Search Results

Search results 1-20 of 84.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Jak zacząć grę od zera ?

LeoMaxNew - - Archiwum

wetar

• Rozmowy konTROLLowane Wetar

LeoMaxNew - - Wetar

nie mam metka na steamie.... poprostu wiem ile gram

LeoMaxNew - - Wetar

a to bardzo ciekawe leksioooo poniewaz od wrzesnia, czyli od 2 miesiecy mam przegrane...jakies 5-6 godzin, ostatni raz gralem 9 dni temu przez 45 minut, gram glownie miedzy 23 a 24 i nie stawiam wtedy sklepow ostatni moj sklep stal okolo 5 wrzesnia:) wiec macie zwidy chlopaki:)

LeoMaxNew - - Wetar

a powiedz mi, kiedy ostatnio widziales taki moj sklep

LeoMaxNew - - Wetar

ja tu profanacji nie widze... ale on lubi sie przyczepiac do kazdego kto tu pisze PS: tak, wiem, czekam na to az poleci 20 hejtow na mnie tu:)

• Jak zacząć grę od zera ?

LeoMaxNew - - Archiwum

ale wy glupoty opowiadacie.... ja jakos bez is wbilem 90+ mozesz zaczac w kazdym momencie ale fakt, najlatwiej podczas dluzszego eventu, np swieta jezeli w normalnym okresie robisz tak: 1-15 lvl robisz misje i eq +6 (miecz+9 tani z groty) na 15 lvl bijesz metki w m1, zarabiasz i dropisz wierzcha kupujesz eq lepsze i bijesz do 30 lvl na 30 lvl alchemia, robisz alchemie codziennie i po tygodniu masz kase na pro eq na ten lvl

LeoMaxNew - - Wetar

Arena? E tam, ja wole w srodku nocy podropic sobie spokojnie

LeoMaxNew - - Wetar

I wlasnie zrobiles to na co czekalem od lexia, pokazales kto to wszystko rozpaplal chociaz byl proszony o dyskrecje, dziekuje bardzo

LeoMaxNew - - Wetar

Rshamane ile razy ci trzeba powtarzac ze jezeli temat nie dotyczy ciebie to zebys sie nie wtracal? I gratuluje ci okreslenia "to moje forum"

LeoMaxNew - - Wetar

Karola twoj pierwszy cytat wyjasnia kolejne:-) jak mam sie z nim dogadac skoro ucieka z pw... Mogl zalatwic sprawe jednym zdanie ale skoro woli dalej brnac w swoje historyjki to jego sprawa Nicki juz pisze na pw ale prosze ich jemu nie przekazywac

LeoMaxNew - - Wetar

Leksiu przyznaj sie poprostu do winy i ze rozpowiadasz plotki i bedzie po sprawie a nie zachowujesz sie jak małolat

LeoMaxNew - - Wetar

Pisalem ze mowilo mi kilka osob ale nickow nie podam zeby klotni nie robic w wiekszym gronie, po proszeniu karoli podalem jeden nick osoby ktora nie bedzie miala nic przeciwko To wkoncu napiszesz ilu osobom napisales ta plotke czy nadal bedziesz mowil ze nikomu chociaz sam pisales do kajooj ze rozpowiedziales

LeoMaxNew - - Wetar

Lexio Skoro znasz juz nick tej osoby to sam sie jej spytaj, tyle w temacie Rshamane Jak na osobe ktorej nie widzialem na serwerze od paru miesiecy i ktora wiekszosc czasu przestala w m1 musisz bardzo duzo wiedziec o mnie co nie? Nie wypowiadaj sie jezeli nikt cie poprosi

LeoMaxNew - - Wetar

Km7 On mi juz w nocy wyl na pw ze "znow atakuja jego osobe" chociaz sam sie przyznal do winy znajomej:-)

• WP 52 dropek skille?

LeoMaxNew - - Archiwum

ostrze i strach to obowiazek, jak masz super eq to zbrojka bo jak ktos bedzie ksul to zjedziesz go szybko z takim eq a nikt nie bedzie ciagal podczas eventu dodatkowo postaci 90+ zeby bic sie o spota i tracic czas

LeoMaxNew - - Wetar

Skoro wychodzisz bez slowa z gry podczas rozmowy to chyba nie jest pokazem kultury ani szacunku Nicki podalem karolinie wiec nie mow ze poza nami wiedziala tylko jedna osoba, wlasciwie ta jedna to juz za duzo a wlasciwie to ze ty cos slyszales to tez za duzo I kolejna sprawa To nie jest jakis kolejny atak na twoja chora glowke...sam wkopujesz sie w takie historie a potem zwalasz na innych ze "atakuja biednego lexia" Przestan sam sie ponizac, zachowaj sie jak dorosly (dorosly to nie znaczy 18 lat…

LeoMaxNew - - Wetar

oo witam lexio, czemu wczoraj uciekles od rozmowy ze mna i kajooj? pochwal sie tutaj

LeoMaxNew - - Wetar

Tylko pamietaj ze prawnik potrafi ladna sume zaspiewac.....nie chcesz drugiego?:-)

LeoMaxNew - - Wetar

Juz sobie dogryzaja... tylko po co? Oni sami nie wiedza A to niby ja prowokuje mlodziez do klotni xD

• Zawodowe dropienie odłamków

LeoMaxNew - - Archiwum

dt, ostatnia platforma swiatyni, red las