Search Results

Search results 1-20 of 606.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

K4RAMBA - - Dyskusje Etolin

Quote from Ascoran: “Quote from Stormus: “Banując tak codziennie osoby na forum pokazujesz tylko to że nie znasz się na żartach,sam pewnie używasz wulgaryzmów więc nie dziw się że ludziom puszczają nerwy. ” Codziennie nie banuję, nie zawsze dana osoba osiąga kumulację punktową. Czy używam wulgaryzmów? Owszem, używam, ale nie na forum. Co do blokad w grze to przez kilka lat nadałem ich już kilka tysięcy, ale odsetek tych za wulgaryzmy względem tych za czity jest znikomy, więc nie wiem czym tu się…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Lexio: “Quote from K4RAMBA: “Quote from Lexio: “A kilka lat temu Disturbed wygralo turniej gildyjny, czego nie zrobilo irre. ” Lexio czy ty próbujesz zmienić historie, disturbet było top2 więc nie wygrało z tego co pamiętam był to rok 2014 i okolice maja i wygrała gildiia z niebieskich UnitedDevils i dzięki Jarkowi40 który nie zastosował się do zasad i jeździł na wierzchowcu. jego magiczne ctr+h przypominam że united byli niebiescy. pozdrawiam ” Wielki Event Gildyjny Nie zmieniaj hist…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Lexio: “A kilka lat temu Disturbed wygralo turniej gildyjny, czego nie zrobilo irre. ” Lexio czy ty próbujesz zmienić historie, disturbet było top2 więc nie wygrało z tego co pamiętam był to rok 2014 i okolice maja i wygrała gildiia z niebieskich UnitedDevils i dzięki Jarkowi40 który nie zastosował się do zasad i jeździł na wierzchowcu. jego magiczne ctr+h przypominam że united byli niebiescy. pozdrawiam

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Jazzy.tbd: “Quote from ItsDemonWolf: “Quote from Lexio: “Czy Wy serio kazdej sytuacji musicie robic screena? ” K6iXaLF.pngjeszcze na drugim pendrive mam z 5k xd takze jak chcesz cos wiedziec to wiesz gdzie blagac o info ” zakładam że własnych zdjęć z reala ani filmów nie masz tyle co z metina xd ” Witam bardzo serdecznie. Bracie Jezzy wiesz niektórzy mają różne fantazje, fetysze, hobby. Np kolekcjonowanie Znaczków, Monet ale nie wiem czy kolekcjonowanie ss to hobby czy fetysz podgląda…

• Zmiany w grze - dyskusja

K4RAMBA - - Porozmawiajmy o Metin2

@Art drogi przyjacielu mam inne pytanie, czy z serwera Jawy planowane są bilety podróżnika w dalekiej lub krótkiej przyszłości. Gdyż tamten serwer wieje pustkami. serwer jest już zniszczony od samego początku przez Armię chińskich botów. Co byś radził czekać na bilety? Czy postać sprzedać na jakimś portalu i kupić sobie nową na innym s?

• Rozmowy serwera Etolin

Szpilki wsadzić nie chciałem, tylko pochwalić się że po latach w końcu metin mnie czymś obdarował

• Rozmowy serwera Etolin

@Naksen bracie pacz jaki tu poranek 60710538252776130664.jpg kolejna postać 72197297408581889915.jpg

• Rozmowy serwera Etolin

Polecam swoje nowe aukcje 35230342876839782113.jpg Tanio kupie drożej sprzedam. Polecam soo Much nawet pan @Lorint. nie narzeka

• Rozmowy serwera Etolin

najlepsze że Yangów nie sprzedaje tylko bierze psc lub blick itp i zostajesz z niczym

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Naksen: “Wychodzi na to, że najbezpieczniejszymi dialogami, są te z kowalem i handlarką. Dziękuję Dobranoc ” z tego co mi wiadomo nawet npc mają konta na forum nie wiem czemu ale mam pewność że @HandlarkaRoznosci nie wrzuci naszych rozmów na screnie

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Asters: “Quote from Lorint.: “1aae1416b4db5.png Kto jest tym "fałszywym lorintem"? Pragnę zaznaczyć, że mój nick na serwerze Etolin to MrLorint, nie Lorinciak ” [ciach] to jest miecio niech idzie do gildii NaLoozie tam jego miejsce chorogiewka bez odbioru ” Bardzo mnie zastanawia ten śmieszny fragment rozmowy, ponieważ widzimy jeden nick postaci. a jeszcze bardziej mnie zastanawia kto jest drugim rozmówcą? Naprawdę jest to zabawne kiedy postać o nicku NeeQo w grze pyta o pewne fakty, …

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from GrupaBraaaci: “krysztalki energii ? xD ” Jakie kryształy w energii? Kupiłem w hurcie sprzedaje drożej, nie jest to zabronione Mariusz Proca też tak robi

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from BezCenzury: “hahahaha weź tam "L" dorob bo pewnie karte rowerowa posiada tylko biggrin.png biggrin.png biggrin.png ” Mój paint nie jest zbyt dobry, ale chyba miał pan coś takiego na myśli a jeszcze było miejsce na parking dla rowerów 46725013556300661785.jpg

• Rozmowy serwera Etolin

otrzymałem tajne dowody z tajnej teczki które nigdy nie powinny zobaczyć światła dziennego, ale podzielę się z wami, sam pokrzywdzony w roli ofiary 25375028821188219604.jpg

• Rozmowy serwera Etolin

Ja robiłem tu dymy jak jeszcze @Ascoran nie patrzał

• Rozmowy serwera Etolin

coś bardziej pali, niby w tysiącach ale i tak boli

• Rozmowy serwera Etolin

nieletni pod wpływem są najbardziej zabawni , a jutro znów będzie użalanie się, ja nic nie zrobiłem

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Ascoran: “W tym sęk K4RAMBA, że oni się trochę zachęcali do ich używania i stąd wynika ta subtelna prośba o zaprzestaniu tej dyskusji. Możesz narzekać do woli i argumentować swoje zdanie, w porządku, ale nie mogę jednak być bierny na zachwalanie i polecanie takich metod. Od i tyle. smile.png ” @Ascoran to jest ciekawy temat do dyskusji, ponieważ każdy z nas ma odmienny punkt widzenia. Ja uważam że w grze powinny być zakazane wszelkie mody, boty, czity, z wyjątkiem zaprogramowanej mysz…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Ascoran: “Bez rozmów o wspomagaczach proszę, bo niewolno. oops.png ” @Ascoran przecież każdy wie że w metinie nie istnieją wspomagacze, gdyż jest to najwspanialsza gra we wszechświecie. Gra ma ta 11lat z ponad milionowym licznikiem założonych kont. Gra ta posiadała tak dobrego GameGuarda że jak odpalał mi się metin, oprogramowanie te odstraszało wszystkich cziterów: 43098832421002043767.jpg czemu nie wolno rozmawiać o wspomagaczach? Mi się wydaje że Gameforge swoją nieudolną polityką …

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from EmerytS01: “Mnie tam nie było? hahah jesteście naprawdę bandą [ciach] teraz to udowodniłeś xD @StressOuT @K4RAMBA @Jazzy.tbd wypowiedzcie się bo nie mogę ze śmiechu rofl.gif ” Podczas swojej przygody w Mt2 spotkałem wiele tzw; [ciach] nie zamierzam się wypowiadać na ten temat, powód jest prosty. Takiej [ciach] nie przetłumaczysz do głowy jakie popełnia błędy i co robi nie tak. Większość z was posiada GG-> Gadu Gadu, większość z was ma siebie wzajemnie dodanych na tym portalu. Czemu ni…