Search Results

Search results 1-20 of 295.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Problem rozwiązany. Pomogło utworzenie nowej partycji dysku i przeniesienie tam metina. Dodatkowo musiałem dodać do wyjątków plik metin2client.bin. Jakby komuś sama czynność dodawania do wyjątków tego pliku nie pomgała to trzeba wyłączać antywirusa. DO ZAMKNIĘCIA!

• Witam, z dnia na dzień wyskoczył mi problem z patcherem. 3x już przeinstalowywałem Metina, wyłączałem antywirusa. Nic jednak nie pomaga. Niżej załączam SS'a błędu. T389qID.jpg Dodam, że kopiowałem już od kogoś innego plik metin2client.bin. To też jednak nie przyniosło rezultatu. Zauważyłem, że komunikaty różnią się nieco od siebie. Spotkałem się już z "code = 0", "code = 1" i "code = 5". Nie wiem co to może oznaczać.

• Dałoby się. Nie logować do gry i nie ładować w ISa. No ale niektórzy już wzięli ślub z tą grą i nawet choćby ta utonęła, nie upuszczą jej. Szkoda trochę.

• Quote from Kolega: “Ale może, gdy metin sięgnie dna ” Z tego co tu piszą ludzie to już dawno dawno temu osiągnął dno Chyba wraz z przejęciem projektu przez GF taka tendencja się utrzymuje.

• Quote from Hwajung: “Quote from Demcio20: “Quote from Hwajung: “Czy dzisiaj drop fasolek jest wyłączony? Czy tylko mi tak słabo lecą? ” 11-13 leciały, bo 13-19 jest drop Ebonitowych Szkatułek. ” Gdzie się taka informacja pojawiła na forum że o tej godzinie będzie drop? ” Właśnie w tym sęk, że nigdzie. Trzeba się dowiadywać samemu albo być cały dzień na grze. Wiem, trochę chore.

• Quote from Hwajung: “Czy dzisiaj drop fasolek jest wyłączony? Czy tylko mi tak słabo lecą? ” 11-13 leciały, bo 13-19 jest drop Ebonitowych Szkatułek.

• Wampir vs. absorbcja PZ

Demcio20 - - Archiwum

Absorpcja życia może działa na zasadzie bonu "szansa na odzyskanie PŻ", ale mogę się mylić.

• A ktoś wie jak wygląda sprawa skilli u Mini Kata? Berek wiem, że wysoki jest. Co z potworami u niego?

• Zmiany w grze - dyskusja

Demcio20 - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from WyroczniaAlethei: “Dobra zostawcie odlamki w spokoju a wprowadźcie mityczna alche to mozna przeboleć ” Wprowadzając to GF zrobiłby to co Twój Pan na avatarze

• PD po akt. 18.4

Demcio20 - - Archiwum

A co z Zaranką? Tą na 3h co idzie do EQ.

• Postacie do corów

Demcio20 - - Archiwum

Quote from Arrabbiata: “Tak jak napisali wyżej.Nie wiem jednak czy ma sens robienia postek do 61 lv,bo nigdy nie wiadomo czy nie zniosą tego co wprowadzili lub nie dodadzą czegoś nowego.Ja osobiście wybrałabym świątynie mniejszy koszt,szybciej postki są gotowe masz cięcie zrobione nie wydajesz na peleryny.Jak kto woli. ” DT bez peleryn się przecież da zrobić Sposób o którym napisałem dotyczy robienia DT do kowala a nie siedzenia na parterze. Cięcie z siodła bez jakiegokolwiek konia? Gdzie takie …

• Postacie do corów

Demcio20 - - Archiwum

Jak masz dobre EQ na DT to WP 61lv. Wtedy robi się EQ do Kowala

• Quote from waldi580: “Teraz to jedynie jak poprzednicy pisali: zakupić odżywki i przerwa od gry lub jej koniec. GF daje wyraźnie do zrozumienia na każdym kroku "ludzie won z gry". ” Ten dzisiejszy Event z dropem Odżywek to chyba jakiś znak "z góry", żeby tylko wchodzić i karmić pety. Quote from WiecznieZywy: “Jak dla mnie zmiana z odlamkami na plus. 1/2 nemery dziennie albo nemere+ razek i mam na odnowienie alchemii. Nic nie bylo napisane ze corów nie mozna magazynowac wiec prawdopodobnie nadal …

• Nie wiem po kiego grzyba ruszali te odłamki... Tak wgl to Cory będzie się dało przez dozo przekładać?

• Nie ma co się niepokoić. To normalka. Nie raz przecież przerwę zapowiadali na 10-12 a trwała 14-16 lub w tych granicach

• Body 55 lvl 7 pietro

Demcio20 - - Archiwum

Jeżeli potrzebujesz zastrzyku deffa to polecam wbić 61lv (tarcza naprawde daje odpał niezły). A no i łatwiej znaleźć z pożądanymi bonami. 10-15 blok u bodego większą robotę zrobi. Włóż jeszcze onyks z blokiem i unikiem co najmniej i sprawdź czy to Ci pomoże.

• Body 55 lvl 7 pietro

Demcio20 - - Archiwum

W zbrojce do PŻ, w bransie do PŻ, w jadeicie do PŻ i myślę, że byłoby spoko. Jakbyś jeszcze skołował tarcze 10-15blok + 20 DT to też spoko. Jakieś ebonki dt + strzały może.

• Czy wbijac 75?

Demcio20 - - Archiwum

Takim 75lvlem nie podropisz sobie efektywnie blaskow. Możesz wbić 61lv i zobaczyć jak będzie szło. Na tym lvlu można jeszcze do V3 pójść.

• Quote from Ritchie: “Za moment będę na dropku otwierał pierwszą meleykę. Słyszałem, że one skaczą trochę inaczej niż zwykłe pety. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak rozpoznać dobrą meleykę i jak wyglądają te przeskoki u nich? ” Do 40lvla ma losowe skoki co 6lvli. Na 45lvlu jest pierwszy stały skok. Do 80lvla skacze co 5lvli, a od 81lvla co 4lvle.

• Quote from Vergil: “Który pet ma bazową wysoką obronę? Skille się nie liczą, tylko obrona bo pet max 55lvl. Teraz mam małpę 1lvl z obroną 2.0% jest coś co może wystartować wyżej? ” Nie ma takiego Peta. Każdy ma losowe wartości bazowe.