Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Zgadnij, kto napisze następny?

Eylis - - Gry i zabawy

Jestem @Dasha

Eylis - - Gry i zabawy

Chyba nie rozumiem zartu, ale dobra koniec przedstawienia xD @Malenka dawaj drina

Eylis - - Gry i zabawy

A ja sie nie smieje @Naksen to co z tymi grzankami?

Eylis - - Gry i zabawy

Ty sam sobie zrob xd @Celtycki-Dzik

Eylis - - Gry i zabawy

Właśnie robiłam to jedną Ci oddam! @Naksen

Eylis - - Gry i zabawy

Może jednak @Dasha?

Eylis - - Gry i zabawy

no @Naksen masz racje usunalem flood. Frescco.

Eylis - - Gry i zabawy

nie @Dasha xd

• Rozmowy serwera Etolin

Eylis - - Dyskusje Etolin

Quote from Kogazu: “Szkoda tylko że nasz super bohater @Ascoran potrafi kasować posty i banować konta na forum zamiast zająć się botami. Jak widać jest to dla niego łatwiejsza robota. PS "Ceterum censeo Gameforgem esse delendam". ” Jakby tylko biegał I banowal boty to byście narzekali, ze na forum jest syf

• Jakiej muzy słuchacie?

Eylis - - Hydepark

youtu.be/JdRoWqj5fZE

• Zmiany w grze - dyskusja

Eylis - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from Extaza: “Problem yangów z meley zostanie usunięty na maks tydzień. Teraz wbicie postki do 75 to dla chcącego 2.5h expienia w v3. ” Quote from Art: “ - Podniesiono poziom wejścia do Meley (gildia) do 90, aby zapobiec masowemu wchodzeniu nieaktywnych postaci o niskich poziomach. ” Od 75 lvla jest grupowa, a nie gildyjna.

Eylis - - Gry i zabawy

nie myślę, że @SZELEMINATOR

Eylis - - Gry i zabawy

nie @Pochmurka? xd

Eylis - - Gry i zabawy

nie @Celtycki-Dzik bierz się za mopa

Eylis - - Gry i zabawy

siemandero @Nameczaner

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Celtycki-Dzik: “Quote from MrNobody: “Reprezentuję DonDzwona, wszelkie sprawy proszę konsultować za moim pośrednictwem Na ts otrzymałaś Zaproszenie jestem zaznajomiony z całą sprawą. Jeśli chcesz coś wyjaśniać zapraszam, jeśli nie to zamilcz. ” Prywatna sekretarka. XDDDD Niczym prawnik. XD ” To dobry chłopiec na posylki I pokemon mafii Quote from Pochmurka: “Jak będziesz miała coś ciekawego do powiedzenia, to wtedy się wypowiadaj bo średnio mam ochotę na „dyskusje” z dziewczynką z wyb…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Pochmurka: “nie wzywam Ascorana żeby Ci usuwał posty, ale widzę tutaj wszystko działa w jedną stronę XD ” Quote from Stormus: “Jak nie chce Ci się czytać co tutaj piszemy to usuń konto tylko nie rób takiego myku jak Aata że usunął konto a potem kazał swoim pokemonom filmy wrzucać po czym założył nowe albo czytaj inne strony na forum. Wiem że jak Ciebie na Rozmowach Etolina nie będzie to nikt nie będzie tęsknił ” Śmieszy mnie to, że pochmurka najpierw jeczy, że wszystko działa w jedną …

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from BlueEve: “Quote from Pochmurka: “Ale forum jest chyba dostępne dla każdego, prawda? Mi też nie chce się czytać co będziesz mieć na obiad, czy robisz ćwiczenia i nie chce mi się patrzeć jak jedziesz swoją hondą czy innym gratem z pracy/do pracy, a jakoś muszę to trawić i nie wzywam Ascorana żeby Ci usuwał posty, ale widzę tutaj wszystko działa w jedną stronę XD ” Jak to pewna Pani napisała, czytam tylko pierwsze i ostatnie zdanie. No forum jest ogólnodostępne, ale jak cały czas czyta s…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Celtycki-Dzik: “A to przysługi nikomu nie można zrobić? Jezz… Dostaje raka przez was. @Eylis Królowa! Wyjcie. Elko. ” Alpro Bogini Właśnie, no to miłego wycia mafio! Siemanko!

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Michu: “Quote from Deo: “Dobry chłop też musi umieć odkurzyć ” @Erdap musisz nauczyć się odkurzać. ” Ale to chodziło o mnie.. elys to facet, co nie? EDIT Ok, od teraz mówcie do mnie dziewczynka na posyłki, bo ktoś mnie poprosił o taką głupotę, hhahahahaa