Search Results

Search results 1-20 of 80.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Obsession [Galeria]

Obsession - - Nasza Twórczość

Quote from GoodGameGuys: “Quote from Obsession: “Przy okazji taki efekt chciałbym wam pokazać: youtube.com/watch?v=sB2eP_k0-F8 Jest to oryginalny (lekko zmodyfikowany) efekt ymira, lecz chyba po dziś dzień nie wykorzystany na żadnej mapie. ” Czy mi się wydaje czy cień jest po złej stronie? ” Ale to przez inwazje kamieni metin i całego tego zła.

• Obsession [Galeria]

2r4eiQa.jpg W poszukiwaniu złota.

• Obsession [Galeria]

lsj80y5.jpg Trochę zmodyfikowałem dostępną w sieci czcionkę, dodając polskie znaki. Jak ktoś bawi się w grafice to może mu się przyda (do sygnaturki czy coś): mega.nz/#!OwEXFQIQ!VEVm7AguGWc…Qz4ISzpvqWG8SHr0og2kTn6O8

• Obsession [Galeria]

Taniec czterech liter pani ninja hehe giphy.gif PS: to akurat nie ja zrobiłem, ale wrzucam tak o, zobaczyć z ciekawości hehe

• Obsession [Galeria]

Taketka w full hd (nie wiem czy już ją wrzucałem czy nie, ale co tam). Przy okazji co ta szamanka próbuje zrobić? Co ona robi? Przyjrzyjcie się hehe v0Sc9n8.jpg I jeszcze taki render zostawiam do wykorzystania w... nie wiem czym. PS: włosy można było lepiej wyciąć, ale tragedii też nie ma. Fefl245.png

• Obsession [Galeria]

Quote from Ehlana: “Szamanka od boku ma trochę za dużo włosów, w sensie wygląda jak czapka, ale ogólnie sama nosiłabym taką fryzurę ” Tak to wygląda w pełnej okazałości: youtube.com/watch?v=N_P8ugZm0W0 Przy okazji taki efekt chciałbym wam pokazać: youtube.com/watch?v=sB2eP_k0-F8 Jest to oryginalny (lekko zmodyfikowany) efekt ymira, lecz chyba po dziś dzień nie wykorzystany na żadnej mapie.

• Obsession [Galeria]

7CIvBgp.jpg MFqmo39.jpg V1hTinu.jpg

• Nowe fryzurki

PqbnXjI.jpg

• Mój model FMS.

Obsession - - Galerie

Zwęż ołonkę i klingę, bo jest to za grube i trochę wydłuż tę klinge. A tak to jest ok

• Obsession [Galeria]

hehe panowie i miłe panie trochę się nie zrozumieliśmy hehe Ja tych efektów nie robiłem, to są ymirowskie oryginalne efekty.

• Nowa umiejętność?

Przeglądając różności natknąłem się na efekt, którego osobiście nigdy w grze nie widziałem, ale uwaga! W metina ostatni raz grałem wieki temu, także mogę czegoś niewiedzieć giphy.gif giphy.gif giphy.gif

• Obsession [Galeria]

No i oto łapa na wilka do kolekcji Jotuna: giphy.gif PS: jeszcze gdzie niegdzie muszę dodać trochę cienia i będzie całkiem zgrabnie

• Obsession [Galeria]

Później wam pokaże propozycje na pana wilka.

• Obsession [Galeria]

Dodałem obrazy przedstawiające wędki. Co o tym myślicie?

• Dwie nowe wędki i dwa nowe itemy do wyłowienia z wody. Jedna wędka z kołowrotkami dla doświadczonych rybaków i druga wykonana z bambusa dla nowicjuszy. Itemy to stare japońskie kapcie i butelka po winie. Pomysł genialny, bo aktualna wędka jest strasznie paskudna. JFMCyYl.png wRlC4vo.png NKrFqJY.png w487wBs.png

• Obsession [Galeria]

hehe 4NZjAxg.jpg

• Obsession [Galeria]

Quote from Lorint.: “Niezwykły talent, powiedz mi gdzie się można nauczyć tworzyć takie cuda? ” A gdzie tam talent hehe Tu coś było, tam coś było, tu wyciąłem, tam przyczepiłem, tu dosztukowałem, tam pomalowałem i już. Youtube to centrum wiedzy

• Obsession [Galeria]

Quote from Mein: “a to z tego priva ściągnięte? ” To jest oficjalna broń zdjęta z ręki Jotun-Thryma, reszta dopasowałem, żeby wyglądało wszystko podobnie. Film nie przedstawia żadnego serwera, jest to zwyczajny pokaz broni

• Obsession [Galeria]

Jak wam się podoba takie coś? youtube.com/watch?v=42avirTsRbE 4pHhCMG.jpg giphy.gifgiphy.gif

• Quote from Charlotta: “Ładne, ale z miłą chęcią obejrzałabym także nie produkt finalny lecz półprodukt w trakcie tworzenia. ” A może niedługo coś nagram, bo zamówiłem sobie nową grafikę do kompa. Z tą kartą, którą posiadałem, nie dało się rysować i nagrywać jednocześnie, bo zamulało, ścinało, kreski pojawiały się z opóźnieniem.