Search Results

Search results 1-20 of 233.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Typ 7 ma takie same wartości umiejętności jak typ 6/5 ? A jak to ma sie do skoków pz i jego wartosci ? Ktoś coś wie ?

• Zwierzęta Domowe

JackReacher - - Archiwum

nessie/meley 45 Bashidoo 25 Wszystkie inne 14 W katach i azraelach sie nie orietnuje

• Quote from Patilover: “No właśnie ja trafiłem meley zanim można było sobie sprawdzić typ i expilem ja (na szczęście typ 6) i miała do 40 lv skoki co 6 chyba losowe a od 40 stale skoki co 5 ” Ponieważ dawniej wszystkie meley do 40 lv skakały co 6 lv.(nawet te perf) Od czasu wprowdzenia typów petów, oraz możliwości ich sprawdzenia, perf meley skaczą co 5 lv.

• Czy dam radę na baronówne

JackReacher - - Archiwum

Pytanko mam. Jak to jest z wejściem tam ? Pare dni temu przypomniałem sobie ze ten dung wgl ustnieje i stwierdziłem ze pójdę dropami z nudów. Dwa 55 lv, oba po misii inskrypcja, zrobilem jeden klucz, pt i o dziwo wszedlem pierwszym dropem, a drugi zostal na zewnątrz, po kliknieciu tym drugim na npc, aby wejść, pojawil sie napis, że muszę posiadać klucz. I tu moje pytanie, czy każda postać z osobna musi mieć klucz, czy ja coś źle zrobiłem ? Bo w każdym razie nie udało mi się tam wejść drugą posta…

• Pety oraz handel nimi

JackReacher - - Archiwum

Niestety nie, dopiero po otwarciu klatki kupujac odpowiedni przedmiot u handlarki jestes w stanie sprawdzić. W tej sytuacji jedynie zostaje Ci zaufac sprzedającemu lub poprosić o ssy, jednakże zawsze mogą one być przerobione

• Klatka transportu

JackReacher - - Archiwum

tak można

• Pet dostaje zawsze tyle samo doświadczenia co postać którą go expisz, jeżeli zakładasz pd, mikstury zarania/mądrości, czy też pd +200 to zwiekszasz expa swojej postaci a co za tym idzie również i peta. Tak samo ma się to z pt, jeżeli jesteś załóżmy w dwuosobowym pt (na równo) to ilość zdobytego expa jest dzielona na pół ( dla każdego z członka po 50% zdobytego expa) co za tym idzie, twój pet również zdobywa o połowę doświadczenia mniej niż jeżeli expil byś go sam. Reasumując ilość expa zdobywane…

• @zygzak to nie jest tak, że pet zawsze skacze jedną i tą samą wartość , dodając do tego każdorazowo co 100 dni 0,1 do wartości skoku pz. Według mnie, czytając to co napisałeś, rozwiązanie Twojego problemu wygląda następująco: (Nie podałeś jaki typ ma twój pet, ale przypuszczam, że 6) Podstawowe skoki 0,5/0,6 (do 100 dni życia) Skoki po 100 dniach 0,6/0,7 ( zauważyłeś skok bo zapewne dodal 0,7 pz czyli tą większą wartość) Po 150 dniach nic się nie zmienia bo nie ma prawa, dlatego też nie zauważas…

• swiatynia zodiaku kolejne pytanie

JackReacher - - Archiwum

Dokłanie jak kolega up, jak chodziliśmy to w 5/6 osób - kto był przemieniony to rlg, i tak w kólko, i na spokojnie dmg wystarczało

• Ksiega nieśmiertelności

JackReacher - - Archiwum

Nie polecam, z racji tego, że nie jest to umiejętność pasywna tylko aktywna. Nie dość, że ładuję się 10 minut to szansa ze zadziała wynosi zaledwie 52 % ( informacje zaciągnięte z wiki, więc niekoniecznie do końca prawdziwe). A co do kwestii samego działania - działa tak samo jak krycie u ninji tylko przez 2 - 3 sekundy, a wszyscy dokładnie wiemy jak to działa Chciałbym Cię jeszcze uświadomić, że jeżeli skill nie zadziała( bo szansa ze zadziała to 52 %) to znów musisz czekać aż się odnowi (10 mi…

• Quote from Bishu95: “Jest jakaś zasada ile powinien skakać typ 6 razador po 150 dniach przeżytych ? ” Tak, co 5 lv o 0,6/0,7. Wyexpiłem mase petów, począwszy od takich co miały 1 dzień, do takich co miały 700 dni, i w każdym z tych przypadków zawsze skok pz wzrastał o 0,1 po kolejnych 100 dniach przeżytych. Ostatnio expilem Bashidoo 400 dni (typ 6), skoki pz miał co 5 lv o 0,9/1 % , czyli również ta zasada 0,1 % pz co 100 dni została zachowana. Nie rozumiem ludzi, którzy piszą, że wartość skoków…

• Na tą chwile nie ma możliwości wbicia 14 % berka do peta, gdyż przeskok berka z 13 % na 14 % jest na 106 lv. Dowodów nie mam, ale w 99 % tak jest Jedynie co to musimy poczekać aż odblokują dalszą możliwość expienia petów do 120 lv. Jeżeli się mylę to chętnie obejrzę ss'a, który udowodni mi że nie mam racji.

• swiatynia zodiaku kolejne pytanie

JackReacher - - Archiwum

Jednym z łatwiejszych jest też zodiak na mrok. Wystarczy mieć 25 na mrok + 20 upadku w talizmanie i już całkiem sprawnie to idzie. Co do kwestii zamieniania w pieska, wystarczy przelogować postać i wracamy do poprzedniego stanu

• Quote from StockTherapy: “czyli syf... Tego się obawiałem, a od ilu dni można mixowac? ” Od "narodzin". Mieszanie peta z tak małym przebiegiem mija się z celem. Lepiej kupić nowe jajko niż wydać 2000 gaya lub 30 won na "zaczaruj zwierzaka".

• Quote from StockTherapy: “mam nemerke około 800dni 1lvl 1,9hp przez te 800dni była zdechła, dostanę jakieś bonusy za tak spory czas? ” Jak ją ożywisz to licznik Ci się wyzeruje, tyle w temacie Jak byś ją tak długo utrzymał przy życiu to była by całkiem sporo warta, już nie patrząc na sam typ zwierzaka, tylko na możliwość jego mieszania

• Quote from Distracted: “Dla likana, którym bije BEZ polimorfii lepszym wyborem będzie melej czy razador jeśli chodzi o włożenie ks na moby ? ” Razador

• jakie wartości skili, głównie berek i antymagia ma kat na 81 lv ? Chodzi mi o perfa, typ 5/6

• Wszystko zależy jaki pet ma stopień oraz jakie skile Cię interesują.

• Mityczna alchemia bonusy

JackReacher - - Archiwum

Tutaj ładnie widać

• Quote from Bishu95: “w mojej glowie rodzi sie pytanie przeszkoda czy szycie ? ” Teraz w dobie żywiołów lepszym rozwiązaniem będzie szycie, gdyż po co Ci przeszkoda gdy moby biją Cię albo po 1 albo po 100 max. Osobiście mam razadora z berkiem szyciem i blokiem, jednakże pet ten został zrobiony jeszcze przed tymi wszystkimi żywiołami, a szkoda mi teraz wyjmować przeszkody, gdyż nie jest to tania książka. Najlepszym petem pvm na dzień dzisiejszy jest meley gdyż posiada najwięcej % na potwory, a co …