Search Results

Search results 1-20 of 480.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Powrót do gry.

AisoN - - Archiwum

Quote from Fusia: “1) do wyboru sa 3 serwery Etolin - duzo graczy, duzo wojen Diumar - troche mniej graczy, jednak nadal duzo, serwer nastawiony nardziej na zarobek Jawa - codziennie eventy, dropy, co za tym idzie, duzo botow Postaci i tak bedzoesz dorabial czy to na eventy czy do alchemi wiec wybierz sam, nie patrz na pojedyncze postacie:-) ale te z etolina wydaja sie lepsze ” co do jawy nie zgodze się, aktualnie to jest serwer najczystszy od botów, Gm zyje,duzo banuje,jest ciagle aktywny. Zrob…

• Dropek 42 lvl

AisoN - - Archiwum

nie dawaj zreki na linanie, na 42 lvlu mało jej rozdasz a na koniu bojowym siedzac bedziesz jej mial i tak jakies 60 wiec staty nic ci nie dodadza lepiej w hp dać. po drugie likan na 42 lvlu duuuzo mocniej bije jak masz odpał z itemów int purp P + itemy int i masz pod 800 wartosci a body na 42 lvlu wyciagniesz jakies 420 wartosci z aura P [jedynie bez odpału mniej bije]

• Gdzie dropić blaski

AisoN - - Archiwum

poleca na deskach i w trudnym lochu lecz bardzo mizernie. v3/dt red las lepszej mozliwosci nie ma na takim lvlu.

• Body 55 v3

AisoN - - Archiwum

ten body 35 ma mocne eq , talik 30 insekty, dobra alchemie i sporo do pz [z 20-30%%] a główna robote robi dmg. z aura m10 bije az po 6k krytyki to nie dziwo ze smiało stoi jak moby na krytyka i duzo wzracaja bony do pz;p na v3 sa 2 mozliwosci, jak mało bijesz to trzeba wziasc za priorytet duza ilosc deffa aby ustac spota, a jak wykrecasz duzy dmg w moby wtedy priorytetem sa bony do pz[majac zbroje/stroj 10 do pz nawet branza z samym 10 do pz bedzie 100x lepsza do takiego zestawu niz inna 2k pz] …

• zbugowany likan, czyli bug goni buga...

AisoN - - Archiwum

wyjaśnione do zamknięcia xD

• Postać na piekielne katakumby

AisoN - - Archiwum

on planuje robic dopiero wp wiec nie wiadomo czy juz ma P czy z ostrzem słabo rozwinietym wiec potrzebuje bonów na dt zeby spota 5 minut nie wybijać;p

• Postać na piekielne katakumby

AisoN - - Archiwum

wpka rób, dmg podobny a ostrze hp bedzie pompować. eq nieumarłe aby szybko wybijać spoty ,bony do pz mile widziane,tarcza nno+ dt, rogowy +6 20 dt, fenki +6 1.5/2kpz, ebo 20 dt jakas branza 10 do pz + hp lub hp+ dt i to na tyle mozna powiedzieć. jakies mega wymagajace moby tam nie sa;p

• Wybor postaci

AisoN - - Archiwum

Quote from TakToJa: “Trudny wybór , moge ci jednak powiedziec ze u hellera masz leczenie, bardzo przydatne w pvp, u smoka natomiast masz buffy błogo, pomoc bardzo przydatne w pvm. Jeszcze jedno heller ma najmocniejszy skill u szamana, przywołanie animacja jest bardzo szybka, czas ładowania z resztą też. Wybór należy do ciebie. ” Teoretycznie Healer ma najmocniejszy skill z szamanów;] Jednak praktycznie nalezy pamietać że ma spory rozrzut skilli az do 33% wiec moze uderzyć 18k z przywołania a nas…

• zbugowany likan, czyli bug goni buga...

