Search Results

Search results 1-20 of 441.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Zmiany w grze - dyskusja

/Zuriel/ - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from Art: “Szanowni Gracze, Mamy dla Was ekscytującą wiadomość! Już niedługo otworzymy dla Was nowy, niesamowity serwer! W końcu uda Wam się pograć we własną wersję specjalnego serwera otwartego w Turcji, z tym samym układem eventów pobocznych i trwałym eventem dusz. Nowy serwer Aruba zostanie otwarty 18 lipca. Dodatkowo, przez pierwsze dwa tygodnie od otwarcia serwera Aruba aktywujemy dla was Bonus doświadczenia +100% oraz podwójny drop, który pozwoli Wam idealnie rozpocząć rozgrywkę. Wię…

• Filmiki Diumaru

/Zuriel/ - - Dyskusje Diumar

youtube.com/watch?v=nYCsz-bzc3w

• Quote from VroeKilwaoz: “@Art mogę zgłosić się jako ochotnik, ale nie ukrywajmy o jakim wynagrodzeniu jest mowa jako oficjalny youtuber Gameforge metin2.pl ? Przykładowo 1h materiału miesięcznie I do tego około 20h strumykow z gry, familyfriendly content itd? Jest o czym rozmawiać czy jedyne co macie do zaoferowania to jakieś śmieszne smy? Pytam serio, I nie, nie napiszę na priv bo chce żeby ludzie widzieli czemu nikt nie chce nagrywać ” W sumie też chętnie się dowiem, co oferuje GF, z czystej c…

• Quote from Bellatrix: “Napisałem też, że działa to w dwie strony. GF jako firma musi się rozliczać ze wszystkich dochodów i wydatków, dlatego płacenie YTberom realnych pieniędzy jest nie po drodze. Tu nawet nie chodzi o to, że poniosą jakiś koszt ale większym problemem jest skonstruowanie indywidualnych umów, wystawianie faktur, PITów jak też egzekwowanie wywiazywania się z tych umów. Dlatego nie dziwcie się, że preferowany jest wolontariat czy też wynagrodzenie w wirtualnej formie (przedmioty z…

• Rozmowy serwera Diumar

@AauaaaMetin2 Nie śmiejmy się z cudzych niepowodzeń i banów, bo każdego mogło to spotkać. Nie od dziś uważam, że bany w dużej części nie są sprawiedliwe i życzę Beerusowi powodzenia, bo tacy gracze, którzy inwestują kupę realnej kasy w IS (zapewne nie tylko, ale ja nic nie sugeruję, nic mi do tego) na pewno czują się poszkodowani. Na zdrowy rozum: nawet mi, osobie która przez 4 lata złotówki na metina nie wydała, byłoby mega żal, a co dopiero osobie, która ładuje grube pieniądze. Troszkę empatii…

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from Kombinezonek: “Quote from /Zuriel/: “Jakbym miał faktycznie 90 na dwurekę, to dopiero byłby wstyd mixowi tyle bić. ” Bez urazy, ale coś mi tutaj śmierdzi na kilometr Gość wstawia filmik z zadymy na której praktycznie nikt nie zadaje mu większych obrażeń a ty go nazywasz mixem? ” Pokazuję i objaśniam niejasności w zrozumieniu posta: "Jakbym miał faktycznie 90 na dwurekę, to dopiero byłby wstyd mixowi tyle bić." Byłby wstyd [metinowy wstyd] dla mnie (mixa), że tyle dostaję, gdybym miał …

• Rozmowy serwera Diumar

294082c6fd8ac.png Nie chce mi się więcej pisać o tym kto ile bije, dla mnie te liczby są bez znaczenia, jak was tak jarają to życzę powodzenia

• Rozmowy serwera Diumar

b64ff2424f5e4.png Po obejrzeniu filmiku szejkita postanawiam tylko to wkleić Na zadymce max ile widziałem to 6,5k Bić na afku i wklejać screeny, co to nie jest się PRO to faktycznie osiągnięcie. PS: Nie będę dla jakiegoś szczekacza odpalał się jak choinka, mixował kostiumów pod pvp na 20 minut, a potem z powrotem mixował na ogień i szycie/kryt nakładki. I 2k/hit wchodzi tak o, więc uważam to za dobry wynik. A jak się zapomni pozakładać nakładek i kostiumów z abs na szpony to już wchodzi tyle. 25…

• @Art kiedy pojawi się rozpiska nagród za event potworne trio, a także lista dropu z nagród?

