Search Results

Search results 1-20 of 293.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Zmiany w grze - dyskusja

Zuaa.. - - Porozmawiajmy o Metin2

W końcu będzie szacunek do dropu, a nie, że połowa na ziemi

• Wyspowiadaliscie się z udziału w evencie halloweenowym? Manu z okeyek, będzie ich więcej niż na ostatnim evencie, bo nietoperki w zapasie. Dobrze, że dużo się dzieje. Przypadły mi do gustu gierki typu patyczki, okeyki, puzzle rybackie, kiedyś można było pomarzyc o takich urozmaiceniach a przeważający drop z eventow to byly czerwone poty.. Małe.

• Quote from hater: “Mnie do sklepów offline nie przekonasz. Już jest ciężko cokolwiek sprzedać, a co dopiero jak sklepów będzie więcej ” offline albo tobolek zamiast osobnej postaci. Wlaczanie osobnego metka zeby wystawic sklep i lagowac sobie bez sensu komputer. Ja nie zamierzam nikogo przekonywac, z mojej perspektywy to lepsze rozwiazanie, bo co najmniej jeden komputer 24/7 stoi ze sklepami i nie mam problemów ze sprzedawaniem, wszystko schodzi :p

• Quote from NuBiiS: “Proponuję aby przy logowani przychodził kod na tele (jak w bankach). A dla każdego konta aktywnego mini 100 dni w grze bd dostępna legitymacja (metinczyka status no life) z 10% zniżką na Itm shop Serio? ” i 50% w komunikacji miejskiej. Przyciągnęliby nowych graczy A tak serio moim zdaniem na+, fajnie byloby miec dokument potwierdzajacy bycie no lifem. Albo specjalne znizki za ilosc wydanych zlotowek, tak sie dba o klientow:P kiedys nie bylo smoczych znaków, więc ktoś wprowadz…

• Quote from hater: “Szopy offline, to słaby pomysł, zniszczylo by to zarobek większości graczy. ” Bez przesady W moim przypadku sklepy offline dałyby odpocząć trochę komputerom, których prawie nie wyłączam

• Straszny pech

Zuaa.. - - Archiwum

Quote from KrakuTBG: “To jak ktoś przeczyta np 50ku radami to co 5 książek będzie czytał 100razy to by sensu nie miało. ” rada daje 2,5 razy większą szansę na wejście KU i wchodzi 100% - z tego można wnioskować, że szansa na wejście KU to 40%. Jedna czy dziesięć KU to mała próba, więc pisanie, że 40% to prawie 50% czyli powinna raz wejść a raz nie to błędne myślenie. Ale patrząc na 55 KU, które muszą zostać przeczytane pomyślnie to tak jak kolega wyżej napisał potrzeba ok. 160 ku. Ale wiadomo ja…

• Rozmowy konTROLLowane Tasmania

Zuaa.. - - Tasmania

Quote from amv: “Quote: “Już wtedy nie patrszysz sie na cene a skupujesz cale miasto. ” ja patrzę na cene bo nie kupuje yang xD ” ja też patrzę, bo do tego z Poznania jestem

• Straszny pech

Zuaa.. - - Archiwum

Quote from Synthia: “To wczesniej musialy Ci wchodzic ladnie, bo na kamole zawsze schodzi +/- 35 kamykow duchowych. ” dlatego lubie jak pali na niskim g wtedy mniej problemow z ranga :p Nie martw sie, podobno jak ktos ma pecha w grach to ma szczescie w milosci:))

Quote from KrakuTBG: “Bana na 4tyg może mają ci co dużo w isa lądują ” albo ci co zrobili kilka kk, bo wyrzucilo im slabego neta ciagnietego z marsa :p Dla mnie oszust to oszust, bez wzgledu na wage czynu, ale to w kwestii moralnej, w kwestii ponoszenia kar widze roznice miedzy batonikiem a samochodem

• Item Shop - dyskusja

ktos to moze ukladac do przodu a informacje przekazywac na ostatnia chwile w kazdym razie czasem mam wrazenie, ze wiekszosc promocji to wrzucanie najbardziej bezuzytecznych rzeczy, zeby pokazac (przypomniec) graczom, ze takie w ogole w Is istnieja Ja tez naleze do tych wolnoexpiacych, kiedys wolalam pd na dzien - tydzien i zamykac temat expienia na dluzszy czas, teraz bedac wolnoexpiacym graczem uwazam, ze pd z isa ma sens tylko na dlugi czas lub wcale A promocja na jakby nie bylo STARTOWY pakie…

