Search Results

Search results 1-12 of 12.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Zmiany w grze - dyskusja

lutol52 - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from Erathell: “Kwestia dropu była już wyjaśniona ... i Art z Santonią mają rację jak i gracze .... szansa na % wylosowanie jest taka sama więc i Art i Santonia mają rację tylko ... nie wspominają że do metinów została dodana masza rzeczy np ulepszacze , a więc o ile kiedyś np z metina mogłeś wydropić z 10 rzeczy np KU i kamola + coś , to teraz przy tej samej szansie % masz tych rzeczy już nie 10 a 30 (przykład) stąd czasami lecą KU czasami nie , co kiedyś było standardem bo było mniej rze…

Wedlug mnie kolor waluty Won na sklepie jest nieczytelny. Ten zimny niebieski kolor jest za ciemny. Lepiej by bylo, jakby to byl kolor jasniejszy np. turkusowy. I po co wprowadzono tez zolty kolor napisu cena sprzedazy? Mogli wlasnie kwote w yang zrobic na zolto a cen sprzeadazy tak jak bylo zostawic. Rozprasza mnie ta zmiana. Moglo tez zostac po staremu

• Quote from Santonia: “ Oczywiście, że drop z metinów można ustawić - ale jeśli wierzyć GFowi, to on nie był zmieniany (chyba, że GF wprowadza w błąd nie tylko mnie ale i Arta, który sam jest pracownikiem GFu).” Wielu graczy mowi, ze jest znacznie mniejszy wiec nikt sobie nie wyssal tego z palca. DROP JEST ZMNIEJSZONY I TO ZNACZNIE. Nie wiem, jakie relacje panuja w GF i czy przeplyw informacji jest prawidlowy... Nie wiem czy to zmiany systemowe czy nie ale GF moze samo to naprawic.... Wystarczy t…

• Drop z metinow jest napewno w 100% dostepny do ustawienia przez adminow z GF. Moge sobe dac rekę za to odciąć

• Santoniu takie bajki to prosze pisac dla ludzi nie znajacych realiow. Z tego co mi wiadomo to administracja (pracownicy GF) ma dostep do bazy danych w ktorej jest zapisany % dropu serwerowego i % dropu poszczegolnych przedmiotow. Wiec jesli gracze mowia, ze drop jest kiepski i gorszy niz kiedys a sam to potwierdzam - administracja powinna go zwiekszyc, co dla adminow GF nie stanowi problemu. Rodzaj dropu i jego ilosc ustala wydawca gry GF a nie producent gry (YMIR - WEBZEN)! GF nie moze ingerowa…

• Misja na zdobycie szarfy w grze jest beznadziejna ! Nalezy zdobyc 40 jakichs kawalkow ubran a kazdy kawalek zdobywa sie po 3 godzinach onlne w grze daną postaci! Aby zdobyc szarfe postac musi byc zalogowana w grze 120 godzin! Paranoja! A gdzie ulepszanie:) Kolejne 120 godzin w grze i oczywiscie moze spalic ! A w isie szarfa kosztuje 49 SM Kolejna zmiana dla bogatych. GF chce wyciagnac kase i tyle wiki.metin2.co.uk/index.php/A_special_cloth

• Skoro CM Azathor je umieścił a później usunął to świadczy o tym, ze to on umieścił błędne informacje i wprowadził mnie w błąd Ja te informacje tylko powieliłem na polskim forum. No to czekam na oficjalne info z PL.

• Na niemieckim forum juz sa informacje o szarfach ale moj niemiecki jest kiepski i nic z tego nie rozumiem. A translator tez jakoś sensownie tego nie przetłumaczył Szarfy mozna bedzie kupic w is lub wykonac zadanie na 40 poziomie Uzywac ich bedzie mozna od 1 poziomu. Bonusy dodawane sa za free w grze ale usuwanie ich dostepne jest zwojem z isu. Beda 4 poziomy szarf: Basic, Fine, Noble und Custom. Tyle zrozumialem Linki przestaly byc dostepne Czyzby jakis blad w opisie...

• Quote from Norbert22: “Dzis te pasy czy naramienniki nie wiem jak to nazwać, mają byc po restarcie?” W przyszłym tygodniu zostanie wprowadzony ten system szarf...

• Dom aukcyjny! A nie stawiasz sklep na dwie godzinki wracasz i czarny ekran - metek wsi. Tyle lat mija i nie mogą osunąć tego problemu ci PROgramisci z Korei.

• Quote from zihal: “krótko do puki nie zrobią zmian by było normalnie i nie zrobią kilku poprawek to będzie lipa a co do tej aktualizacji wątpię by to była jakaś rewelacja a jak to jest to co mniej więcej się domyślam to tłumy może będą ale na trochę takie przeciąganie tego co nieuniknione z tą grą :p bo pierwszy raz widzę by tak niszczyć własną grę :p” Co to znaczy normalnie? Jesli oczekujesz, ze bedzie tak, jak przed dwoma, trzema laty, to sie nigdy takiego stanu w metku nie doczekasz Metin to …

Sprawa z privami jest prosta - to ludzie ktorzy tam graja popelniaja wedlug mnie przestepstwo i to jest ich wina ze globalny M2 ma coraz mniej graczy Teksty typu ze moge sobie grac gdzie chce to tylko mydlenie oczu. Granie na privach jest moralnie zle - korzysta sie z efektow kradziezy i nabija kabze kolesiom, ktorzy nie placa podatkow. Gracze na nich daja zarobic kase jakiejs proelo administracji, ktora ma czesto po kilkanascie lat i czerpie zysk z nielagalnych działan. Dopóki ludzie tam grajac…