Search Results

Search results 1-20 of 320.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from AndrewBalboa: “privy miały tysiące graczy, np. pseudo pandora 10k osób na starcie i przez to właśnie ceny są jakie są... kilka lat temu kupon 1000sm kosztował 8w, teraz kosztuje 35w, dlaczego? bo jest mało osób i nie ma komu ładować w is ” Cena kuponow SM w wonach jest zalezna od ceny wonow, wiadomo gdzie a ilość graczy pośrednio może wpływać na to

• Rozmowy serwera Etolin

kayohardcore - - Dyskusje Etolin

Quote from Puurpurowy: “Quote from kayohardcore: “Quote from Ascoran: “Pisze to random ze świeżego konta. Odwagi brak napisać z głównego (kiedyś je wytropię )? ” Główne jej zbanowałeś to pisze z nowego, NeeQo też dostanie perma za ujawnienie korespondencji z GM? ” <a href=Screenshot-20190716-110435-Chrome.jpg">Takie coś chyba dostanie ,ale tam bylo wiecej wykroczeń xD(chyba ze inny dział, to inny wymiar kary ) ” Chodzi mi o konto z gry, nie o forum

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Stormus: “Viking idź pod drzewko bo tylko tam potrafisz stać,może jakieś jabłuszko spadnie i sobie zjesz ” Wole gruszki, a Ty cieply nadal chcesz zostac pomazancem?

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Ascoran: “Quote from MaSensi: “a do tego wszystkiego jeszcze moderatorzy którzy pozostawiają wile do życzenia. ” Pisze to random ze świeżego konta. Odwagi brak napisać z głównego (kiedyś je wytropię )? ” Główne jej zbanowałeś to pisze z nowego, NeeQo też dostanie perma za ujawnienie korespondencji z GM?

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Nameczaner: “Dzięki za dym @ArixanBogiem mit o nieśmiertelności obalony xD ” Od dzisiaj czcisz Odyna

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Puurpurowy: “Quote from ArixanBogiem: “jak @Darek-Pogrom zakonczyl juz swoja giereczke w metin2PL xDtak sie wlasnie konczy zadzieranie z IRRE na zadymkach fiufiu ” No i bardzo dobrze zrobil,gdybym mial stac znowu pare lat sam przy starszej pani ,czekajac na fuzje i zadzierac z paroma emerytami z jinno . [ciach] Irre to tutaj dalej widze by jechalo po takim dareczku ,ale nie zapomnijcie ze to on wam robil rozrywke w tej gierce i czasami bol dupci. Wy to teraz mozecie sobie wrzucac dale…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Ascoran: “9 indywidualnych kont ukaranych. Jak to mawiają "zbieraj punkty, odbieraj nagrody". ” Sam sobie dałeś nagrodę

• Quote from Frescco: “W tych czasach język angielski to niezbędne minimum, które trzeba znać i chyba każdy zna je w stopniu minimalnym ” Owszem, po co jednak mają być kary? Można też wprowadzić opcje pisania w języku ojczystym z automatycznym tlumaczeniem na angielski, jak to jest zastosowane w popularnym komunikatorze

• Quote from Beatles: “Da się połączyć tylko by było trzeba zrobić serwer z wyłącznym językiem angielskim. Kto by chciał to by grał w takiej formie. Używanie innych języków by było karane np. Blokadą czatu lub idąc dalej banami/permem na konto. Jeszcze by było trzeba zainwestować w zabezpieczenia aby się nie dało tak łatwo obchodzić np. Ban po płycie głównej ale to trzeba już kasę wyłożyć sporą. Powołać odpowiedni support, który by pobierał wynagrodzenie za swoją pracę oraz by był również kontrolo…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from MrNobody: “Niedługo kolejne testy topek Np 32k wikinga sspng_qsnaxae.png ” Na chwile obecną to nie potrafisz mnie z mamuta ubić pod murem, poćwicz chłopaku trochę i przyjdź jak już będziesz gotowy to się okaże czy taki mocny na forum tylko jesteś. Coś tam mamrotaleś, że w Ciebie nikt 5 cyfr nie wykręci, jak coś to służe ss

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Stormus: “Gildia Irre codziennie jeszcze bardziej potwierdza swoją błazenadę jak taki @ArixanBogiem który jest słynny z bycia chłopakiem największego wyjca na Polskim metinie czyli @ItsDemonWolf lata za każdą postacią łącznie za shopkami z Chunjo i Shinsoo jak i za graczami którzy mają 60lv i zbija je także proponowałbym przemyśleć swoje zachowanie bo 120lv który lata za słabymi graczami to jest totalna żenada i tylko ośmiesza jeszcze bardziej swoją gildię która już została ośmieszona…

• Rozmowy serwera Etolin

Cykad, czemu mnie nie mogłeś pod ścianą ubić z mamuta? Czegoś Ci brakuje? Eq, czy szczęścia?

• Jakiej muzy słuchacie?

kayohardcore - - Hydepark

[url]https://www.youtube.com/watch?v=45SKH345NO8[/url]

• Jakiej muzy słuchacie?

kayohardcore - - Hydepark

youtube.com/watch?v=hwGQLacIyok Moderator Insomnia:Poprawiłam wyświetlanie filmu

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Ascoran: “Quote: “A co do cb zaraz powiesz że nigdy na koncie wikinga nie siedziałeś a samego VIkinga nie znasz ” A to powyżej to ciekawostka z PW. No tak, Kino z Irre mnie obrażał, ale przecież to ja jestem Viking z Irre i Kino miał taki fetysz jechać po swoich. Ile jeszcze będzie wałkować te bzdury podając cały czas kolejne fałszerstwa? Gwarantuję, że nie będę dłużej czytał tych waszych wyimaginowanych oszczerstw i kolejnych fejków. Moja cierpliwość do was też ma swoje granice. @kay…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Puurpurowy: “Dobra czas wywolac starego wilka z lasu @Mordetis To Schizofrenik co tam slabiaku biedaku pozerku ,dalej top 5 bm na osiedlu ?xDD @Darek-Pogrom juz gada ,ze by cie na komete czyt.uderzenie miecza sciagnal i to z sasiedniego serwera zwanym Diumar ” Sprawdzone info? Pogrom sie odnalazł? Ptaszki ćwierkają, że czarna dziura go pochłonęła na diumarze i ślad po nim zaginął

• Rozmowy serwera Etolin

RoFhLJi.jpg UBCFLbT.jpg @Ascoran, orientuj na pw, ach ten Cykad i jego świat

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Lexio: “takie bylo gadanie ze strony irre zeby rozkrecic dymy i w ogole. Rozkrecono dymy i irre nie bylo xD. Przypadek ? ” Polska vs Italia 3:2

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from MrNobody: “Inaczej napiszę jak wam Staszek napisał że sellam eq to Ata i wiking 1 raz od 2 mieś ośmieli się mnie zaatakować w m1 (zazwyczaj jak próbowałem coś kręcić padali i udawali AFK) Nie ma problemu w kostiumach lecz w mentalności, po prostu boicie się konfrontacji poco mam utrzymywać kost skoro wiem że są przyczyną takiej sytuacji, wiem że do puki będę je miał to zadymki nie mają sensu CI bez bedą padać Ci z będą stać i każdy bd czuwać bo nuż się nagra jak ktoś dostaje coś więce…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Darek-Pogrom: “viking tam juz z PIENSCI bije xDDdD, biedak niestety takie zycie mentala w tych czasach lacze sie w bolu robercie ” To już bawić się nie można biedaku? 900 z piąchy przez ochronkę xD hGWKyCm.pngxNinhio takie tam xD