• Item Shop - dyskusja

Quote from marek732: “(Hidden Content)Quote from Zuaa..: “ ” @Zuaa.. Bez urazy, ciągle proszę o ss czy w IS była adnotacja "ZDATNY DO HANDLU" - nabijasz posty ? ” Nabijam, bo mam mało Po prostu myślałam, ze da Ci się wytłumaczyć, że nawet gdyby jakiś słynny kolekcjoner ssów z promocjami z ISa miał takowy, to nie mogło być tam napisane, że Wayne jest zdatny do handlu, ponieważ nie można było go kupić w ISie, a jedynie relikwiarz, który jest skrzynką, którą bez problemu przekładałam na inne postac…

• Item Shop - dyskusja

Quote from marek732: “Quote from Smity: “W IS pisze, że Wayne dostępny jeden na konto oraz ZDATNY DO HANDLU EDIT: Po zakupieniu odliczane zostaje 24H na zakup następnego, ale że oferta jest jednodniowa chyba nikomu nie uda sie kupic drugiego. No chyba, że nie będą mogli wyłączyć oferty jak niektórych eventów ” Dziękuję wszystkim za dotychczasową pomoc, wrócę do jednak do mojego problemu. Pisałem jednak że zależy mi na zrzucie ekranu w IS z dnia 31.10.2017 na "Relikwiarz Wayne" jak ktoś oczywiści…

Quote from Django: “Nie ma oficjalnych info, ale ludzie piszą , że ten bug jest od początku istnienia banku gildii. Wiesz bugi wychodzą przypadkowo, nie ma tak że ludzie nie mają co robić tylko bugów szukają. Dość mało prawdopodobne jest to, że bug wpadł razem z konserwą we wtorek i natychmiast ktoś go odkrył tym bardziej że to było dość skomplikowane żeby udało się skopiować te yangi a ten ktoś był na tyle głupi żeby od razu pochwalić się tym na yt, a to nie jest jakiś tam bug, który nic nie zn…

• Dzisiejszy metin2 pl

Zuaa.. - - Archiwum

co za problem sprawdzic co kto ma wykupione w is. Poza tym widze tu samych specow od bocenia..

• Riposta

Zuaa.. - - Archiwum

tylko na dodane punktami dziala oz

Quote from Blackwood: “Quote from VIII: “Przyszła mi myśl, że w takiej sytuacji dobre byłoby ręczne przenoszenie graczy do groty. Przykładowo jakiś gracz chce poexpić czy coś, pisze do admina, który teleportuje go do groty i zabiera krwisty dla zasady. Zajmujące zajęcie, ale przynajmniej jakieś rozwiązanie by było, a nie jak teraz, że blokowanie gry, bo NPC się nie podoba. ” To może GM ma skoczyć do groty i Wam tego smoka wynieść ? ” ja sie zalogowalam w grocie z eq pelnymi potow, ale i tak uwaz…

Quote from Dosarphic: “Quote from VIII: “Przyszła mi myśl, że w takiej sytuacji dobre byłoby ręczne przenoszenie graczy do groty. Przykładowo jakiś gracz chce poexpić czy coś, pisze do admina, który teleportuje go do groty i zabiera krwisty dla zasady. Zajmujące zajęcie, ale przynajmniej jakieś rozwiązanie by było, a nie jak teraz, że blokowanie gry, bo NPC się nie podoba. ” GM - najczęściej uczeń lub osoba jeszcze dość młoda będąca jedną z 2 może 3 osób w administracji danego serwera, która wej…

Quote from czerva12: “Moim zdaniem nie da się już cofnąć tych rzeczy jedynie co mogą zrobić to dojść po logach ludzi którzy tak robili (oczywiście tych ludzi którzy wpłacali po 10kk np 50 razy przez godzine) i dać im perma na wszystkie konta po ip ... troche spalili bo np ludzie ktorzy wczoraj to przeczytali na forum rozdali eq po znajomych i dzisiaj będą mieli je znów ... tyle ze na nowej postaci którą sobie mogą kupic za to co zbocili . Rynek nie jest aż tak zawalony ceny w miare jeszcze są do…

eh ktoś będzie "przenosił ręcznie moją postać pod grotę". Czuję się taka, hmm dotykana Trochę to boli jak ma się lvl typowo pod grotę, autołowy, nietoperka do dropienia itemów dla peta..

Quote from Quintuscandia: “(...)Chciałbym zobaczyć Nicki osób które zostały zbanowane , za wykorzystanie ww. buga . Bo coś nie wierzę te bany , nich oficjalnie będzie podane kto i jaki lvl . ” a ja tęsknię za "pręgierzem" ...