Search Results

Search results 1-20 of 178.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Diumar

Cannabisherr - - Dyskusje Diumar

chyba tak dopiero wróciłem

• Jakiej muzy słuchacie?

Cannabisherr - - Hydepark

krime - na dzielni

• Rozmowy serwera Diumar

xDe jak wy z jednej gildii jesteście a przez forum się komunikujecie i wrogów sobie przekazujecie? i ich komentujecie to dobre plejsy dobrze już myślałem że ta gra na straty, ale troche wypite i om są już wrogowie

• Rozmowy serwera Diumar

czyny nie słowa wycinki wycinkami faktycznie zgrali się, skoro mnie oceniamy, to minus pięć dla farta

• Rozmowy serwera Diumar

skompletowany komplet? teraz nie udawaj dystansu do swojej osoby bo ci to ganc nie wychodzi cya, bez odbioru

• Rozmowy serwera Diumar

pamietasz, pamiętam, pamiętamy? (XD) taka gadka ale słuchaj ja zawsze docenie dorady fachowca od eq, prawilnego koksa z rejonów MowMiWuju, wszyscy(albo nikt) widzieli jakie on tam wykłada sumy i co zbiera wracam ,bije się na drugi dzien, jeszcze pierwsza tura z etolin eq nie przyszła, się biłem, ty się bijesz, cały czas, widać wszystko bangla, oprócz tych bajek, już się wieszam, pa jak lece ktoś cię na grze widział w ogóle?:D (no może w lesie jak na yotuna w 6 się pakowaliście) ps. nie ma sensu,…

• Rozmowy serwera Etolin

Cannabisherr - - Dyskusje Etolin

Quote from BlueEve: “Quote from MrNobody: “Każdy kto ćwiczy wie że najlepszy anabolik to naturalny szpinak ” Ryż kurczak / brązowy makaron kurczak/indyk stop anabolikom ! ” a google coś lepsze? ryż i kurczak z sebą na progresie @FunkyTrip naucz ich jak to się robi kasza jaglana> jakiś ryż brązowy makaron od razu suchary i w google przepis jak być fit

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from WujekDiumar: “I Quote from Cannabisherr: “Quote from WujekDiumar: “Widzę że jak Ca skończyło grę (w sporej części ) to słabo z przebiciem redkow jest ” widać po adiika eq na pomarańczowym "tom moc"xd ” luzuj majtki kilka itemow poszło w świat zanim zobaczyły FB czy inne serwisy Ps 26 na sztylety ? Xd co by cię 90lvl na hity na zadymie nie zjechał PS2 jak graliśmy to tylko z ziemi pisałeś ludzi dane i wyzwiska w naszą stronę więc wiesz ” jak graliście to ciebie nie było, była sheyla(ta…

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from WujekDiumar: “Widzę że jak Ca skończyło grę (w sporej części ) to słabo z przebiciem redkow jest ” widać po adiika eq na pomarańczowym "tom moc" xd setki, obrona a brak kryształu xD no i przebieranki (eq złożone na szybko, duże braki, żadne chwalenie, tylko wyjaśnienie "koksa") xd dobrze że juz nie w CA bo ares by ci dał zakaz pisania na forum xD śmiechówa 6e7820ea-cd27-46b5-b617-92cc5775aee4I3iAFRD.png deb1b196-0ad2-4f63-9134-3808c375aceedeb1b196-0ad2-4f63-9134-3808c375acee oWtWhgG.p…

• Luźne pogawędki

Cannabisherr - - Gry i zabawy

jak zwiedzanie ?

• Quote from Kusohi: “Taka beka trochę ale resetujesz i na nowo trzeba oddać misje xDD ” też beka, równo myślnie myślimy xD dali by od resetu statu nie misji, było by spoko nawet ten 1x bonus niż całą misję co oddajesz rok xd Quote from VIII: “Tanie, a czekałem długo na to. Da się nim handlować czy muszę kupić z konta ze złym biologiem? ” tanie to masz chyba medale konne szkoda pisać z noname ale spx czekam na ss jak kupujesz 2x zmiane

• Quote from SenNaJawie: “ktos komus karze kupowac? Oferta jest dla calej europy, nie koniecznie musi byc kierowana do Polakow, powtorze jeszcze raz, nikt nie musi tam kupowac. A jesli juz ktos chce to zawsze moze poczekac na dobra oferte i zaoszczedzic. To jakby psioczyc na promocje w supermarkecie, jest promocja to korzystasz jesli chcesz i tyle. Chyba lepiej ze sa promocje itp niz ze ich nie ma... ” sam dałem na hh najwyższy pakiet i co? aukcje, kupony, teraz nazar, z 4x4 zmianki kupić na farta…

• Rozmowy serwera Diumar

dobra bez spiny sobota zweryfikuje

• Rozmowy serwera Diumar

dziś nie wypał ale i tak wczoraj było spoko ps. ban do 04.07

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from WujekDiumar: “Troche beka że nawet vizir się bić chodzi xd już myślałem że las mu do końca w głowie został . Lato w pełni to się nie chce nawet logować .. ” a wuju kiedy nas zaszczyci?

• Rozmowy serwera Diumar

dożyliśmy czasów gdy za dym trzeba dziękować ( nie ma to na celu obrazić kogoś) dzięki, jutro powtórka?

• Luźne pogawędki

Cannabisherr - - Gry i zabawy

Quote from Beatles: “Pogrom gra na diumarze jako edekwichura. Może na Yt znajdziecie filmiki z jego produkcji albo postrach. ” powiem tak, wrócilem do gry-bity jest, w m1 mało widac odkąd szaman mu pojechał on taki top ze aż szok xddddddd

• albo zrobicie bossa o którego można się bić i ksuć albo ta gra padnie w 365dni

• Rozmowy serwera Etolin

Forum metina to specyficzne forum Pozdro z ryb d9819e847b01ac67gen.jpg PS nie biorą xd Moderator Ascoran:Poprawiłem wyświetlanie obrazu.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from SZELEMINATOR: “Złość piękności szkodzi. ” Niektórym to już nic nie zaszkodzi