Search Results

Search results 1-20 of 983.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• To pewnie od niego wzięło się powiedzonko "a chcesz mieć takie dwa "

• Rozmowy serwera Diumar

WujekDiumar - - Dyskusje Diumar

Ja nie jestem w veto i nigdy nie byłem ale spoko

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from LeQuer: “@WujekDiumar nie wchódź w dyskusję z tym człowiekiem bo jego jedynym zadaniem na ostatnim dymie w jinno było pisanie na czacie i pw do ludzi szukając jakiejś zaczepki. Pamiętaj - czyny, nie słowa. jU5atXp.png Taką litanie dostałam na pw dzień później pisząc dosłownie dwa słowa na zadymce. Nie polecam gracza, tu też możesz mnie z błotkiem zjechać. Ciao. ” ty mi pisać nie musisz ja mam nawet w blokowanych jego sklepy xd

• Rozmowy serwera Diumar

Jeszcze napisz o tytance Zbyszka i granatach i będziemy mieli komplet xd

• Rozmowy serwera Diumar

Jedrzej pisał zebym mu dał to go zrzuciłem na ts i mu pokazałem i sam mi napisał że się nie spodziewał . Co do Crosa bierz pod uwagę że graliśmy jeszcze około roku czasu jak on skończył grę xd ? No a ja pamiętam jak dziś jak stałem nad twoją ninja która leżała na ziemi a ty mi pisałeś że mam 17lat xd co piszesz mi od 4lat xd i że is ładuje za kieszonkowe Pewnie tego nie pamiętasz bo byłeś w takim stanie że mało możesz pamiętać xd w końcu kto by pisał publicznie że idzie się powiesic bo chcą go z…

• Zdrowe podejście to podstawa s

• Quote from Ascoran: “Quote from VIII: “Jeszcze jestem ciekaw oddawania tego biologa z eliksirami po aktualizacji. ” Mogę powiedzieć z własnego doświadczenia, bo oddawałem miesiąc temu obie misje. 92 oddawałem z Eliksirami Poszukiwacza i może tylko 2 miałem spalone, poza tym wszystko pomyślnie. 94 oddawałem już bez eliksirów i miałem ciąg pomyślnych oddań blisko 10. Na początku zjarał mi kilka pod rząd, ale potem do końca było bez większych problemów. Misja na 94 bez klejnotów zajęła mi około 25 …

• Quote from PrisonBreak17: “Quote from VIII: “Dlatego jednak wziąłem atak. Jeszcze jestem ciekaw oddawania tego biologa z eliksirami po aktualizacji. Jak pierwszy raz robiłem klejnoty przy misji 92 na 10 sztuk bez eliksirów zużyłem 78 klejnotów. Na misję 94 na 20 sztuk już tylko 35 z eliksirami.. Na drugiej postaci robiłem klejnoty 94 po nowemu bez eliksirów i koło 3 na 4 mi przyjmował, chyba tylko 2 odrzucił. Teraz zrobię całą te misję z eliksirami i porównam po zmianach. ” Ja oddawałem w ciągu …

• Rozmowy serwera Diumar

I Quote from Cannabisherr: “Quote from WujekDiumar: “Widzę że jak Ca skończyło grę (w sporej części ) to słabo z przebiciem redkow jest ” widać po adiika eq na pomarańczowym "tom moc" xd ” luzuj majtki kilka itemow poszło w świat zanim zobaczyły FB czy inne serwisy Ps 26 na sztylety ? Xd co by cię 90lvl na hity na zadymie nie zjechał PS2 jak graliśmy to tylko z ziemi pisałeś ludzi dane i wyzwiska w naszą stronę więc wiesz

• Quote from snamthor: “Quote from Ascoran: “Quote from Buenoo: “@Ingolf @Ascoran jakieś kostiumy w planach może ? ” Na razie nie widzę ich w najbliższej ofercie. ” co to za lipa kostiumy powinny być dostępne non stop mieli by zarobek w is a tu jest jak im się podoba albo damy albo im nie damy lepiej dawać jakimś żenada w is której nikt nie kupuje ” to jest chwyt marketingowy na kupowanie szkat świat i pustynnej burzy Quote from VIII: “Jednak postawiłem na atak również. Fajną funkcję ma ten zwój, …

