Search Results

Search results 1-20 of 146.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Morderca #32.

xKarou - - Archiwum

Orestes? Tylko nie ona.. Słuchajcie ludzie, tak dalej być nie może. Musimy wziąć się w garść i ukatrupić to ścierwo. Musimy zacząć działać stanowczo, mimo, że wszyscy jesteśmy niepewni każdego kroku. Wszyscy z wyjątkiem Ciebie Koktajlowy. Przyglądałam Ci się od jakiegoś czasu i Ty jako jedyny wydawałeś się pewny siebie. Pewny, jakbyś dokładnie wiedział co i kiedy zrobić. Dwukrotnie pierwszy rzuciłeś oskarżenie, co skończyło się śmiercią dwóch niewinnych osób. Ale czy tylko dwóch?

• Morderca #32.

xKarou - - Archiwum

Reverse? Ja przepraszam, ale co Ty chrzanisz? Odwet za śmierć jednego z nich? Wiesz coś czego my nie wiemy? Najpierw mówisz o skontaktowaniu się z marcinemP, teraz o miksturach. Nie żeby coś, ale jesteśmy gdzie jesteśmy, zdani wyłącznie na siebie i swoje umiejętności. Właśnie zginęła jedna z nas, może pora się obudzić i przestać majaczyć? Róbcie jak chcecie, ja nie mam zamiaru tracić czasu. Jako, że ślęczymy w tej bibliotece, idę poszperać w książkach, może znajdę jakieś informacje, które pomogą…

• Morderca #32.

xKarou - - Archiwum

Tylko jak chcesz je zabić drogi Bollinie, bez zaplanowania tego? Z planami w zasadzie zbyt dobrze też nam nie idzie. Ludzie, jeśli nadal będziecie tacy milczący, nie skończymy zbyt dobrze.

• Morderca #32.

xKarou - - Archiwum

Liczyłam na coś więcej ale nie jest źle. Znalazłam nóż myśliwski, dwa piękne sztylety, swoją drogą ciekawe co takie cuda robią w tej bazie. Dodatkowo, czego się totalnie nie spodziewałam topór.. dla silnego faceta, bo wybaczcie ale ledwo go tu przytargałam. I jeśli mamy kogoś z niezłym celem, mam w plecaku piękną sztukę kuszy bloczkowej z kompletem bełtów, którą chętnie przekażę w bardziej doświadczone niż moje ręce. Może to niewiele ale powinniśmy rozdzielić to między sobą. Nie mając broni paln…

• Morderca #32.

xKarou - - Archiwum

Hmmm. Baza wojskowa powiadacie? Dla mnie brzmi dobrze. Jeśli szczęście będzie nam sprzyjać znajdziemy jakąś broń, trochę medykamentów na wszelki wypadek, a może i racje żywnościowe?

• Morderca #32.

xKarou - - Archiwum

Tak jak napisał Fyne, musimy trzymać się razem, nie możemy się dzielić na grupy północ/zachód, to zbyt niebezpieczne.

• Morderca #32.

xKarou - - Archiwum

1. NoWay. 2. Fyne 3. Orestes 4. Koktajlowy 5. Bollin 6. Sodyr 7. xKarou

• Rozmowy konTROLLowane Wetar

xKarou - - Wetar

Zawsze to chwila spokoju, co nie?

xKarou - - Wetar

Dobrze, bądź zatem drażniącym, szczerym i do tego rymującym wulkanem. Lubię szczerych ludzi. Tylko nie myśl, że w następnym Mordercy nie znajdę sposobu żeby Cię ukatrupić. Jako, że mało prawdopodobnym jest, że spotkam Cię kiedyś f2f to chociaż tak..

xKarou - - Wetar

A wiesz, do nas na Wetka dolatuje echo płaczu i lamentu

xKarou - - Wetar

Nie marudźcie bo będzie czystka jak na Samosie xD

• Morderca #31

xKarou - - Archiwum

Fyne jak najbardziej zasłużył na nagrodę, w końcu przeżył do końca i był dobrym współpracownikiem w zbrodni. Nie zmienia to jednak faktu, że wybór tylko jednego mordercy nie jest zbyt sprawiedliwy i gdyby wcześniej była o tym wzmianka (że wygrywa tylko jedna osoba), podejrzewam, że rozgrywka potoczyłaby się troszkę inaczej i jedno z nas by zginęło.

• Morderca #31

xKarou - - Archiwum

Zaufaliśmy Aedianowi i wykluczyliśmy jednego z morderców. Aedian ufa Tobie Manera, więc i ja zaufam. Poza tym, ręczę za Ciebie tak jak i on i nie podobają mi się te ciągłe oskarżenia wobec Twojej osoby. I tak Voilie, Manera nie jest zwykłym czarodziejem. Niewinna osoba, ciągle oskarżana o śmierć swoich przyjaciół nie może być "zwykła". Jeżeli nie jesteś niczemu winna, wybacz mi ten głos.

• Morderca #31

xKarou - - Archiwum

Mnie bardziej zastanawia ciągłe milczenie Aoi...

• Morderca #31

xKarou - - Archiwum

Quote from Astria: “Ja dalej uparcie będę trzymać swojego zdania. ” Dalej uparcie z uporem maniaka, co? A może maniakalnego mordercy? Quote from Astria: “Wybaczcie mi kochani, ale ostatnie wydarzenia nie wpływają na mnie najlepiej. ” Czyżby coraz większa presja, że możesz zostać zdemaskowana? I proszę powiedz mi Astria, skąd masz różdżkę, skoro rano wszyscy zorientowali się, że swoich nie mają?

• Morderca #31

xKarou - - Archiwum

Quote from Voilie: “Musimy dokładnie myśleć nad każdym kolejnym głosem, by nie uśmiercić niczym niewinnego czarodzieja. ” Wiesz Voilie? Właśnie to chcesz zrobić. Ostatnio wyskakujesz tylko z oskarżeniami bo coś Ci się uroiło. My poszliśmy za Tobą i teraz mamy niewinne osoby na sumieniu. Koniec z tym. Może to właśnie Ty jesteś zagrożeniem?

• Morderca #31

xKarou - - Archiwum

Kolejny dzień i kolejny pogrzeb. Biedny Beldwik.. Strasznie ciężkie to jest do wytrzymania. Zastanawiam się czy nie zacząć już kopać grobu... dla siebie.

• Morderca #31

xKarou - - Archiwum

Niska? To mnie wyklucza. Pierwszy raz cieszę się, że jestem wysoka. Jeśli potrzebujecie dodatkowej pomocy, również mogę pomóc.

• Morderca #31

xKarou - - Archiwum

Popieram propozycję Voilie. Feyrah, jesteś zdecydowanie za cicho. Tyle się wydarzyło, a Ty nie odezwałaś się słowem, jakby w ogóle Cię to nie ruszało..

xKarou - - Wetar

Quote from Manera: “Witam serdecznie Wpadłam na kilka dni was popilnowac ” Ooo, cześć Syrenko