AisoN - - Archiwum

Wczoraj zauwazyłem dziwna sytuacje z likanem, jakos mało zaczał bić w moby dziś porównałem go z wpkiem/mentalem i szok. 1.mental bijacy w dzikie psy 1.3k hit bez kryta w moby w v1 bije 960+ dmg- około 340 dmg ucieka- deff mobów. 2. wp 40 lvl bijący w dzikie psy 841dmg hit bez kryta w górnym pułapie w szpony w v1 bije 534 w górnym pułapie- czyli wychodzi ze moby tam maja 310+ deffa [lekki rozrzut wiec wynik porównywalny z mentalem] a teraz czarna magia: 3. likan bijacy w dzikie psy 4.3k hit kryty…

• wp a działanie rozproszenia

AisoN - - Archiwum

Witam, chciałem zrobić sobie wpka 55 pod pvp, ale rozpro ma teraz limit. Jak on wygląda? jaki przedział lvlowy jest aby ono wlazło? 40 stym lvlem rzuciłem 80x rozpro w 90 lvl przy 25% szansy niepomyslnie;p 40 lvlem rzuciłem 10x rozpro w 55 lvl i wlazło kilkakrotnie Moderator Bayek:Przeniosłem do odpowiedniego działu

• % błogo jest naliczane od deffa własnej postaci?;p cos ta tweoja teoria dziwna;p czyli jak postać ma 1 deffa i ma rzucone błogo na P to nic mu nie daje?;p zmusiłem sie i przetestowałem działanie błogo na v3 i deff, wszystko jasne moze komus się ta wiedza przyda to sie wypowiem. w pierwszej kolejności uwzgledniany jest deff, czyli jak moby bija nam po 2000dmg w postać 1 deffa i 0 zręcznosci to w postac 1000 deffa i 0 zręczności bija 1000dmg i dopiero ten wynik po odjeciu deffa błogosławieństwo zm…

• witam, małe pytanie w jakiej kolejnosci działa abs z błogosławieństwa? przykładowo: 1.mob bije 2000dmg postać ma 1000 deffa czyli mob bije 1000dmg i od tego odejmuje błogosławieństwo? 2.czy mob bije 2000dmg postać ma 1000 deffa i teraz od 2000dmg moba odejmuje błogo i co zostanie z dmg obniza deff postaci?

• drop swiadectw wierzchowców

AisoN - - Archiwum

łooooo ;D jak to?;p no to teraz jestem zszokowany;p

• sens expienia wyzej niz 105lvl

AisoN - - Archiwum

bzdura;p int tylko do odpalania ostrza potrzebny a tarcza z siłą podwyzsza standardowe hity postaci wiec zakłada tarcze int odpala ostrze i zmienia na ta z siłą, w niej bije dzięki temu ma dodatkowy dmg

AisoN - - Archiwum

Witam, mam kilka pytań co do dropu swiadectw, wcześniej zakładałem temat ale sa pewne niejasności. Jak jest dokładnie z tym dropem świadectw? dropiłem 4 dni pod rząd od 19 do 21 za żadnym razem na chacie nie wyswietliło sie ze drop wierzchowców został włączony, zbiłem około 200 metinów z rękawicą i nic. Jak to jest wkońcu z tym dropem? bo raczej nierealne jest że one dropią od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 19 do 21. NIc nie zostało zmienione i np nie dropia one cyklicznie jak np rady …

• patcher

AisoN - - Archiwum

faktycznie windows defender wykrywa cheat blocker jako trojana. Wystarczyło dodać cały folder cheat blokcer do wykluczonych ze skanowania i gitarka

AisoN - - Archiwum

super. dziękuje za pomoc

AisoN - - Archiwum

rozumiem ze bonusy wybiera się dowolne przy przerabianiu?

• patcher

AisoN - - Archiwum

działa wam metin? kurde mi coś ten cheatblocker nie chce odpalic wyskakuje ERROR CODE : 26001

AisoN - - Archiwum

ok dziekuje