Search Results

Search results 41-60 of 320.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

kayohardcore - - Dyskusje Etolin

Quote from Nameczaner: “Quote from Aata... nie Atta: “50 wystarcza dopóki nie pojawi się na dymie mental ” Vikingowi zdarzy się czasami trafić w postać, a nie drzewo XD ” Jak latales na zadymie na Aphro to co strzal to 23k+

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from MrNobody: “Quote from Mistrzuniu20: “Quote from MrNobody: “Biegam tak Lub z Bashido 11 wilk 10 sura 10 ninja Czasem zamiast złotego szmaragdowy ale tu tylko 1 osoba ma 2 rekę a na szpony mi styka, wole mieć strzały opcjia z Bashido 38 woj 34 ninja 20 sura 21 wilk 30 szaman youtube.com/watch?v=CENvBpwLUrA&feature=youtu.be Klasowe na dym (Na Ninje) 1 na um w rubinkach padło i 2 sloty w pasie KIler idź w WP ” [ciach] Tak placzesz ze nie masz tych kostiumow biedaku a nawet jak bys mial my…

• Rozmowy serwera Etolin

To ile tam killer we mnie biles? Na Twoim filmie zarejestrowalem ze dostales ode mnie 7k, to i tak lepiej niz Nersey 16k+, czy Aphro 23k+ i ta ninja co łykała jak szalona 11k+ Moderator Ascoran:Usunąłem cytat zawierający niestosowne wyrażenia.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Orishas: “Quote from Nikeee88: “@Orishas fajna zajawka, też bym chętnie w coś takiego pograła, ale nie mam za bardzo z kim ” Zapraszam! Tu limit graczy 8, skołujemy jeszcze znajomych ” Polecam: Magia i miecz wraz z dodatkami

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from KilerNo0bs: “Quote from Aata... nie Atta: “Quote from KilerNo0bs: “xbox hity po 5k od kilera bez dmg xD pod koniec zadymy już nie wkładałem dmg ! Cykada wspomagał blue bo słaby - nawet buty nie pomogły od pogroma leżał większość zadymy Padre Ata ty to chyba masz z 50K PZ przy takim dmg ode mnie stałeś jak słup - gratki - zapodaj jakiś filmik zerkniemy czy coś setek poszło Nietoperek klon Arixona ale niestety raczkuje z wskakiwaniem na konia ! @Kino norma skil na zadymie więc nic się n…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from SmarkLover: “Quote from Smarki: “Quote from SmarkLover: “Quote from Smarki: “Quote from SmarkLover: “nie mam bo nie zapisuje nagrań głosowych jak pewna jak ja nazywają A topowa gildia Iree@Smarki A pamiętasz jak nawalony @kayohardcore wlazł do nas na tsa I 16273737 prosił żebyśmy nie nagrywali ah to były piękne czasy naszej miłości ” Piekne czasy moze vikingowi sie przypomni co wtedy mowil a jak nie to chyba mozna mu przypomniec xD ” no pamiętam jak @kayohardcore mówił Kriszna dużo hi…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from KilerNo0bs: “@kayohardcore nie widziałem cię w akcji na zadymach żebyś stał i zadawał taki dmg jak pogrom - sam bijąc ciebie i pogroma na zadymach widziałem różnicę pomiędzy wami DMG/ABS więc takie tłumaczenie znaffco jest śmieszne Miał 2xPZ a EQ lepsze niż 90% waszej gildii - rozpoznawalny z zadym, eq i alchemii - co według ciebie zmieniłby 2x atak w jego przypadku geniuszu ? 111 wartości to nie DMG który wnosi taką różnicę zanaffco na zadymach - popatrz na arixona dobre EQ/DMG a na …

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Smarki: “Quote from kayohardcore: “Quote from Smarki: “Quote from kayohardcore: “Quote from Smarki: “Quote from kayohardcore: “Co za znafffca ” ty jestes lepszy znawca topko z 30% abs w zbroi XD ” na ciebie nic nie miałem, bo nic nie biłeś XD ” Robercie nigdy nie byles w scislej topce byles jakims tam mentalem ktory chcial mi dorownac ale skoro mowisz o moim dmg to lap swoj i pamietaj ze pod koniec zawsze latalem na kosciance wiec nie mow juz nic o dmg ” hWP2Xwo.png Bez szarfy,bez ISa…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Smarki: “Quote from kayohardcore: “Quote from Smarki: “Quote from kayohardcore: “Co za znafffca ” ty jestes lepszy znawca topko z 30% abs w zbroi XD ” na ciebie nic nie miałem, bo nic nie biłeś XD ” Robercie nigdy nie byles w scislej topce byles jakims tam mentalem ktory chcial mi dorownac ale skoro mowisz o moim dmg to lap swoj i pamietaj ze pod koniec zawsze latalem na kosciance wiec nie mow juz nic o dmg ” hWP2Xwo.png Bez szarfy,bez ISa wtedy, a Ty testa pokazałeś XD Moderator Asco…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Smarki: “Quote from kayohardcore: “Quote from RShamane2115: “Quote from Kino: “Widziałeś jego ekwipunek ? ” No i co mu z jego ekwipunku, jak teraz wprowadzają 6 i 7 bon, to musi go sprzedać, bo będzie wart grosze, potem wprowadzą znowu coś i znowu to samo, a jednak kręgosłup moralny jest niezmienny, jak się go ma. ” Co za znafffca ” ty jestes lepszy znawca topko z 30% abs w zbroi XD ” na ciebie nic nie miałem, bo nic nie biłeś XD

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from RShamane2115: “Quote from Kino: “Widziałeś jego ekwipunek ? ” No i co mu z jego ekwipunku, jak teraz wprowadzają 6 i 7 bon, to musi go sprzedać, bo będzie wart grosze, potem wprowadzą znowu coś i znowu to samo, a jednak kręgosłup moralny jest niezmienny, jak się go ma. ” Co za znafffca

• Jakiej muzy słuchacie?

kayohardcore - - Hydepark

youtube.com/watch?v=ae9-gISlA9E

• Jakiej muzy słuchacie?

youtube.com/watch?v=-66I5mScPc4

• Jakiej muzy słuchacie?

youtube.com/watch?v=sGr6kOxLRCQ

• Jakiej muzy słuchacie?

youtube.com/watch?v=q9kw1nOUVPg

• Jakiej muzy słuchacie?

youtube.com/watch?v=SV_bhczDTE0

• Jakiej muzy słuchacie?

youtube.com/watch?v=T5DpGbqFobE

• Jakiej muzy słuchacie?

youtube.com/watch?v=7IMcQur9gjY Pamiętajcie o nich youtube.com/watch?v=M4tYSjeqF2s&list=RD7IMcQur9gjY&index=9

• Jakiej muzy słuchacie?

youtube.com/watch?v=ZAcEBlQi840

• Jakiej muzy słuchacie?

youtube.com/watch?v=mXBorKeqmB0