Search Results

Search results 1-20 of 82.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• A ja mysle, ze chodzi o to, zeby karty byly dropione na glowyny postaciach, nie dropkach/botach na psach.

• Quote from Norbert22: “Ja bym nie liczył na coś co nie było zapowiedziane , a jeśli liczycie na GF to powiem tyle że Oni patrzą tylko na swoją kieszeń , co do gry to się rozsypała wraz z dodaniem leveli , teraz nie trzeba siedzieć w grze by coś zdobyć starczy portfel bez dna i masz wszystko na tacy, umiejętności graczy w dzisiejszych czasach to jak już wspomniałem zasobny portfel, fakt że nie trzeba wydawać na grę by coś mieć , bo da się dorobić na robieniu alchemii i to chyba jedyny opłacalny b…

• Item Shop - dyskusja

Lucas08 - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from WybornyDiament: “Czyli jednym zdaniem, osoby które przed dzisiejsza aktualizacja wsadziły sobie absy na fizyków i maja zapas na rok/2 lata, bd przez ten czas miały przewagę w postaci dodatkowych abs?;P Świetnie;D Bardzo dobre zagranie ze strony firmy, zachęcić graczy ofertą, ludzie biegną po doładowania PSC bo nadarza się okazja i MOTYWOWANI TYM PRZEDMIOTEM KUPUJĄ SM, których by nie kupili wiedząc że wizerunki ulegną zmianie na gorsze ;D Gratulacje, chylę czoło hahaha;D Brakuje tylko …

• Item Shop - dyskusja

Jaki ten placz jest zalosny. Jakby nikt nie wpadl na to,ze skoro niektorzy wyposazyli sie (naprawde podziwiam) w wizerunki na pare(!) lat, to predzej, czy pozniej albo zrobia cos z tymi wizerunkami ALBO, czego jestem pewien, zmienia je na przyszle halloween, zeby nie dalo sie tego magazynowac i jedynie ci, ktorym nie bylo szkoda SM beda sie cieszyc swoimi wizerunkami z absami. Ja sam wole 10 na ludzi niz multiabsy w wizerunku, bo przykre jest,kiedy naprawde mocna postacia 110+ z dobry eq i alche…

• Item Shop - dyskusja

Nastepnym razem nie dadza mozliwosci handlu wizerunkami, ciekawe co wtedy powiesz, jak bardzo wtedy zadbaja o wszystkich graczy:) Chcesz zeby oddali ci sm ktorych nie wydales?

• Help bo mnie coś trafi :D

Lucas08 - - Archiwum

Na pewno warto dodac szczeniaka i peta z berserkiem, bijesz juz prawie o 20-30% wiecej. Wydaje mi sie,ze wpkiem dasz rade sobie z kazdym metinem na mapkach 90+. Nie wspomniales o alchemii, a jesli jej nie posiadasz to na pewno warto zainwestowac w rubin, jadeit, jesli mowa o bossach to diament. Najlepiej zarobisz na alchemii, na dropieniu broni na 70lvl w grocie (najlepiej w przypadku postaci 75-90lv), ewentualnie standardowo - ku, kd, bodzie i kamienie duchowe:P

• Quote from Mefu: “5-6lat temu nie było tylu dopalaczy,wspomagaczy. Była postać i ekwipunek.A dziś mamy wszystko.pety.khany.szarfy,alchemie,kostiumy,masę bajerów. W tamtych czasach jedynie red las był dostawcą pd pelek.idąc na Bo były duże pt składające się z 2-5osob bijacych,lura i szamanki.A teraz każdego stać kupić paczkę peleryn.każdy robi Bufa swojego i nie spotkamy już takich grup jak kiedyś.wprowadzając nowe rzeczy zawsze jest zniszczone coś co było wyjątkowe.kończy się pewien etap .zmieni…

• Ja doceniam i podziwiam, ale wykonanie takiego konkretnego testu jest niemozliwe, chyba, ze poswiecisz na to kupe czasu.

• Ameryki nie odkryles, na metkach na mapach 90+ nawet szaman ustoi, co oznacza, ze dmg robi roznice - body wygra ( pojdz do lasu na 100+ okaze sie, kto ustoi i wygra test^^). Pvp - fajnie,ze miales fajnie ubrane postacie, zapomniales, ze ktos mogl byc lepiej ubrany na woja niz na sure, na wojnie to samo. Bylo zorganizowac pvp z wieloma klasami postaci lub z ninja, ktoremu rozproszenie nic zlego nie zrobi. Sam z doswiadczenia wiem,ze jesli nie tytanke to malo kto zalozy na wojnie lwia tarcze,nawet…

• Wprowadzona niedawno arena walk - pomysł dobry, wykonanie gorsze. Bez przedziału lvlowego bawia się jedynie gracze na 100+, gdyz nawet z 80k hp taki 50 poziom nie ma szans cokolwiek ugrac. Po drugie system nagrod - zamiast zabawy niektorzy wzieli sobie do serca wizje nagrody za najlepsze wyniki i wspolnie z gildia nabijaja punkty koledze. A moglo byc tak pieknie:)

• Quote from Khal: “A co ma się stać z radami i zwojami dalej będą tylko z opcją handlu. To kto jak i ile wbijał skile będzie niedługo nieistotne bo więcej graczy odchodzi niż zaczyna kto umie dodawać i odejmować powinien wiedzieć czym to się skończy i wtedy wasze obawy z wartością kont same się rozwiążą” Masz jakies statystki lub dowody moze?? Mamy kilka serwerów, jeśli gracz decyduje sie grac od nowa to wybierze serwer, gdzie bedzie mial z kim grac, a nie taki, gdzie jedynie biegaja gracze z 100…