Quote from SuperFajnyNick: “Zmieni się coś w kwestii wywalania clienta przy wchodzeniu do depo? Robi się to już nudne, co wchodzę do gry odpalam od razu 3 clienty, żeby tylko skorzystać z depo. I to nie jest świetne rozwiązanie. ” Pewnie, że się zmieni. Zamiast 3 clientów, będziesz musiał odpalać 6

U mnie Wiedźmin działa na ultra w stałym 60fps, grama zacinki przez tyle godzin gry nie zobaczyłem, włączam 4 Metiny czy tam 6 - komputer dostaje ataku epilepsji, 100% zużycia procesora, na każdym oknie Metina jakieś 15 FPS max, cały komputer zamulony. No ale pewnie to moja wina, pewnie ja źle w Metina gram XD

• Rozmowy serwera Diumar

Działo, dzielnie zabijałem Enterpreneę, niestety shinsoo miało przewagę ~8vs3 i nie wyglądało to za kolorowo Chociaż bywało różnie, raz się zabiło, raz padło i tak to się kręci na tej wsi. Pozdrawiam PS: pogroma nie było

• Filmiki Diumaru

youtu.be/ftX1iXyeBxQ

• Rozmowy serwera Diumar

3f819f0dbc4a9.png A to ci niespodziewany zwrot akcji Ciekawe kiedy przyjdzie rachunek do zapłaty

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from JestMoc: “proponuję to nagrać dla potomnych ^& ” Oraz przed rozpoczęciem ulepszania zaopatrzyć się w zapasowy zestaw: -myszka; -klawiatura; (opcjonalnie) -monitor;

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from Fusia: “Ja napisałem, wnioskując to z twojej tajemniczej wypowiedzi "skąd wiesz że pvp nigdy nie było" - to brzmi jakbyś bał się ujawnić nicku postaci, którą wygrałeś z MocV7, co jest dla mnie co najmniej dziwne. tutaj podkreslam ze on nie zna moich postaci i nie wie ze akurat ze mna mogl robic pvp a o wyniku tu nawet mowy nie ma wiec druga czesc jest bezsensowna milego wieczorku zurielu uwazaj na podszywki ” Dlaczego nie może poznać? Cóż to za tajemnica? Boisz się przedstawić nicku p…

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from Fusia: “Bardziej bym powiedział, że wstydzisz się swoich postaci do tego stopnia, iż udajesz że na nich nie grasz - przykład "ty chciales, ja nie, bo to nie jest zaden wyznacznik dla mnie, zreszta, znasz jedna, moze dwie moje postacie wiec skad penosc ze pvp nigdy nie bylo smile.png magic 2x biggrin.png " a gdzie tutaj napisalem ze wstydze sie moich postaci? napisalem ze ty ich nie znasz kilka postow wczesniej "pvp to dla mnie zaden wyznacznik ale to nie oznacza ze nigdy tego nie robi…

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from Fusia: “Quote from JestMoc: “Fusia stany paranoifalne już przechodzi sam siebie się wypiera. W sumie to przykro mi się zrobiło Ciebie, może będę oddawał ci cały syf przez co wspomoge twoje starania w zrobieniu jednej postaci. ” az sprawdzilem w google co oznacza slowo "paranoifalne" i tam tez nic na ten temat sam siebie sie wypieram? podaj przyklad, podaj gdzie ” Bardziej bym powiedział, że wstydzisz się swoich postaci do tego stopnia, iż udajesz że na nich nie grasz - przykład "ty ch…

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from JestMoc: “Quote from Fusia: “Po pierwsze nie chodze po m2 za to ty chwalisz sie tym, przypomnij sobie na grze. nie chodzisz po m2 ale mowisz ze wiesz ze ja chodze magic Po 2 ostatnio chciałem pvp i nagle była cisza więc? sad.png ty chciales, ja nie, bo to nie jest zaden wyznacznik dla mnie, zreszta, znasz jedna, moze dwie moje postacie wiec skad penosc ze pvp nigdy nie bylo magic 2x Tortuga ubolewa nad tym, że takie coś z niej wyszło dalej.. w000t.gif a ja razem z nia ubolewam nad tob…

• Quote from MasterSura: “Pisze, że serwer nie jest jeszcze otwarty. ” Jest napisane. Podejrzewam, że jakiś bug z itemshopem - wtedy przerwa techniczna jest nawet o 22 just like that w kilka minut potrafią wyłączyć serwery.