Search Results

Search results 1-20 of 417.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Diumar

Crypto - - Dyskusje Diumar

Tak. Żali sie na forum

• To nie ich wina że wkradł się im nieprzewidziany błąd ...

• Macie eventy w IS'ie, mało dalej?

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from S3LAVI: “@Crypto widać dobry humor się udziela. Pozdrawiam ;>>>> ” Ty mnie chyba w dobrym humorze nie widziałaś Pozdrawiam i do zobaczenia w m1

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from Lorint.: “Na forum owszem, zgadzam się, ale gdzieś indziej to już nie schlebiało ci dyskutowanie na mój temat : data-verified= "> Użyłem imienia ponieważ kulturalniej to brzmi, a z tego co mi wiadomo nie kryjesz się zbytnio ze swoim imieniem : data-verified= "> Quote from Crypto: “Kasia Ty o alkoholu lepiej sie nie wypowiadaj xD ” Jakoś gdy jeszcze grałem na Wetarze, to pamiętam jak przymilałeś się do mnie, abym ci doradzał w niektórych sprawach, a jak już "uczeń przerósł mistrza", to…

• Rozmowy serwera Diumar

Kasia Ty o alkoholu lepiej sie nie wypowiadaj xD

• Jeżeli masz zamiar cokolwiek znaczyć na serwerze to proponuje grac 24/7 albo załadować kilka wypłat w ISa inaczej nie ma to sensu bo to nie jest to co kiedys. Starzy wyjadacze opanowali metina. Sam zauwazylem to u siebie jak jest event wielkanocny. Nowy gracz bije metka powiedzmy minute a ja nie jestem jakis pro elo ale zbijam metka w 15sekund. Nowego gracza mam na kilka hitow wiec rywalizacja nowego gracza z wyjadaczami nie ma sensu

• Item Shop - dyskusja

Crypto - - Porozmawiajmy o Metin2

I cyk kolejna oferta w IS'ie. Dla każdego codziennie coś nowego - Motto tej gry

• Quote from Ingolf: “Quote from IdeNaZywiol: “@Ingolf Z doświadczenia, bo tak to należy już zacząć nazywać, jaka jest szansa, że event wystartuję w trakcie weekendu? ” Prawdopodobnie najwcześniej w poniedziałek.Mała rekompensata: Weekendowe Eventy ” Sam fakt, że wprowadzacie event który nie do końca działa to już jest głupota a tą rekompensatę to wiedzie gdzie se wsadzcie ? Mam nadzieje, że aukcje błyskawiczne będą Wam działać przynajmniej bez problemu... Bo przecież to co dla Was( GF ) działa za…

• Jakbym mial kostiumy to wiesz... GF gratuluję kolejnego niedopracowanego eventu. Najlepiej jeszcze usuncie nam talie ktore nadropilsmy a nie zostaly ułożone i bedzie wszystko jak zawsze [ciach].... Moderator Ascoran:Usunąłem cytat i pseudocenzurę..

• Ja dropie bodym 40lvl w v3 i 4.5 talii na godzinę

• Rozmowy serwera Diumar

Taaa z privów wrócą a Ci co grają to pokończą gre i sie wyrówna i dalej mało ludzi bedzie xD

• Item Shop - dyskusja

Ja się tak zastawiam. Bo co chwile w isie jakieś kostiumy są to jak oni już to tak często dodają to niech już to na zawsze zostawią i każdy kostium. Bo po co udawać ooo dzisiaj macie szanse kupić taki kostium a za kilka dni będzie Bóg smoków WAM sprzyja i cyk jakieś inne kostiumy i nakładki. Lepiej dodać to na stałe a nasi moderatorzy forum będą mieli mniej pracy bo co kilka dni ten sam post " Kostiumy już w IS'ie " dajcie spokój co wejdzie się na forum to jakaś promocja albo coś nowego... A jak…

• Zawsze tak było, że powyżej danej wartości postać nie " trafiała " Wallander to kiedyś testował polecam sprawdzić

• Ban za płatności

Crypto - - Archiwum

Super trzymamy kciuki za Ciebie!

• Zmiany w grze - dyskusja

Proponuję zachować trzeźwość umysłu i spokój. Jaśnie Pan Art da Wam kiedyś znać o co chodzi.

• co z spam botami?

Crypto - - Archiwum

Odopowiadając na pytanie z tematu: Nic

• Zmiany w grze - dyskusja

Quote from MowMixKos: “Swoją drogą.. Kiedy to pomyślne ulepszenie alchemii zwiększyli do 20%? Wo0ceVm.jpg ” Ja miałem raz " lepiej" tylko różnica była taka że mi wszystkie spalił Tobie kilka wbił xD

• jaka bron do szarfy

Crypto - - Archiwum

Quote from Fusia: “to jakies propozycje konkretne? ” Łuk Feniksa najlepiej oczywiscie +9

• Quote from xbandziorx: “Quote from Crypto: “Ja znam takiego co dzień w dzień dropil 50 talii przez caly event. To sie nazywa samo zapracie xD ” raczej brak innych obowiązków w życiu prywatnym ” Jeżeli ktoś nie musi chodzic do pracy albo jedynie skontrolowac swoich pracownikow to czas w ktorym " normalny " człowiek pracuje moze sobie poswiecic na dropienie