Search Results

Search results 1-20 of 80.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

ChiQ - - Dyskusje Etolin

Quote from GrupaBraaaci: “to co zmieniamy klase Darek ? xD ” Profesje z black magic na weapon

• Rozmowy serwera Etolin

ChiQ - - Dyskusje Etolin

Quote from kayohardcore: “Metek działa? ” Tyle alchemii do wyjęcia, to potrwa Za to frekwencja na forum rośnie Tak sobie czytam i zastanawiam się, skąd się bierze takie zainteresowanie o czym rozmawiają ludzie, z którymi się nie spędza czasu,których się nie zna ? Po co takie wywiady To coś jak szukanie "słabego punktu ?" Korzystając, @kryndor skąd bierzesz inspiracje do filmików ?

• Rozmowy serwera Etolin

ChiQ - - Dyskusje Etolin

Wystarczy że Reverse się zbliża, zaraz zagrzmi

• Rozmowy serwera Etolin

ChiQ - - Dyskusje Etolin

Witam wszystkich Jak wrażenia po pierwszym dniu na Etolinie ? Tłoczno na sohan A jak sytuacja pod smokiem,jeszcze się nie pozabijaliście jakieś kolejki,może grafik ? Ciekawe czy ogrom nowych postaci pozwoli na powrót do wojen gildii...

• Rozmowy konTROLLowane Etolin

ChiQ - - Etolin

Mawiają, że nadzieja umiera ostatnia Coś jednak się dzieje na Etolinie

ChiQ - - Etolin

Chyba Wam się konkretnie nudzi,te Wasze rozmowy to bardziej na PW się nadają

• Wyborny Rubin

ChiQ - - Archiwum

Quote from KilerNo0bs: “wypowiadasz się w temacie o którym nie masz zielonego pojęcia. Grałeś szamanem? ” A Ty masz pojęcie? Quote from KilerNo0bs: “Na szamana w dobie zmian rubin z wartością będzie czymś dobry pod względem nie tylko hitów przy expie ale również pod pvp których szaman nigdy nie miał aż do aktualizacji ” Szaman nie miał wcześniej hitów ? O czym Ty piszesz ? Zawsze miał i każdy dobry szaman bije także hitami, chyba zapomniałeś czasy kiedy to jedyną szansą wygranej pvp przez klasę …

ChiQ - - Etolin

Quote from Szczepcio1: “Człowiek docenia coś dopiero po stracie Teraz wielce szkoda że nie ma zadym, że nudą wieje blablabla... ” Zadymy, zadymami, a nudą wieje bo gra nie oferuje nic nowego Każdy kolejny projekt okazuje się według mnie " nie trafiony ", teraz nawet zadymy są nudne, usunięcie krytyka w grze było kiepskim posunięciem, teraz postacie mogą się przepychać między sobą godzinami bez rezultatu. Wprowadzenie talizmanów jest jeszcze gorszym posunięciem, nie ma zróżnicowania w grze, kiedy…

ChiQ - - Etolin

To chyba film z soboty o ile się nie mylę, ale z wczoraj też bym chętnie zobaczyła, składy się nieco różniły

ChiQ - - Etolin

No tak, to jak najbardziej były najlepsze czasy w grze od czasów fuzji, jedno jest pewne tak już nigdy nie będzie , chyba że kolejna fuzja da nową "zdrowa rywalizacje " , a na nią póki co nie ma co liczyć

ChiQ - - Etolin

Rok temu, będąc jeszcze w NiePyskuj szukaliśmy tak rozrywki przechodząc do Jinno. Lider przeniósł gildie z Shinsoo, ponieważ tam grały "najsilniejsze gildie",oraz jedyne chętne do bicia się , to była jedyna szansa wyciągnięcia czegoś jeszcze z Etolinu Quote from Karlowaty: “ilez mozna stac w miescie [...] ” Wpadajcie też do shinsoo love.png Ostatnimi czasy to faktycznie w grze wieje nudą crying.png

ChiQ - - Etolin

Jak na poziom Twojej postaci to chyba tylko dwie osoby spośród tam obecnych możesz uznać za rywala do bicia się Zmiana królestwa jak najbardziej na plus, może coś rozruszacie w grze

ChiQ - - Etolin

W zasadzie to chyba aż dwóch przyszłych rywali

ChiQ - - Etolin

Quote from KrzywyJohn: “Jak widac nie ma ostatnio napadow na krolestwa moze byscie cos zorganizowali ? Wnioslo by to sporo zabawy w nasz nudny metinowy swiat. ” Nie ma i nie będzie, dużo się nie zmieniło od dawna tak jest Ostatnimi czasy nawet więcej działo się na forum A co do turnieju, myślę że nie byłoby za dużo chętnych, wojny gildii to też chyba problem sięgający czasów wstecz, pomimo iż dodane są nowe rodzaje bitew chętnych nie ma na zabawę Tak jak i strefa walki okazała się nie wypałem, b…

ChiQ - - Etolin

Quote from Sterooid: “te swoje dmg we mnie i moje w cb to pacza jak cie biłem bronia z kd , wiec nadal moje 7.2 twoje 5.6do 6k ? ” Ja też tak pacze i się zastanawiam, co te Twoje filmiki mają na celu ? Biegasz po m1 pisząc w kółko do wszystkich ze są "klasowcami" ze jesteś TOP 3 wojownik na Etolinie, /kto te tytuły nadaje / a Twoje filmiki ukazują moc postaci która jest ubrana i przygotowana stricte na osobę którą próbujesz ośmieszyć. Skoro tak wyrażasz się do innych z takim tytułem to chyba zob…

ChiQ - - Etolin

(Hidden Content) 3 minuty filmu, dwóch bm-ów, pas runiczny, lwia tarcza,12 błogo, leczenie z pt od helera, nie no faktycznie dajcie spokój Delikatnie poprawilem post.Frescco.

ChiQ - - Etolin

Quote from JedenUczciwy: “Najbardziej to mam bekę ze STREFY WALKI, tam się chodzi tylko ubijać własnie postacie, żeby sobie punkty nadropić i zdobyć pudełka z darmowym dropem, albo żeby sobie postać z ładną złotą 1 nad głową. Też beka xde ” Strefa walki popularna jest z kopania rud

ChiQ - - Etolin

A to takie triki teraz się stosuje Każdy chce mieć swoje " 5 minut ", magia cyfr ..

ChiQ - - Etolin

Skasowałem piramidki, MIND Quote from Jazzy.tbd: “U nas w gildi jest porządek, jakby byla decyzja zeby was nie bić to nikt by was nie ruszyl ale na te chwile według mnie florek ma słuszność. ” Taką ma słuszność w biciu jak i ubliżaniu ludziom, z tytułu iż wymyślił sobie co mu się podoba by się " godnie " tłumaczyć. I dodatkowo dostaje poklask za swoje zachowanie. Moja osoba też podobno mu ksuła w katakumbach, chociaż jeszcze tam nie byłam potrafił nawet wymyślić jakiegoś dropka, który rzekomo je…

ChiQ - - Etolin

Pewnie, więc co proponujesz? To co idzie najlepiej czyli "rozdawanie nagród " czy może jednak do tego dorzucisz opcje "edytuj " nie tracąc sensu danej wypowiedzi