Search Results

Search results 1-20 of 53.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy konTROLLowane Diumar

CannabiseK - - Diumar

Lexio też ziomal by przybił pione tam u was na samosie serverze zwanym "kuśka i 2 wieże" xD

CannabiseK - - Diumar

ale Igor kumpel i ogólnie że pamiętasz helikopter xDDD tóż to z 3lata beda no to śmigłowiec i na orkach na ch1 elo

CannabiseK - - Diumar

zawitam tam niedługo, tęsknie za wami tam na samos

CannabiseK - - Diumar

Quote from Dosarphic: “A powiem Ci expie sobie daggera do 100 (już 99 więc z górki). Widzę w końcu wyrwałeś jakąś pannę, do tego z posadą w tej giereczce ” nie no próbuje grać z twoją ex czyli Sunzone, prawie ugrane to już nie pro Dosar legend archer?

• Item Shop - dyskusja

CannabiseK - - Porozmawiajmy o Metin2

nakładki macie nie narzekajcie XD

CannabiseK - - Diumar

Quote from Konradeek: “Kumple czy macie MITHRILE na sell?? Sztuk dużo ” Sheyden 200szt lezało za pare kk

CannabiseK - - Diumar

Quote from Shayamowsky: “Widze że likan to twoja słabość wuju. Chyba za dużo na dzwony masz xD ” wiesz moim zdaniem słabością wuja jest to że jest słaby i nie chodzi tylko o likana xD

CannabiseK - - Diumar

jak wuju to ma multi absa krece beke z typa gdy likan robiony do pvm ładuje go na skila? czy to dwa były xD uleje pory jak jeszcze dodasz tu posta że jesteś taki i taki nie masz prawa tu pisać a jak napiszesz to beke przyleją na 6 serverów i 6 ch xD

• Rozmowy konTROLLowane Samos

CannabiseK - - Samos

Quote from Mordetis: “A w sumie to prawda, że byłeś bity na wetarze i miałeś dość tego dlatego przeniosłeś się na samos stąd pewnie to stwierdzenie ” a ja pamiętam takiego Mordetisa który był w red, zawsze był bity no zawsze każdy mu sadził po 15k+ a on biegał na koniu w końcu przeniósł się do jinno bo było wygodniej bujać się z wygranymi wojny napełnymis Caliente (nie być aż tak bitym) od tej pory stałeś się dość mocny a na pewno mocniejszy niż gdy byłeś w red więc taki wniosek co było a nie je…

CannabiseK - - Samos

Quote from Lexio: “Wlasnie, mecz- jaki obstawiacie wynik :D? ” Włochy 2:1 Polska xd

CannabiseK - - Diumar

dla mnie to: A mój najulubieńszy ulubieniec z ulubieńców dezerterował w dymie tóż to nie prawdopodobne

CannabiseK - - Diumar

Quote from WujekDiumar: “mimo ze przegrana ” Ty no ares by szedł w zaparte że wygraliście xD zaskoczyłeś mnie wuju

CannabiseK - - Diumar

dobra chłopaki wuju was kładł ja tam mu wierze nie wiem jak wy

CannabiseK - - Diumar

ok pokażesz jak ja pokaże ?

CannabiseK - - Diumar

dobra chłopaki bo wuju pokaże tabele i skończycie dzień w znakomitym humorze o jejku

CannabiseK - - Diumar

Quote from Dosarphic: “Wiadomym faktem jest, że więcej zarobisz bijąc jak już wspomniano Smoki i Jotuny, co lepiej Meley jak to Kr8g wspomniał na 2 gildie (spora inwestycja z jeszcze większym zwrotem), ale chciałbym doczekać fuzji, gdzie połączą servery gdzie najwięcej zbijanych jest smoków - jak (chyba) Etolin, Diumar i Samos, ale byłyby derby z wchodzenia na niego Byłoby ciekawie. Żeby nie było - nie chce zmian w dropie ze smoka mimo, że na niego nie chodzę, ale to bardziej moje lenistwo i bra…

CannabiseK - - Samos

dzień z aferą calatorową i fotką + 109 osób zarejestrowanych oglądających i 90 gości te forum to chyba rekord xddd

CannabiseK - - Diumar

Quote from WujekDiumar: “ Quote from xKrime: “jak wuju to inwestor i biznesmen jezus jak widze takich interesantow to mnie uj strzela kim ty ku jestes xD ” uj cie strzela bo ktoś coś osiągął ciężką pracą a nie leżeniem na łóżku i wyciem do dopalaczy jak mi w życiu źle ( jak ćpasz to wyłącz metina bo za dużo zwierzeń wypisujesz ) ” \ git masz twoja ciezka praca to ten pancerz 45 bez hp xD to nie zle info masz bo raczej ja o was niz wy o mnie ;d ale pisz co chcesz przeciez ty masz racje ale tylko …

CannabiseK - - Diumar

jak wuju to inwestor i biznesmen jezus jak widze takich interesantow to mnie uj strzela kim ty ku jestes xD

CannabiseK - - Samos

bo bocian to ziomal XDE