Search Results

Search results 1-20 of 385.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Jakiej muzy słuchacie?

Lorintowa. - - Hydepark

Quote from Ayen: “Firma feat. Hemp Gru - Przeciwko teamerstwu i upadkowi zasad MiłyPan - Królowa @Lorintowa. "Tej nocy została Królową mą..." ” oo jak milo, dziekuje @Ayen a tu taka nutka ktora mi utkwila w glowie youtube.com/watch?v=8SeRU_ZPDk…8SeRU_ZPDkE&start_radio=1 Moderator Insomnia:Poprawiłam wyświetlanie filmu

• Rozmowy serwera Etolin

Lorintowa. - - Dyskusje Etolin

Quote from MinLee: “Quote from 0bcy: “W sumie Ty bujasz się z trutą na 75lv ” Przecież on bije Meleyki FMS + 9 xd ” jak to trans pewnie xd

• Rozmowy serwera Etolin

@Lorint. bylo mi tu z Toba dobrze xd I pozdrawiam @Stormus @kryndor @MinLee @KociePomruki. @Mein i wszystkich pominietych.

• Rozmowy serwera Etolin

Kochany Lorincie, ten post pisze specjalnie dla Ciebie, zawiodłam się na Tobie bardzo, ponieważ starałam się dla Ciebie a Ty nagle powiedziałeś że kończysz te gre. Chciałabym Ci oznajmić że bardzo mi przykro z tego powodu, dlatego i ja postanowiłam skończyć, dlatego że nie widzę sensu :(. Zanim jednak skończę dodam tutaj parę małych atrakcji dla was

• Rozmowy serwera Etolin

Widze znowu sporo osob nagrod dostalo ;D Quote from Lexio: “Co tam mixy cos sie dzialo przez 3 dni bo mi sie nie chce czytac 11 stron? ” No to witaj w klubie @Lexio A tak wgl muszę wam powiedzieć że to co się dzieje tutaj na forum to jest nic w porównaniu z tym co przeżyliśmy z lorintem na prywatnym, także @Ascoran chyba muszę Cie przeprosić

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Lorint.: “Quote from Lorintowa.: “@Lorint. wróciłam skarbie ” Mam nadzieję, że po tej mojej lekcji, która trwała podczas twojej nieobecności na forum, zaczniesz bardziej doceniać moderatorów forum. ” Nasi moderatorzy forum to są skarby, już nigdy więcej nie napisze złego słowa o nich.

• Zgadnij, kto napisze następny?

Lorintowa. - - Gry i zabawy

Jestem @Mein

• Rozmowy serwera Etolin

@Lorint. wróciłam skarbie

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from 0bcy: “@Lorintowa. proszę o spokój! ” Jak mam być spokojna jak taki Lorint zdrajca wchodzi w d... Ascoranowi zamiast wspierać swoją forumowa żonke

• Rozmowy serwera Etolin

Oj Ascoran jak ja Cie nie lubię xddd Quote from Lorint.: “Quote from Lorintowa.: “Taka prawda celowo banuja te niewygodne dla nich osoby. Ja dostałam bana za durne "XD" ” bana dostałaś za kumulację punktów ostrzegawczych.Warny na forum są jak punkty karne. Jeżeli dostaniesz załóżmy 2pkt karne za brak zapiętych pasów, a już wcześniej miałaś pokaźną sumę punktów to prawo jazdy zostaną ci zabrane za "durne niezapięcie" pasów? ” Wazelina...

• Rozmowy serwera Etolin

Co z tego że posprzatasz i tak każdy wie jak jest. Gdybyś był w porządku nie byłoby pewnie tematu a w każdej plotce jest ziarnko prawdy. Quote from Ascoran: “Quote from Beatles: “Znam już te opowieści i sam pokazałeś to co ze starym kontem mi zrobiłeś. ” Przystawiłem ci rewolwer do głowy i kazałem zakładać multikonto, bo jednego konta na forum ci było mało? Na razie offam z forum, poekscytujcie się kolejnym fejkiem, którym was nakarmili. A jak już będzie nasyceni to wrócę i posprzątam ten fałszy…

• Rozmowy serwera Etolin

Taka prawda celowo banuja te niewygodne dla nich osoby. Ja dostałam bana za durne "XD"

• Nie @Lorint. mój skarb

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Mordetis To Schizofrenik: “Quote from Ascoran: “Quote from Mordetis To Schizofrenik: “Kiedyś przyszedł do mnie na rekrutacje pewien ninja archer, był z wetara i chyba z czerwonego królestwa już dobrze nie pamiętam. 90+ lvl studiował w Lublinie. Spokojny, męski ciepły głos bardzo chciał się przypasowac. Pozdrawiam ” No niezła pożywka dla trolli. Wygrał pan bilet w jedną stronę na trójkąt bermudzki. Edit. Po lajkach widać, że już łyknęli w ciemno. xD ” Większą pozywka by było gdybym nap…

• Rozmowy serwera Etolin

@Lorint. ja Cie muszę nauczyć jak być wyluzowanym, jeszcze długa droga przed nami. Zrobię z Ciebie swojego łobuza Quote from Lorint.: “Na pewno nie zrobię tego, co mi pokazałaś ;D ” Nie zaczynaj! Miałeś milczeć

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Lorint.: “Quote from Mein: “za słowa typu "kiepsciutko", "wal legiona", "ale grota", "hp schodzi", "sklep sciągnąłem" i wiele innych jest ban, bo są ekstremalnie wulgarne. Pilnuj się więc na przyszłość dziewczyno. ” @Mein dlaczego reklamujesz strony co nie mają żadnego powiązania z gameforge?Przez ciebie osoby, które tych stron nie znały będą zaciekawione informacjami na temat tego co się na tych stronach znajduje. Reklamowanie stron niezależnych, nie mających żadnego powiązania z fir…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Nameczaner: “Quote from Lorintowa.: “Ale żenada dostałam bana za słowo XD, Ty Ascoran jakiś chory jesteś xd ” "XD" to słowo? XDDD ” Dokładnie to słowo, nienormalni xd Quote from Mein: “Quote from Lorintowa.: “nienormalni xd ” no co ty nie powiesz, ja kiedyś bana 2h miałem za bicie na wolnym. Albo permabany za bota dostałem gdy odpaliłem na swoim kompie 40 metków. Ban ponoć słuszny, smoczyca rzetelnie sprawdziła logi. ” Już nie mają co robić tylko porządnych ludzi się czepiają XD

• Rozmowy serwera Etolin

Ale żenada dostałam bana za słowo XD, Ty Ascoran jakiś chory jesteś xd

• Zgadnij, kto napisze następny?

Lorintowa. - - Gry i zabawy

Nie @Yasuni

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Lorint.: “Jeżeli będzie się tak nadal zachowywać, to dostanie solidnego ” Mmmm no i to mi sie podoba