Search Results

Search results 1-20 of 898.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Zmiany w grze - dyskusja

Django - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from Santonia: “Quote from Django: “No właśnie nie, bo prawa autorskie różnią się trochę od benzyny. Nie chcę się na ten temat wypowiadać bo się na tym nie znam aż tak ( chociaż na pewno bardziej niż Art ), ale bym nie przesądzal z góry , że to jest kradzież. ” Jeśli widzisz różnicę w znaczeniu słowa kradzież pomiędzy własnością intelektualną a przedmiotem fizycznym to współczuję. ” Ja raczej nie widzę sensu w twoich porównaniach i próbuje Ci to uświadomić, a Ty jak zwykle brniesz w zapart…

Quote from Santonia: “Oczywiście, taksówkarz jeżdżący na kradzionej benzynie 8h dziennie nadal jest złodziejem, nawet jeśli wkłada w to własna pracę i czas.Kradzież to kradzież, o czym tu dyskutować? ” No właśnie nie, bo prawa autorskie różnią się trochę od benzyny. Nie chcę się na ten temat wypowiadać bo się na tym nie znam aż tak ( chociaż na pewno bardziej niż Art ), ale bym nie przesądzal z góry , że to jest kradzież.

Quote from Santonia: “Ale o czym ta dyskusja? Prowadzenie i czerpanie zysków z pirackich serwerów można porównać do świadczenia usług taxi na kradzionej benzynie. Kto z Was chciałby być ajentem/właścicielem takiej stacji benzynowej ? Taka dyskusja jest po prostu jałowa. ” Coo??? A może bardziej pasowałoby porównanie do czerpania zysków z remiksow piosenek? W końcu twórcy privow dużo dokładają od się siebie a ich serwery maja znacznie więcej do zaoferowania niż GF. A te nowe szaty to będą jako co…

• logania cofki

Django - - Pytania i Wskazówki

Zresetuj router

• Zbieracze.

Django - - Pytania i Wskazówki

Może sobie nie poradzić, dość wolno zbiera te itemy, ale pewnie pomoze.

• Dłoni i błogosławieństw życia chyba nigdy się nie dało łączyć

Quote from Shaytan: “Ja ogólnie ze tak się wtrące uważam że te strzelanie GFu na te filmiki to bardzo dobre posunięcie.Jeżeli jest coś nie legalne to trzeba tępić. Nie sądzę że nawet jak wszystkie te syf serwery pozamykają to ludzie wróca na globala,ale jakaś część z nich na pewno. Dla nas wyjdzie to na plus bo zawsze to nowe twarze na globalnych serwerach ” Jeśli coś jest nielegalne to privy a nie filmiki. GF chyba nie jest w stanie "zamknąć" tych privow, bo być może wcale nie są nielegalne. Co…

• Nie w sumie nie sprawdzałem, bo jeszcze mam. Oby się dało.

• Dlaczego nie można handlować skrzynią z bronią tarczowa ani wsadzić jej do magazynu ani nic z nią zrobić. Gdzie było info o takiej zmianie? Co mam zrobić z tymi skrzyniami na postaci z 1 lvl?

• Item Shop - dyskusja

zmianka do 6 i 7 bonu 129 SM, pięknie

• Quote from VroeKilwaoz: “@Art mogę zgłosić się jako ochotnik, ale nie ukrywajmy o jakim wynagrodzeniu jest mowa jako oficjalny youtuber Gameforge metin2.pl ? Przykładowo 1h materiału miesięcznie I do tego około 20h strumykow z gry, familyfriendly content itd? Jest o czym rozmawiać czy jedyne co macie do zaoferowania to jakieś śmieszne smy? Pytam serio, I nie, nie napiszę na priv bo chce żeby ludzie widzieli czemu nikt nie chce nagrywać ” Dostaniesz pewnie raz na jakiś czas kod na 10 euro, tak ja…

• Pierścienie teleportacji

Django - - Problemy Techniczne

U mnie to samo.

Quote from Jazzy.tbd: “nagle wszyscy mają kompy z nasa, a w innych tematach cały czas płacz, że metin zamula, lagi itp przeciętny gracz ma kompa za 2,5k i na optymalizacją na takie kompy powinien się metin skupić, bo patrząc na wymagania tej gry to 50 metinó powinno dać się odpalić na kalkulatorze, a jest tak źle zrobiona że zamuli każdego kompa, tańszego szybciej, droższego wolniej. Od jakiegoś czasu jeden sklep w m1 zminimalizowany zabiera ok 20% procka na średniej jakości kompie, kiedyś zabie…

Quote from JMX: “Co do zmian w ostatniej aktualizacji. NOWA SERIA MISJI Wysokopoziomowi gracze otrzymają od poziomu 110 nową serię misji: zbierajcie Odłamki Smoczego Kamienia+ i otrzymujcie wspaniałe nagrody! Jak to działa? Wiecej odłamków jest dla graczy 110+, jakieś dodatkowe?? ” Masz dodatkową moc oka, a konkretnie 3. Nac"nowych" mapach dropisz odłamki +, które są jak zwykle odłamki, tyle że da się nimi handlować

Na badylarstwo w nowym zaklętym działa abs na magię. Ogólnie to chyba najwięcej dają bufy, blok i petarda.

Quote from LeQuer: “Quote from Django: “Ktoś mi może wytłumaczyć dlaczego nie mogę ubrać dwóch kościanek na raz? ” Moim zdaniem lepszym pytaniem by było: "dlaczego mogłeś ubrać dwie kościanki jednocześnie?" ” Mówię o dwóch różnych: z wartością i absem na um

Ktoś mi może wytłumaczyć dlaczego nie mogę ubrać dwóch kościanek na raz?

Na nowego Jotuna trzeba robić przepustki? I też jest potrzebne 5 postaci?

Czy komuś udało się wejść na te nową instancje przebudzenie? Klikam na statue i nic, mam pt, mam zegarki i mam te książkę.

Brak mobow z blasków- już mi się nie podoba ta nowa wersja