Search Results

Search results 1-20 of 20.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy konTROLLowane Negros

Camarde - - Negros

Po jakichś 4 latach przerwy(s15) wróciłem dziś do gry. Jeśli pierwszy tydzień mnie nie znudzi to będzie tylko z górki, no i mam nadzieję że nie popełniam błędu wciągając się znów w tego zabijacza czasu.

• Od 0

Camarde - - Archiwum

Też mam dylemat, jednak mnie bardziej interesuje czy jest sens jeszcze zaczynać, czy może też gra umrze za 2-3 lata śmiercią naturalną i nie będzie już z kim grać. Jak wygląda obecnie ilość graczy na różnych serwerach?

• Można by też wprowadzić listy od użytkowników do redakcji, które byłyby publikowane na jednej stronie magazynu i do każdego z nich dodana by była krótka(humorystyczna albo całkiem poważna) odpowiedź któregoś z redaktorów. Listy mogłyby mieć dowolną tematykę(związaną z grą, forum, samym magazynem albo czymkolwiek innym) a ktoś, kto przesłałby najciekawszy "list numeru", mógłby otrzymać wcześniej wspomniane kilka SM w ramach nagrody. Wprowadziłoby to jakiś dodatkowy rodzaj interakcji między czytel…

• Seriale... Czyli co oglądacie?

PushTheLimit - - Hydepark

Ostatnio oglądam The Walking Dead. Jestem w trakcie drugiego sezonu na 11 odcinku i mam nadzieję że w końcu opuszczą farmę, bo zaczyna być nudno.:D No i czekam z niecierpliwością na 3 sezon Gry o Tron.

• Filmy dające do myslenia ?

Też byłem na Hobbicie, na wersji 3D z napisami. Trochę żałuje że poszedłem na 3D bo kino w którym byłem jakością wyświetlanego obrazu poszczycić się nie może, i chwilami oglądanie było trochę męczące. A co do samego filmu to nie zawiodłem się. Widać było że jest zrobiony dużo bardziej bajkowo w porównaniu do Władcy Pierścieni, ale to samo można powiedzieć o książce, która również została napisana tak aby trafić do młodszej części czytelników.

• Horrory, jakie polecacie?

"Rytuał" Fajny horror o opętaniu i egzorcyzmach.

• Keleth-owy potwór

PushTheLimit - - Archiwum

Cześć ! A masz trzecie imię? Uważasz że posiadanie kilku żon powinno być dozwolone? Jesteś majsterkowiczem? Boisz się może węży, pająków albo czegoś innego? Kolekcjonujesz coś? Lubisz dokuczać siostrom albo one tobie?

• Keleth-owy potwór

Helou. Jakiej muzyki słuchasz? Ulubione zespoły? Umiesz grać na gitarze? A na trójkącie? Ta er ósemka w sygnie to twoja? Jak się wabi twój pies? A jakiej jest rasy?

• Keleth-owy potwór

Czytasz jakieś czasopisma motoryzacyjne? A jakiekolwiek inne? Polecam TopGear od pierwszego numeru kupuję i nie wygląda na to żeby miał się znudzić. kolarzówką dystanse zjadasz czy xc po lasach i bezdrożach? Ulubiony zespół piłkarski podasz czy tajemnica zawodowa?

• Keleth-owy potwór

Cześć. Co skłoniło cię żeby zostać moderatorem? Interesujesz się motoryzacją? Uprawiasz jakieś sporty amatorsko lub zawodowo? A jakie lubisz oglądać? Ulubiony miesiąc? Długopis czy pióro? Ołówek 2h czy 2b? Znasz cały Hymn Polski?

• Rook- I'm an Albatraoz!

Ja na szczęście mam jakieś 15 minut na rowerze do Michałkowa. A na czym jeszcze latasz? W jakim wieku zrobiłeś licencję Pl(G)? W jakim aeroklubie latałeś? Hol czy wyciągarka? najdłuższy lot na termice? Czy nie uważasz że człowiek który w pracy robi to co lubi ma wyjątkowe szczęście?

• Rook- I'm an Albatraoz!

Heio. Wybierasz się może na XXI KZS do Michałkowa? Latasz może na szybowcach? Jeśli tak to masz już PL(G) czy się szkolisz? Puchacz czy Bocian? Junior czy Pirat? Jakie gazety czytasz? Niemiecka precyzja czy Hiszpański temperament? Jesz owoce? A warzywka?

• Urithra, czyli wieksze(?) zuo

Cześć. Jak mija kwiecień? Uprawiasz jakiś sport? Studiujesz? Mieszkasz w Polsce? Jeśli tak to dobrze ci tutaj? Wino białe, czerwone, a może różowe? Słodkie, półsłodkie, półwytrawne i wytrawne? Pozdrów ode mnie liska.

• Respawn

Cześć. Może przypadkiem Ostrów Wlkp? Jakich gatunków muzyki słuchasz? Ulubione zespoły? Gatunek książek? Masz swoje ulubione tytuły? Posiadasz jakieś ciekawe hobby? Uczysz się jeszcze czy pracujesz? Jeśli pracujesz to lubisz to co robisz?

Jutro na HBO zaczyna się drugi sezon gry o tron. Czekam z niecierpliwością.

• Wybór EQ - item vs. item

Moim zdaniem lepsze będą fenki z hp, bo samo 5% na spowo tak często respów nie będzie zatrzymywać więc lepiej będzie mieć to parę hp więcej żeby łatwiej było ci przetrwać te większe "fale".

Obejrzałem dziś Grę o Tron, i muszę powiedzieć że serial dobrze odwzorowuje książkę i jest wciągający.

• Filmy dające do myslenia ?

life 2.0 Godzinny dokument. Pokazuje jak gra w sieci może zmienić praktycznie cale nasze życie (uzależnienie). Dodam że aktualnie jest do obejrzenia w "c+ na życzenie".

Polecam Zakazane Imperium Produkcji HBO niedawno skończyła się druga seria a ja już czekam na następną. Dużo dobrego słyszałem też o Grze o tron, książkę czytałem i była świetna na serial niestety nie udało mi się załapać.

• Horrory, jakie polecacie?

Sierociniec, pamiętam że ciężko było po nim zasnąć . Edit./ zapomniałem jeszcze o filmie "Lśnienie" na podstawie książki Kinga. też bardzo dobry horror.