• Quote from IamLegend: “Quote from LeQuer: “Wszystko okej, tylko dlaczego została nałożona blokada za stream w 100% poświęcony metin2.PL? Jak można karać za naruszenie praw autorskich, skoro nikt ich nie złamał, przecież blokada dotyczy danego filmiku/transmisji - nie pozostałych treści (już usuniętych) na kanale Jak to w końcu jest? Miałeś/aś prywatne serwery na swoim kanale = masz zakaz publikowania treści z globalnego metina? CYRK ” Bardzo dobrze, ze dostal blokade. Pamietam jego filmik jak za…

• Rozmowy serwera Etolin

WujekDiumar - - Dyskusje Etolin

Quote from Lorint.: “Ponieważ to co naturalne jest piękne, a tatuaże z naturalnością nie mają nic wspólnego.Druga sprawa takie zabiegi do tanich nie należą, a po co się oszpecać i jeszcze za to płacić? Wyrażam tylko moje zdanie, mi się tatuaże u kobiety nie podobają. Tak jak niektórym nie podobają się tunele w uszach tak i mi nie podobają się ttatuaże. ” Widać nie widziałeś jeszcze ładnych dziar na kobiecym ciele . Mam kobitkę z dziarami i ani trochę jej niczego nie ujmują a ma ich bardzo dużo .…

• Rozmowy serwera Diumar

@PrisonBreak17 hah a ja myślałem że nick zmieniłeś

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from Lucjusz: “PVP, a zadyma to dwie inne bajki. 1 vs 1 na chwilę obecną nie bardzo mnie interesuje i nie sądzę żebym kiedykolwiek robił klasówy, a jak zacznie to przypomnijcie mi tą wiadomość i napiszcie, że chyba mnie posrało. Ja zostanę przy swoim, że na ten moment na zadymkę można nawet odpalać białą rosę. ” to na "zadymie" 4vs4 wp nie może cię zapiąć pod miecz ? Nie mówię tu o robieniu pvp w klasowym Eq na arenie tylko luźnym teście w M1 Mniejsza o większe każdy ubiera postać i gra ta…

• Rozmowy serwera Diumar

Weź pvp z vizira wp będziesz mial odp czy def taki dobry albo z wilkiem na dobrej alchemii i z dobrym DMG :p

• Rozmowy serwera Diumar

Rubin bez sr a hity po prawie 5k ci wchodzą ( to nie hejt że nie ma sr na postać pvp jest ok taki rubin jedyne co trochę go minusuje to def ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma ) Widzę że jak Ca skończyło grę (w sporej części ) to słabo z przebiciem redkow jest Ps ta mityczna alchemia jest przesadzona z perf rubinem bil byś strzałka w tego bm po 7k+ xd

• Rozmowy serwera Diumar

Lol 2k19 a ludzie dalej dostają od archera 14k+ xd jeszcze z taką alchemia i łukiem na 105... Wiadomo rubinowa bransoletka i pas na woja zestaw zadymiarzy xd Gz progresu postaci

• Quote from Bellatrix: “GF to nie tylko Metin2, mają jeszcze inne źródła dochodu. Wracając do metina, czy w obecnej rozgrywce wysokopoziomowe postacie grają bez kostiumów, nakładek, szczeniaków, nazarów itp.? Nawet jak jest ktoś kto nie ładuje w IS to znajdzie się inny, który jest wstanie zrobić przelewik i opylić (z zyskiem oczywiście) przedmioty z IS. A ci co mieli lub mają do czynienia z ekonomią wiedzą, że pieniądz musi krążyć. ” dlatego żaden projekt który nie zwraca kosztów utrzymania na + …

• Z is i lasem powinno być chyba 300% w statach

• Tak niektóre postacie mogły odbierać normalnie a na części się bugowalo