Search Results

Search results 1-20 of 251.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

SkrooOmny - - Dyskusje Etolin

Wstaw caly film 3 razy podchodziles zeby bylo 1 na 1 i za pierwszym razem padles xd Nie musisz tlumaczyc innym dlaczego ale sam przed lustrem sobie powiedz jestem mierny wydalem tyle kasy a on pokonal mnie bez stroju... troche poplaczesz i przejdzie... Ja sie nie wypieram jak lezalem a ciebie az skreca... To tylko gra wiec po co klamac? Milego wieczoru ja uciekam z forum bo nudy a wasza gildia nie jest rozmowca dla mnie... Pozdro

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from DeFaCC: “Troszkę pamięć Cię zawodzi Ja nie byłem aktywny w pvp, a cały czas mnie prowokowałeś do walki, choc widziałeś, ze tylko handluje. Co więcej, podbiegales i miałeś mnie na 2 skile (postać w pancerzu na umy +9 mix i 2h cyjanitowa +9 mix) i się cieszyłeś, ze tylko/aż dwa skile i te Twoje wzywanie mnie od biedaków Każda dyskusja z Tobą jest ciężka, i te Twoje wymyślone historie, każdy je już chyba uwielbia ” Co ty mnie obchodzisz? Zejdz ze sceny marnujesz moj czas...

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from xFIFIx: “Quote from SkrooOmny: “ chyba ci sie pomieszaloPo I. pisalem o plakaniu na forum czytaj ze zrozumieniem... Pokaż mi wcześniejszy post w ktorym sie wyparlem badz tlumaczylem z cyfry na screeniePo II. W tym miejscu pisalem do ninho bo tak sie zarzekal ze sam chce i wolal kolegow ale co ja tam wiem. Pokaz filmik zobaczymy co pisal tylko bez wycinania... Yyyy... filmik masz bo wycinasz z niego screeny pokaz caly jest nawet jak kolega sie wylozyl 1 na 1 dostawal po 4 literach i na…

• Rozmowy serwera Etolin

tak przybiegaliscie sie bic tez ubrani do handlu i dropa... Mysl co piszesz

• Rozmowy serwera Etolin

tak to opowiedz ilu z was ja sam skladalem? Co wy macie z tym chwaleniem sie wyczynami kolegow? Macie jakies poczucie swojej wartosci i godnosc? Moderator Ascoran:Usunąłem piramidkę cytatów.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from DeFaCC: “Magik to ma do siebie, ze lubi płakać na starym etolinie jak bił kogos w 3 osoby to wielki Pan, ale co z tego, jak w trójkę potrafili tylko zbić postać bez èq a w ubrana postać bił, tzn nie bił ” chyba ci sie pomieszalo Quote from xFIFIx: “Quote from SkrooOmny: “Nie czytalem bo na wstepie byl lament i placz jaki to prze koks z cb a nadal jestes bez postaci i wmawiasz innym ze sa slabi... Chwalisz sie kolegami a w gildii masz kolesia co wylecial z kilku... Ochlapy i pozostalos…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from xFIFIx: “Quote from SkrooOmny: “ale sie naprodukowal az nie chce sie czytac... Nie placz tylko zrob cos swoja postacia bo ja cie kojarze tylko z uciekania a to troche lipa w tej sytuacji nazywac ludzi mixami i wyrywac samemu 20k w ochronce... Serio nie czytalem co napisales pewnie pol strony zalu i lez... Przykro mi ze tak cie zranilem... Milego dnia ” Sam zaczales do mnie pisac, zacytowales moj post, napisalem ci riposte, i nagle nie czytales tego co napisalem bo prawda boli? xD Powy…

• Rozmowy serwera Etolin

ale sie naprodukowal az nie chce sie czytac... Nie placz tylko zrob cos swoja postacia bo ja cie kojarze tylko z uciekania a to troche lipa w tej sytuacji nazywac ludzi mixami i wyrywac samemu 20k w ochronce... Serio nie czytalem co napisales pewnie pol strony zalu i lez... Przykro mi ze tak cie zranilem... Milego dnia

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from xFIFIx: “Quote from SamarytaninEtolina: “zostałeś wzywany na PvP to twierdzisz, że nie Alchemi na postaci nie masz i nie ma kogo bić miałeś iść do innego królestwa, ale tego nie zrobisz więc przestań pisać mi tutaj bzdury. Nie masz szans z Arixanem A co dopiero jak grał Shizo czy Mnemo. Na chwilę obecną mamy najlepszą Ekipę Każdy z nas ma Dobre EQ I nie tobie ingerować co kto ma w Ekwipuneku. ” Gdybys ty mial dobre eq, bys nie uciekal ciagle na manu jak sie bilem z toba bilem ostatnio…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Eylis: “Quote from SkrooOmny: “Taki żarcik na rozluźnienie atmosfery... ponoć Eylis to facet przynajmniej tak głosi nazwa jednej gildii ” Mogę być i facetem - mi to serio już wsio ryba xD ” spokojnie taka strategiczna zmiana tematu

