Search Results

Search results 1-20 of 627.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Zgadnij, kto napisze następny?

Nalif - - Gry i zabawy

A ja stawiam w dniu dzisiejszym ..na ... @Frescco

• Zmiany w Zespole Metin2.pl

Nalif - - Zespół Metin2

W dniu dzisiejszym czerwone szeregi zespołu zasilił tGM Razr. Etolin (s702) to serwer na którym będzie pełnił swoje obowiązki. Życzymy wielu sukcesów.

• Rozmowy serwera Etolin

Nalif - - Dyskusje Etolin

Taka piękna niedziela w Wy się tutaj "kotłujecie":P Proponuję spacerek albo przejażdżkę rowerową a potem wrócimy z najnowszymi pomysłami na spam Buziaki:)

• Ja nieśmiały

Nalif - - Kącik Matrymonialny

Ja to odpadam już na starcie. Zajęta jestem i nie szukam mężów Pozdrawiam

Nalif - - Gry i zabawy

Oj nie ! @NowyZielony >?:P

Nalif - - Gry i zabawy

A może @NowyZielony ?:>

Nalif - - Zespół Metin2

W dniu dzisiejszym ze swojej funkcji w czerwonej części zespołu zrezygnowała GM Lunaya. Pozostaje jednak nadal w zespole jako Super Redaktor Wiki.

• Rozmowy serwera Etolin

Nalif - - Dyskusje Etolin

Oj tam Oj tam;) Ładny sreen z tego wyszedł.. taki romantyczny Może użyjemy go do eventu Walentynkowego 2020 ! Podlatuje troszkę jak Romeo i Juliett, miłość na przekór wszystkim ?? Zastanawiam się czy chodzi o pocałunek pixelowy? czy może o osoby się całujące? A może GMi powinni całować się ze wszystkimi samotnymi i potrzebującymi pocieszenia postaciami? Temat do głębszej analizy i ogarnięcia. Mogę się całować ! Tylko ustalmy jakiś termin wtedy nikt nie zostanie pominięty Lato jest! Piękna pogoda…

Nalif - - Zespół Metin2

W dniu dzisiejszym do zespołu powrócił [GM]Motoki. Diumar to serwer na którym sprawował będzie swoje obowiązki. Życzymy powodzenia.

Nalif - - Zespół Metin2

Other_metin2_pl_8c7dee1c4cb86f5f344d9e12c0399387.gif Od dnia dzisiejszego szeregi Komisji Rekrutacyjnej zostały zasilone przez SGM Wiron. Liczymy na owocną współpracę.

Nalif - - Zespół Metin2

W dniu dzisiejszym nasz zespół opuścił SGM Asgard. Dziękujemy za wkład w pracę zarówno Zespołu jak i Komisji Rekrutacyjnej. Liczy na powrót w nasze skromne progi,a na obecną chwilę życzymy powodzenia w świecie"realnym".

Nalif - - Zespół Metin2

W dniu dzisiejszym awans na pełnoprawnego GM serwera Jawa (s80) otrzymał [GM]Shaik. Serdecznie gratulujemy.

Nalif - - Gry i zabawy

Nie @NowyZielony ?:p

• Nalif

Nalif - - Prezentacje Teamu

Quote from NowyZielony: “No nie wierzę^^ Ja Nie wierzę,ze tu jeszcze to istnieje Jak to się stało że przez ponad 2 lata nikt Cię nie męczył pytankami? oO Zakładam,że nikt mnie nie lubi i się mną nie interesuje. Lubisz słodycze?:D Nie bardzo. Jadłaś kiedyś o-hagi? Nie wiem nawet co to jest a nie chce mi się googlować A dango?;p Tym bardziej !:) ale musi być smaczne?;p Co sądzisz o japońskiej kuchni?:) Ryby uwielbiam ale nie koniecznie na surowo. Buziak:) ”

Nalif - - Gry i zabawy

Nie @Asgard

Nalif - - Zespół Metin2

W dniu dzisiejszym awans na pełnoprawnego GM serwera Diumar (s55) otrzymał [GM]Autair. Serdecznie gratulujemy.

Nalif - - Zespół Metin2

W dniu dzisiejszym nasz zespół opuścił tGM Gael. Dziękujemy za czas poświęcony na pracę w zespole.

Nalif - - Zespół Metin2

W dniu dzisiejszym awans na pełnoprawnego GM serwera Diumar (s55) otrzymał [GM]Thanagor. Serdecznie gratulujemy.

Nalif - - Zespół Metin2

W dniu dzisiejszym do zespołu dołączył/powrócił tGM Gael . Jawa to serwer,na którym będzie sprawował swoje obowiązki. Życzymy wielu sukcesów:)

Nalif - - Zespół Metin2

W dniu dzisiejszym awans z GM na Super Mistrza Gry otrzymał SGM Asgard serwer: s80 - Jawa Życzymy wielu sukcesów.