Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Zmiany w grze - dyskusja

Forfa - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from Art: “Drop pieczęć Białego Lwa ” Jestem tak doświadczony że wiem że to będzie dropić z metinów i bossów, ale brak profesjonalizmu z twojej strony Art to nic nowego.

To serwer na tureckich zasadach. Więc jest on tylko dla turcji i nas czy dla całej społeczności?

• W opisie eventów na lipiec na forum jest błąd heksagonalna szkatułka będzie dropić z potworów nie bossów i metinów, to chyba by było lekką przesadą

• Bez urazy ale bardzo słabe te eventy na rocznice, po 2h blasków, heksagonalne szkatułki? Czerwone czyli te najgorsze ebonitowe szkatułki? OX z pd na 30 min? i Manwoo? z szkatułek latają potwory lub poty. Jedyna atrakcją to ZUO. Lecz jak bedzie ono wyglądać tak jak zawsze to tak naprawdę jakby rocznicy nie było.

• Quote from JestMoc: “Krążą pogłoski, że gdy uciekła przed okrutnym żółwiem wpadła do lochu bezlitosnie agresywnych małp, po pojmaniu jej doprowadziły ją do niejakiego Lorda i od tego czasu zmieniła diametralnie swoje życie. ” youtube.com/watch?v=atB0JMl-m5k

Ktoś pytał o ogonki + z metków 45, jak był event gdzie 5 metków było w 1 to troche je biłem na dolinie postacią 35 z tym 350% dropu, nie dropiło dużo. Ogonki mają specyficzny drop raz z tych ''5'' metków poleciały np 3 ogonki, a raz nie poleciał żaden. Dodam ze specjalnie zbijałem obstawę i dawałem radę tylko i wyłączenie dzięki kolczykom 200 deffa inaczej nie dałoby rady ustać.

• Szukam buffci z monolitu (s12) zaginęła 5 lat temu na pustyni i dalej ją żółw goni. Odezwij się

Quote from belfegor1987: “hej a moze by tak GF dal mozliwosc wylaczenia animacji skilow tak zeby postac odrazu zadala obrazenia a nie zeby trzeba bylo czekac jak sie skonczy animacja??ciekawe czy daloby sie takie cos zrobic? ” Nie

Wszyscy gadacie o wonach i kasie, chyba pomyliliście metina z instytucją finansową. Rozumiem że część z was dorabia sobie na metinie do wypłaty, ale jeżeli tak dalej będzie to skończy się parę stówek do buły. Cieszą się właśnie takie osoby bo widzą że ich codzienność czyli bossy na których zbijają fortuny została dobuffowania, czyt. prościej, robiąc to samo zyskają jeszcze więcej, a na deser dostaliście odłamki tylko dla was, znając życie aktualizacja wprowadzi sporo bugów, na które niektóre oso…

Ta aktualizacja to jawny i kolejny nieudolny sposób na łuskanie z graczy kolejnych pieniędzy. Przedmiot do +15? Już widzę ulepszanie bodziem, nowe lokacje? Niedługo będzie ich więcej niż graczy. Dzienna misja polegająca na zabiciu 3 wkrótce 4 bossów na których jest największy zarobek i dobuffowanie tego? Co za idiotyczny pomysł, tak po za tym to gra poza tą grą jest życie, ciężko mi sobie wyobrazić osobę dzieląca życie pracę czas wolny np rodzinę i wykonywanie tej misji codziennie. Nowe odłamki …

• Ingolf za duzo metków nazrzucał w m1 bo przecież może, i na co teraz eventy

• Podstawą do naprawy choć troche tego projektu, patrząc na moje doświadczenia które w tej grze przebyłem to przede wszystkim przestać naciskać na item shop. Zacząć organizować nowe eventy, słuchać graczy, przykład taki event wielkanocny w tej nowej formie wystarczy popatrzeć że nowy gracz nie ma jak sobie zbić takiego metka, bo wszyscy z zegarkiem w ręku czekają na resp. Dodatkowy minus to oczywiście szansa na magiczne jajo, co roku event jest zmieniany na początku z ilością metinów, a teraz z sz…

W końcu troche jaj dostali Ci pracownicy z GF i przyznali się do błedu, zobaczymy na przestrzeni miesięcy czy się poprawi. Miejmy nadzieje ze jednak zamiast miesięcy nie będą to lata.

• 17-19 drop czekoladek i cukierków. Cofamy się zamiast iść naprzód xD

Od tego roku duzo rzeczy stało się nielegalnych w metinie, wykryto bugi które rzekomo dręczą ludzi od 2007 roku, śmiech na sali żeby za zmianę postaci karano gracza blokada za wykorzystanie błędów gry. Skoro ktoś zmienia postać powinien liczyć się z tym ze po zalogowaniu wyląduje w m1 lub poza mapa bossa, tak jak jest to w dt i większości dungeonow. Tłumaczenia w tej sprawie są zbędne po prostu lenistwo osób które pracuja nad obiektem by ustawic zmianę postaci na lot do m1/poza obszar bosa

• Item Shop - dyskusja

Nie rozumiem polityki item shop - od jakiegoś czasu codziennie nowa oferta, w większości te ''skrzynki''/przedmioty są tylko w ten jeden dzień i znikają i już nigdy nie będą dostępne. Przykład ta skrzynka z dziś nigdy więcej jej nie będzie, a dziś jest jej debiut. Nie mówiąc już o tym że to co do zdobycia z tej skrzynki to śmiechu warte, przeliczając na złotówki cenę tej skrzynki około 10/12 zł, to można wydropić z niej coś co jest maksymalnie wartę 1 won (100kk) W przeliczeniu na inny sposób za…

• Pierścień Teleportacji

Forfa - - Archiwum

Ja na 35 używam wszędzie gdzie mogę i nie ma problemów, pierścionki mam z tomboli i z razadora

• Art kiedy potworne trio

• Nagrody za udział w tym evencie gildyjnym to jakaś kpina, wystarczy się cofnąć parę lat wstecz i zobaczyć, teraz te nagrody nic nie są warte, białe perły? Razador? Jakiś śmieszny pet na 30 dni z skrzynki?

Kiedy potworne trio?