już nie lecą tak ciekawie jak wcześniej …

• Quote from Mante: “Cytat Arta: Quote: “grę się odkrywa, a nie przechodzi na poradnikach i instrukcjach, bo to wygląda jak czytanie lektur z wszelkiego rodzaju skrótowców...” Mam nadzieje ze pomogłem.” ] Art Ty niezły żartowniś jesteś co czwartek po każdej "aktualizacji" wypuszczacie patche/dodatki/zmiany w grze które są niesprawdzone , niedopracowane itp. więc ja nie wiem kto tu leci po łebkach i na skróty i kto potem się tłumaczy , że dostali niesprawdzoną aktualizację ale już pracują nad popra…