• Rozmowy serwera Etolin

Taki żarcik na rozluźnienie atmosfery... ponoć Eylis to facet przynajmniej tak głosi nazwa jednej gildii Moderator Ascoran:Usunąłem cytaty ze spamem.

• Rozmowy serwera Etolin

FIFI... nurtuje mnie twój przydomek ale aż mam strach zapytać co oznacza... Chciałem cię zacytować ale nic mądrego nie napisałeś... odgrażałeś mi się koleś że alchemie zrobisz i mnie dorwiesz... a parę tygodni później byłeś niebieski... skoro nawet arecky nie był twoją postacią to o ile jest to w ogóle możliwe upadłeś jeszcze niżej... Nie osiągnąłeś kompletnie nic w grze to po co się wypowiadasz w ogóle? Całą swoją grę tak żebrałeś czy tylko ostatnie kilka lat? Opowiedz nam tę wzruszającą histor…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Naksen: “Quote from xFIFIx: “szybko hp spada bez ochronki ” Większość bm'ów bez ochronki na etolinie leciało do koła i jedyny, któremu zgaszona ochrona nie przeszkadzała, był Onim.Ale on nie wychodził z założenia: "zrobię bm'a, będę więcej stał, eq nie trzeba hy___hy" <pojawia_się_Unikatowy> "o kurna, jednak nie ustoję" ” ja nie uciekam do koła jak mam paść to padnę i tyle to jest gra czuby... nie będę płakał i powinieneś to wiedzieć bijąc się tyle razy z nami na Wetarze... Quote from…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from xFIFIx: “Quote from SkrooOmny: “Nie interesuje mnie co ty tam wolisz kolega wolał oglądać trawę... hahaha ” Jaki kolega jak to ja bylem na postaci xD nie widzisz ze to ja wstawiam wszystkie ssy i teraz pisze a nie Lexio? Wiem ze nie jestes madry Magik ale pomysl troche. Wole dostac 10k w cyjanitowej zbroi niz 15k z 2 reki bez kd sury u siebie w krolestwie xD ” to było do Lexia napisane czytaj ze zrozumieniem

• Rozmowy serwera Etolin

Nie interesuje mnie co ty tam wolisz kolega wolał oglądać trawę... hahaha

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from xFIFIx: “KddUteT.jpg Demon potezne hity zapraszam do patrzenia xdd ” A oto Twoje 10k na nie Twojej postaci 34291521890219070170.jpg Pozdro

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from MhymmmxD: “Witam Serdecznie Czy Bm zauwazyly ze rozpro gasi ducha teraz ??;p ” Tak ale można na rozpro go odpalić więc to raczej błąd wynikający z aktualizacji.

• Rozmowy serwera Etolin

Każdy z was wie co to Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy... Każdy Polak wie ile dobra Jurek Owsiak zrobił dla chorych i potrzebujących dzieci w naszym kraju... Sami mamy dzieci i nie wiemy jak wy ale dziś jest protest przeciwko przemocy związany z wczorajszym incydentem na finale WOŚP w Gdańsku więc dajmy sobie spokój z wszystkimi zwadami i sporami choć na chwilę i nie dajmy sobie odebrać dobroci istniejącej w naszym życiu od tak wielu lat... Może to jest forum gry ale jesteśmy wszyscy ludźmi k…

• Filmiki serwera Etolin

Wiem że nie warto kamieniami ale chciałem sprawdzić czy idzie youtu.be/WRt-czi5-ko Miłego oglądania moich MixóW 6.gif

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Shooter83: “TY Maverik w ogóle wiesz z kim piszesz ? jaka żonę? ja nie miałem żony a Tobie Magik kilka razy proponowałem pvp i za każdym razem słyszałem w odpowiedzi że na pvp z Tobą trzeba zasłużyć więc dla mnie jasne że się bałeś ” Ja nie chce być TOP'ką nigdy mnie to nie interesowało więc o czym ty mówisz? Ubranie się na klasę gdzie doskonale wiemy jak eq u was podróżowało (nawet meley w pożyczonym robiliście) a ja zawsze biję się w swoim które zrobiłem grając i bawiąc się... Aaaaa…