Search Results

Search results 1-20 of 155.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Keleth-owy potwór

Keleth - - Archiwum

Quote from Athende: “Hej!!! siemka Wiesz, że jak przeglądam moje wcześniejsze pytania to się z nich śmieje? no cóż... :D Skąd mi to przyszło do głowy? sam powinieneś wiedzieć najlepiej :) Umiesz rymować? nie :) Dobranoc ”

• King of WETAR

Keleth - - Wetar

Zamykam.

• Keleth-owy potwór

Keleth - - Archiwum

Quote from Sheyna: “Hej hejoo :) Jak samopoczucie w niedzielne popołudnie? póki nie myślę o poniedziałku to dobre Przygotowania do świąt trwają? już na wykończeniu :) Największe życiowe marzenie? takie same, jak cel Twój cel w życiu? mieć wspaniałą rodzinę i dobrą pracę :) Ulubiona potrawa? zbyt wiele Lubisz gotować? lubię, aczkolwiek tego nie robię Ulubiona pora roku? zima z śniegiem i gorące lato Pozdrawiam! również! ”

• Keleth-owy potwór

Keleth - - Archiwum

oj dawno tu nie byłem :D Quote from xJumperBodyx: “Hejo witaj Co tam? święta za pasem jak Ci mija tydzień? leniwie, bo większość miałem wolne od pracy Oglądasz mecze piłki nożnej z udziałem Polaków? nie wszystkie, lecz czasem Twój ulubiony cytat? "Wolę mieć milion wad i być sobą, niż stać się doskonałą kopią kogoś innego"” Quote from Inkwizytor: “Hejka siemano! Co Cię irytuje w innych ludziach i jak sobie z tym radzisz? brak wyczucia, nachalność oraz kłamstwo, niestety na to sposobu dobrego nie …

• Nasze podróbki!

Keleth - - Wetar

Zamykam ze względu na brak aktywności.

• Pakt dotyczący expienia na generałach

Keleth - - Wetar

Zamykam ze względu na brak aktywności.

• SecondLife

Keleth - - Archiwum

Zamykam na prośbę autora z powodu usunięcia gildii.

• Wojna Trzech Królestw! 90-105

Keleth - - Wetar

Gratuluję dobrej zabawy, temat zamykam i przenoszę do archiwum

• Keleth-owy potwór

Keleth - - Archiwum

Quote from Haborym: “Cześć siemka :D Lubisz wcześnie wstawać? nie cierpię :D O której zwykle kładziesz się spać? koło pierwszej, chyba, że mam wenę na filmy to w granicach 3-5 :) Jaki film ostatnio oglądałeś? Szybcy i wściekli Lubisz poruszać tematy polityczne? niezbyt :D Jak myślisz, mamy już jesień czy to jeszcze jest lato? :X latooo :D Będzie jeszcze ciepło i słonecznie? będzie ^^ Pijasz cole?:D czasem :P Papa papa ”

• Czy Wierzchowce Wogole dropia jeszcze?

Keleth - - Wetar

Nie potrzeba na to osobnego tematu, a jeśli już od tego są inne działy. Zamykam.

• NeWorldOrder

Keleth - - Archiwum

Temat przeczyszczony. Wszystkich kłótni, wyzwisk czy wulgaryzmów proszę nie zostawiać na forum.

• Przypominam, że nie rozmawiamy tutaj o prywatnych serwerach.

• Item Shop - dyskusja

Keleth - - Porozmawiajmy o Metin2

Da się go przedłużyć zarówno IS-em jak i zwojami mutacji

• Keleth-owy potwór

Keleth - - Archiwum

Quote from Truskavkowy: “Przykro mi z Twojego smutku. nie jestem smutny :D Robiłeś coś na ogródku? zrywałem maliny xd Pijesz kawę? tak :D Kawa na ławę? też xd Masz głośniki czy słuchawki? i to i to :D Kiedy kosiłeś trawki? będzie z tydzień :D Coś już nie wychodzi. nie starasz się xd Pewnie czas powodzi. nie :D Mokro u Ciebie? nie xd Jest jak w niebie? nie xd Pozdrówka, ciao. pozdro :D A kotek mówi : miau. ehe xd ”

