Search Results

Search results 1-20 of 38.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Jawa

Fanatyczny74 - - Jawa

Wszędzie są boty, gdzie się nie rozglądnę, czy to nie są jakieś zarty teraz? boty cisną od wczoraj i mają +50lvle, a admini [ciach], lepiej ox i we trójke stać na tym oxie no brawo wy Moderator Ascoran:Wyciąłem nieregulaminowe treści.

• od 26.10.2017 na gameforge podgląd już nie działa, także poprzez stronkę już sobie loginu do kont nie przypomnisz

• PROBLEM Z Logowaniem

Fanatyczny74 - - Archiwum

Problemy z logowaniem tylko na niektórych serwach.. wetar przykładowo działa mi

• PROBLEM Z Logowaniem

Przy napisie logowanie się wiesza ... no ciekawie

• Quote from Salo: “Quote from Fanatyczny74: “mi kiedyś podobnie zrobiło, bodziem najechałem na stalke+9 i kliknąłem ulepsz czy jak tam, nie wyskoczyło kolejne okno, tylko odrazu mi podjęło "próbę" ulepszenia, jak łatwo zgadnąć stalke +8 otrzymałem zamiast epika support nie pomógł, znaczy po tygodniu pisania darowałem sobie, bo szkoda było nerwów na niewybonowana stal :)” A czego się spodziewałeś? Kiedyś 100% pewności na przerobienie miałeś jedynie u Seon-Pyeong.” a tego się spodziewałem, że wysko…

• mi kiedyś podobnie zrobiło, bodziem najechałem na stalke+9 i kliknąłem ulepsz czy jak tam, nie wyskoczyło kolejne okno, tylko odrazu mi podjęło "próbę" ulepszenia, jak łatwo zgadnąć stalke +8 otrzymałem zamiast epika support nie pomógł, znaczy po tygodniu pisania darowałem sobie, bo szkoda było nerwów na niewybonowana stal

• mnie przynajmniej zniechęcają gracze z wysokimi lvlami do zaczęcia przygody od zera, bo jaki sens jest dla takiego +90 utrudnianie expa na bo 35lvlowi?? taka frajdę przynosi utrudnianie komuś gry??

• Nowy serwer ?

Turkom niedawno chyba otworzyli serwer bo największy tam ma 94, także trzeba cierpliwie czekać na nowy serwer i w Polsce i w Niemczech, to kwestia czasu tylko

• 149sm i tylko kamyki surowe i szlachetne za 99sm była kiedyś szlachetna smocza skrzynia i losowało surowe szlachetne i rzadkie i również po 11 kamyków leciało, także ta cena lekko z kosmosu

• na koncie zalożonym 18 stycznia tego roku szkata przyszla.. troche sie zdziwilem.. a w szkaciieeee KHAN

• po takim incydencie duzo graczy pokonczy kariery - w tym ja, bo nie mam zamiaru juz się "meczyć" z ta gra

• Quote from Brutal: “Czy team ma zamiar zrobić cokolwiek w sprawie wywalania z gry? Przed chwilą nie było żadnego sklepu w m1 ch1 Jinno Samos. To już się robi irytujące...” nie zrobią nic, no może jak zwykle przeniosą serwery na jeszcze gorsze maszyny Is się zgadza, to po co mają coś w kierunku kicków/lagów robić :DD

• a co innego mogą zaoferować graczom?? tylko IS IS IS i tak cały czas Nudne się to robi powoli Jakby rzeczywiście usprawniali grę, no to is można było by doładować i podziękować im za pracę, ale czy oni coś robią?? no proszę.. lepiej uczli by się od RIOTu jak o graczy dbać

• up pare lat temu grało naprawdę wielu graczy metin przynisił zyski zrobili coś z tym?? odpowiedz sobie sam sobie... jakby chcieli tylko to ten wilk 6skile byłby by 3/4 lata temu a teraz mielibyśmy z 8 postaci lvl max150 teraz zysk diametralnie spadł, oni to widzą i szukaja pomysłow, ale troche im nie wychodzi i jeszcze te lagi(ddosy?) ..

• Item Shop - dyskusja

Fanatyczny74 - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from Spachu: “Nie rozumiem czemu piszecie czarne scenariusze? Jakby chcieli zamykac metka nie daliby takich aktualizacji jak nowa postać czy nowe skille dając nam do zrozumienia ze bedą jeszcze nowsze bo utworzyli nam dodatkowe 2 miejsca na 2 skille” nie dali by? myślisz ze ta aktualizacja to duze koszta, ale się mylisz oni taki hajs zarobili na tym że głowa mała, aczkolwiek sądzili pewnie, że jeszcze więcej nachapią sie, ale si.ę nie udało, zreszta tyle niedociągniec jest ze wstyd jak dla…

• ładujecie w is to myślicie że coś beda robić?? maja to w 4 literach "HAJS SIE ZGADZA" mnie też troche kusiło, żeby kupić kilka szkat szczeniaków i załadować sm, ale za te lagi itp. trzeba się wstrzymać, bo to co się tutaj wyrabia to jest smiech na sali

• widzę, że gf to sobie leci nieźle w kulki zmiany w grze tylko żeby kieszenie napchać, skrzynie hh no proszę - Czy to normalne że w ciągu dnia są tak okropne lagi i wywala cały serwer?? (WETAR) widze, że ta maszyna postawiona jest na gorszym złomie niż niektóre <ciach> smutne Mały edit. Sheyna

• @2up zmiana może i na + dla tych co ładują za 12 zeta.. a za wyższe kwoty to ucieli sm i myślą jacy to są oni fajni, jeszcze im to się czkawką odbiję

• up jak ja włącze is to dziwnym trapem jest aktywne koło losu 2000 to troche duzo, nawet na kole tyle sie nie straci do 3 poziomu, troszkę <przesada>, ale i tacy sie znajda co 2k wydadza zeby miec peta tego /Mały edit - MOD Sheyna ;)

• co do skrzynek widzę na rynku już stroje "bojownika" ale niestety 5 klasa (wilczek) nie może jej ubrać, wypadałoby to skorygować, chyba że dla wilka będą osobne kostiumy w co wątpie