Search Results

Search results 1-20 of 75.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Dropek 35 lvl Berek czy może wir?

Abruzzo - - Archiwum

berka bym bral malo sie uzywa skili podczas bicia mobow

• Expimy Art'a - Cześć 2

Abruzzo - - Gry i zabawy

Lykam Pieczonego Raka 100% exp aktywny 30 min dobijam mu 15 lvl

• Zmiany w grze - dyskusja

Abruzzo - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from Extaza: “No ja boczka nie mam i aura G3 xD ” heh to alchemie musisz miec dobrze porobioną ja mam kolo legendy perf mat/przejrzystej

no to Ci powiem ze ladnie ladnie to w upadku po 8 prawie wejdzie Ci kryt ja mysle ze jakbym mial boczka dzika i zamiast fms riba to tez bym tyle wyciagnał

Quote from Extaza: “Po tylu latach, odkryłem że z metków w DT może dropnąć świadectwo. Chodzi mi o metki Upadku. A konkretniej... te fałszywe. Które jak się okazało, da się zbić, dostać KU, a nawet te nowe odłamki do bonusów. Mam takie DMG na dropku, że zanim dobiegną zrespione moby, to metek pada i mam full dropa... Możliwe,że nie odkryłem Ameryki i wielu już o tym wie ” ile bijesz w te metki wiecej jak 7k z krytem ?

• Zarobek

Abruzzo - - Archiwum

wypowiadaj sie na rozne tematy wejdz z kims w dyskusje to szybko nabijesz @Lorint. moze pomoc

• Zarobek

Abruzzo - - Archiwum

Tajne jak tajne po co wszystkim mam pomagac ? niech sami ruszą glową

• Zarobek

Abruzzo - - Archiwum

nie moge wyslac Ci wiadomosci na forum bo masz za malo napisanych postow musisz miec odpowiednia ilosc pkt by prowadzic konwersacje

• Zarobek

Abruzzo - - Archiwum

Nabij pkt to Ci napisze na priv co i jak zeby Ci sie przyjemnie gralo

• Witam, 1. Czy jest mozliwosc zrobienia ksiag lidera do handlu? 2.Czy jest mozliwosc zrobienia dunga dla przedzialu 35-55 ? Sorki za spam chce dodac jeszcze 1 pkt mianowicie Czy jest mozliosc wprowadzenia przedzialu lvlowego na v2/v3 trudny loch podczas eventow typu blaski,pilki itp bo niektorzy nie maja postaci do pvp a na 55 lvl nie mam szans cos podropic bo wszedzie 120 stoja Moderator Ascoran:Połączyłem posty.

• Zarobek

Abruzzo - - Archiwum

Quote from Tatyna: “Lepiej 42 zostaw, na 55 zostają zatłoczone miejscówki, które i tak są mniej wydajne. Jak dla mnie 42 lvl to dostęp do wszystkich metków na pustyni, desek na ostatniej platformie w św Hwang, średni i trudny loch małp, BO, ezoty pod świątynią. DT to dramat, mam 55 lvl, 85% na DT 30 do PZ 20% na blok i co? I g.. nie ma mowy, żebym wydajnie tam zarabiał, zaraz mnie ktoś zamorduje, do kowala nie dojdę, Łuki wybija się mozolnie mimo ostrza na P. Hp leci tak, że dramat mimo że mam 5…

• Zarobek

Abruzzo - - Archiwum

wal na priv jaki budzet masz jakie postacie pomoge Ci wszystko ogarnac

Quote from SenNaJawie: “Quote from VhurkeV: “Quote from Wiwek: “Quote from Wiwek: “@Art @Ingolf Kiedy wkoncu bedzie mozna ten syf sprzedac u handlarki?.. 95f3bbf0d9b7c.png ” Halo @Art @Ingolf moze wkoncu raczy ktos z was cos na ten temat sie wypowiedziec.. czy serio jestem zmuszony isc na niemieckie forum sie dowiedziec bo wy olewacie graczy..? ” ale żeś zły, a @Art nie odpowie ” podpinam sie pod pytanie, tez bym chcial sie tego pozbyc @Art @Ingolf ” @Art @Ingolf zrobicie coś w tej sprawie?... p…

• Rozmowy serwera Etolin

Abruzzo - - Dyskusje Etolin

Quote from xXSajgonXx: “No z jednej stronie fajnie bo jest jakaś tam rywalizacja najwyraźniej ale z drugiej strony no ludzie to nadal jest gra ” zgadza się fajnie ze jest rywalizacja, zachecanie sie nawzajem do walki i wgl ale nie ktorych to za bardzo ponosi niestety

• Rozmowy serwera Etolin

Abruzzo - - Dyskusje Etolin

Quote from xXSajgonXx: “Ale tu negatywnych emocji xD ” też to zauwazyleś, wchodze na forum od kilku dni i to co tu sie dzieje miedzy innymi graczami jest po prostu nie do opisania ...

• Mogliby dodac u alchemika opcje uszlachetni wszystkie a nie napierdzielac pojednczo zawsze to jakies ulatwienie i otwieranie 1 kliknieciem 10x przzytrzymujac np ctrl

• Czy dam radę na baronówne

Abruzzo - - Archiwum

30 insekty mam ale to daje tylko odp, powiedz mi czym to biles i jakie mniejwiecej eq miales ---------------- miales Racje nie da rady poszedlem sprobowac mialem hity po 5k z krytem ale to za malo Moderator Neferet:Połączyłam posty. Następnym razem proszę użyć opcji edytuj, zamiast pisać kolejny post pod sobą.

• Czy dam radę na baronówne

Abruzzo - - Archiwum

dam rade sklepac baronke z buffem skile P eq 12 inta / postac to body kolo alchemi legend przejrzysta/matowa perf eq to fms 51 sr smierta 10 50 1,5k buty fenki 10 kryt 1,5k pz branza z lez 10 pz 10 magia 1,5k pz nasior z lez 1,5k pz 10 kryt ebo +9 maska 41 +9 5b tarcza 5 katna nno 15 blok + roski na wartosc def i zbijalbym to z wierzcha na def lub berni

• Zarobek

Abruzzo - - Archiwum

i nie rob zadnych mentali czy wpkow body wystarczy z aura i berkiem m1 ja tak robie i w 1,5h-2h robie cory na 5 kontach 4 dni masz 100 corow jakies 4-8w zalezy od farta

• Zarobek

Abruzzo - - Archiwum

Quote from Grzechu9302: “Czyli postacie 40 lvl eq full dt plus strzałki, talizman, i przekładać eq? Każda postać ozeniona z buff żeby robić sobie TP? ” tak mniej wiecej nie musisz miec full strzaly chociaz te 40 dt talik mroku+1 z odp na mrok minimum 20 jakies 30 na strzaly Ci styka i sluby bo dobieganie do straznika zajmuje jakies 7-10 minut