• Keleth-owy potwór

Keleth - - Archiwum

Quote from Truskavkowy: “Jesień tuż tuż... daleko :D Polubiłeś mnie już? tak xd Będziesz mieć tydzień spokoju. czemu? :D Zostawiam Cie samego w pokoju. i tak jestem sam na parterze :( Czy wiesz, że odjeżdżam? gdzie? :D Czyżby Twój słuch natężam? po co? :D Polubiłeś tego rocka? nie xd Jest u Ciebie sroka? nie xd Jak tam dziewczyna? zyje i ma sie dobrze ^^ Co to jest kanamycyna? nie wiem xd Sprawdzałeś w necie? po co xd W takim gorącym lecie? szału nie ma xd Pozdrawiam Cię, mój miły. wzajemnie Nie…

• Keleth-owy potwór

Keleth - - Archiwum

Quote from Truskavkowy: “Keleth mój bracie, witaj Co zepsułeś dziś tacie? dziś nic ;x A co robiłeś dziś z mamą? rozmawiałem :D Jest osobą kochaną? tak xd Czy pamiętasz jak me imię brzmi? pamiętam :D Jaki kolor lubisz drzwi? brązowy :D Idę dalej spamić, idź xd A jesienią liście grabić. gdzie tam jesień :D ”

• Keleth-owy potwór

Keleth - - Archiwum

Quote from combatarms: “Witaj, chciałem pospamić ciesze sie :D Jak się współpracuje z podwładnymi ? dobrze :D 10 stron w prezentacji to dużo ? mało :P Rzucisz ciętą ripostą ? nie :) Jak się dziś spało dobrze ale mało ;c Kojarzysz pojedynczych usserków ? kilkunastu :> pewnie wrócę czekam ” Quote from Aineh: “Cześć hejo Lubisz dzieci? czasem tak, czasem nie :D Planujesz kiedyś mieć dzieci? tak :) Jeśli tak, to ile dzieci chcesz mieć? 2/3 A jesteś cierpliwy przy zajmowaniu się dziećmi? prawie zawsz…

• Keleth-owy potwór

Keleth - - Archiwum

Quote from Cath.: “Hej ! cześć :) Jedzenie w domu czy w knajpie ? zależy jak i z kim ogólnie wole w knajpie, jednak jeśli mam gotować razem z dziewczyną i mieć przy tym zabawę to wolę w domu :) Gdzie zapraszasz dziewczynę na pierwszą randkę ? Spacer+kawa :) Troszczysz się czasami o kogoś ? dość często :) Co wywołuje u Ciebie uczucie smutku ? kłamstwo od bliskiej osoby Byłeś kiedyś wolontariuszem ? (nie licząc oczywiście forum metina ^^) nie przypominam sobie :) Jaki model telefonu komórkowego po…

• Keleth-owy potwór

Keleth - - Archiwum

Quote from Neka: “Heloł hejooo Audi, VW czy BMW? Zdecydowanie Audi <3 Masz prawo jazdy kat. A? jedynie B :) Lubisz placki? nie :( Jesteś człowiekiem spokojnym? jak mnie nic nie zdenerwuje... ^^ Jedzenie na słodko czy ostro? i słodkie i ostre ”

• Keleth-owy potwór

Keleth - - Archiwum

Quote from Inkwizytor: “Powitać! bry Czyli nie lubisz matematyki? wręcz przeciwnie - bardzo lubię :) Ale języki obce to przyszłość nie uważasz? może i tak, lecz każdy ma swoje słabsze i mocniejsze strony :) Ulubiony sposób przyrządzenia tosta? nie mam ulubionego :( Lubisz programy popularnonaukowe? nie oglądam telewizji :D Czy każda deska jest z drzewa? nie, za przykład dać mogę deskę klozetową Pożegnać! papa ! ”