Search Results

Search results 1-4 of 4.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from Nothingness: “Jak Ty to mówisz "pocisnąłeś" sam po sobie, nikt nie musi Cię wyręczać.” Ale kto za kogo wyręcza? I w jakim sensie pocisnąłem sam po sobie? Ja tylko powiedziałem co myślę o tym i tyle. I wcale nie chodzi o moją wdzięczność a o sam pomysł. Chyba ktoś nie czyta ze zrozumieniem. Quote from Nothingness: “"Nie znam się - TO SIĘ WYPOWIEM!" - Nie tędy droga...” O nie nie nie Właśnie tu przed sobą mamy ścianę: Quote from maulwurf: “Wyrazil swoje zdanie i basta. Czy komus kto cze…

• Jak dla mnie istna żenada. Sama "psuedo gazetka" mnie osobiście nie przekonuje zamieszczonymi tam faktami. Pewnie zaraz poleci wuchta pocisków w moją stronę ale skoro temat jest od tego aby móc wyrazić opinię to też ją wyrażam chociaż żałuję że dopiero teraz bo z drugiej strony powstrzymywałem się od tego choć się przełamałem. Jak tak dalej pójdzie to niedługo zamiast filmów/meczy/wiadomości będziemy oglądać MetinTV Powodzenia

• Bezpieczny handel na Samos

jazonb - - Samos

Polecam handel z Decroix - handel na ponad 1kkk bez większych problemów

• Bezpieczny handel na Samos

jazonb - - Samos

Polecam handel z xKombosx handel na ponad 1kkk bez większych problemów i 100% satysfakcji pozdrawiam