• Quote from Lincy: “Quote from Lucas08: “Quote from Lincy: “Pawlix131 - twój pomysł jest, przynajmniej moim zdaniem, zdecydowanie najlepszy ze wszystkich. Gracze wróciliby dropić księgi nawet do m1, bo te "beznadziejne ku" ponownie zyskałyby wartość. Łatwiejsze wbijanie skilli - więcej postaci, większe zapotrzebowanie. Oczywiście z tego systemu należałoby wyłączyć ripostę, dopalacz, dowodzenie itd. I pewnie przybyłoby likanów na serwerach ;)” Ja jestem zdania, ze to dobrze, ze sa elementy w tej g…

• Zmiany w grze - dyskusja

Z calym szacunkiem, ale kto karmi peta 1h przed smiercia ?:D Domyslam sie, ze to ekonomiczne, ale zawsze moze cos wypasc, mozna zapomniec i guzik z 200 dni trzymania go przy zyciu. Takze miejcie pretensje tylko do siebie.

• Quote from Lincy: “Pawlix131 - twój pomysł jest, przynajmniej moim zdaniem, zdecydowanie najlepszy ze wszystkich. Gracze wróciliby dropić księgi nawet do m1, bo te "beznadziejne ku" ponownie zyskałyby wartość. Łatwiejsze wbijanie skilli - więcej postaci, większe zapotrzebowanie. Oczywiście z tego systemu należałoby wyłączyć ripostę, dopalacz, dowodzenie itd. I pewnie przybyłoby likanów na serwerach ;)” Ja jestem zdania, ze to dobrze, ze sa elementy w tej grze, na ktore trzeba cierpliwie czekac -…

• Quote from .::SirKyloNEW::.: “Moim zdaniem arena to bardzo dobry pomysł. Ciekawi mnie sposób rekompensaty niższego lvl'a. Osobiście uważam, że lepiej było zrobić przedziały lvlowe. Wszystko wyjdzie w praniu. Co do nowych sklepów, to uważam, że właśnie takiego typu rzeczy powinny być za SM(To znaczy rzeczy,które nie dają nic oprócz wizualnego wyróżnienia się). Nie grałem 2 lata. Nie podoba mi się to, że gra tak bardzo skręciła w stronę IS. To jest chore, że jedni muszą grać miesiące żeby zrobić p…

• Wersja 16.4

Lucas08 - - Archiwum

Ten Vento jest jakis nawiedzony xD Tak samo bylo z transmutacja, placzu wiele, a kiedy weszlo jedni z tego korzystaja, inni olewaja. Ta aktualizacja nie wprowadzi wiele. Zakładam, ze nowe schronienie (nagroda pewnie w postaci wierzchowca lub peta), arena (mysle, ze przy dzisiejszym podejsciu graczy do wojen- lepiej bic sie w m1 niz zrobic wojne i udowodnic komus, ze jest lepszy, bedzie to niewypał) i nie wiem co jeszcze. Sam art dodal w jednym poscie, ze aktualizacja niesie ze soba wiele poprawe…

• Quote from WenQ: “Quote from ImNotProo: “Kilka lat temu z każdego kamienia metin bez rękawicy dropiła księga, teeraz nawet z rękawicą zdarzy się, że nie poleci a nie zostaliśmy o tym poinformowani, tak samo było z expem, po wprowadzeniu jakiejś tam aktualizacji każdy narzekał na zmniejszony exp co było udowodnione wieloma dowodami w postaci wideo, dopiero po kilku tygodniach GF się do tego przyznało, ale i tak nie do końca.” Święta racja kolego! To jest już totalną kpiną! Dziennie jestem zmuszon…

• Mixowanie alchemii zepsuje caly jej system. Watpie, żeby wprowadzili cos takiego, gdzie niektorzy naprawde wydali gruba kase,zeby miec znakomity/wyborny kamien, a teraz kazdy moglby sobie zrobic i wsadzic wyborny kamyczek. Jak na moje - nie licz na to. Niektorzy, ktorym pare razy sie nie udalo pewnie tylko na to licza, zapominaja tylko, ze po wprowadzeniu czegos takiego ich kamien bedzie niewiele warty:) Moderator Voilie:Przeniosłam post do odpowiedniego tematu.

• Jeśli pytajac o topke masz na mysli lvl, jest to jak najbardziej do zrealizowania, jesli o itemki i alchemie graczy "topowych" to bedzie problem. Skoro mowisz,ze masz postac 55 poziom, zalezy tez jak ze skillami i eq, bo to ma znaczenie, poziom mozna robic szybciutko. Z przyzwoitym eq i skillami postacia 55lvl dobijesz 75 w mniej niz tydzien. Tutaj zaczna sie schody, gdyz idac do groty nalezy uzbroic się w eq do groty. Mozliwosci zarobku jest sporo, jedynie trzeba poswiecic naprawde duzo czasu. …

• Quote from WujekDiumar: “troche załamka z bossami (losowy resp) na dniach zaczynam notatki a to pech :D” Ezot w światyni i zjawa i problem z glowy. Nie wszystkie bossy maja losowy respawn:)