Search Results

Search results 1-20 of 98.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from 3ac0e55a5eee: “Wampiryzm na bosy się nie przyda, lepiej berek + szycie lub berek+ odnowa. ” jak to nie, 5 do pż to niemało przy hitach po 10k zwłaszcza jak mówimy o skoku z 20 na 25 albo z 25 na 30% do pz

• Item Shop - dyskusja

reeekin - - Porozmawiajmy o Metin2

no to teraz powinno byc ogloszenie ze w ciagu miesiaca stare bony przestają dzialac

• Quote from Naksen: “ Jeśli chodzi o wycofanie bonusów na klasy fizyczne w wizerunkach, to jest to pierwsza od dłuższego czasu przemyślana i trafna decyzja.” niby tak, ale co z tego, ludzie mają juz te bony wbite i zakupione bony na najbliższe 2 lata chyba, że rzeczywiście będą te bony podmieniac albo te co są przestaną dzialac jesli nie beda na nowej liscie

• 1. jak poprawia grafikę to serwery nie padną, one nie mają nic do tego, oprawa graficzna jest generowana przez klienta gry czyli na komputerze gracza 2. lepsza grafika już jest wprowadzona na privach, na pl jak na razie tego nie wprowadzili 3. co do lagów, na meley, nemere i razadorze nie odczulem roznicy, w v3 rzeczywiście są większe lagi, u mnie po restarcie kompa już wszystko było dobrze, ale niektórym nic nie pomaga, widać ze wyraźnie wzrósł narzut na komputer gracza i ludzie ze słabszym spr…

• A co mogli robić, pewnie to co zawsze czyli zmniejszali drop i zwiększali trudność Zmniejszony drop bez żadnego info został dokonany na: Jajka wszystkich petsow, ciężkich pasów, kamoli, odlamkow, skrzyni ripost, rękawiczek, Yang na smoku Bez żadnego info zwiększono trudność: Razadora, nemere, meley, smoka i pewnie pozostałych bosow też, zmniejszona została szansa na zrobienie nowych butów, zmniejszona szansa na pomyśle ulepszenie bodziem I pewnie można by ta listę mocno wydłużyć ale wpisalem tyl…

• Quote from tomasitopl: “teraz pytanie odnosnie szarfy czy kd graja role w uzbrojeniu szarfy czy nie? pytam bo nie moge znalesc konkretnej odpowiedzi” nie, kd sie do szarfy nie wliczają, i dobrze bo trzeba by robic po 2 szarfy do pvp Quote from Tajemniczaa: “Lagi na nemere i razadorze w godzinach otwarcia arene - masakra. ” tego akurat nie odczulem, zadnych lagow na razadorze i nemere nie mam, za to przechodzic przet teleport sie praktycznie nie da Quote from reeekin: “ponawiam pytanie czemu nie …

• 1. bosy biją podwójnym dmg (wchodzi 2x dmg) 2. sługusy, które są w pt z bosem po 3sztuki też teraz biją skilami po 4k 3. przy bosach ma sie mniejsza szybkość ataku (w lewym górnym rogu pokazuje taki negatywny efekt)

• ponawiam pytanie czemu nie było żadnego info odnośnie podwyższenia poziomu trudności na meley? dungeon ten i tak był za trudny, dawało rade zrobić go zaledwie 1-2 gildie na każdym serwerze, teraz 1-2 gildie na całym metin2.pl i to przy full odpale wliczając is

• czemu nic nie bylo napisane o kolejnym zwiekszeniu poziomu trudnosci meley? o poprzednim wzmocnieniu tez nikt nic nie uprzedzal meley zbijaly 1-2 gildie na serwerze a teraz to nikt nie zbije :p brawo wy

• ja mam razadora 92 i berek nadal 12%, czekam na ten przeskok wlasnie nemerce na 92 skoczyla antymagia do 13%

• to też się podziele moimi wątpliwymi osiągnięciami przy ulepszaniu 2500 blasków otworzonych, z nich 134 bodzie z piórkiem, + 80 magicznych metali z wielkanocy, razem ponad 210 bodzi z piórkiem + używanie zwojów wojny (z miedzi) i wachlarz leżącego smoka raz był +8 kolczaste szpony na +9 weszły za 34tym razem :p kiedyś zeby zrobic trytona na +9 zuzylismy kolo 40 bodzi, z bambusem bylo trudniej bo poszlo kolo 130 wiec chyba rzeczywiscie w tej kwestii cos sie zmienilo

• Quote from BersercNW: “Bo od tego są eventy, by się dorobić ?” no dobrze, ale jak event ma trwac miesiac to ja mam do wyboru, nolific godzinami przed kompem i dropic, albo odpuscic i byc w tyle za tymi co dropili, w tyle byc nie chce a siedziec az tyle nie mam ochoty, eventy ok, ale krótsze teraz eventy są co chwile bo to zatrzymują graczy, kiedys metin radzil sobie bez tego, teraz jest jak jest, widac ze ilosc graczy spada Quote from BersercNW: “Już widzę te tłumy na tych bossach z takim dropem…

• Quote from NieznanyAS: “Ciekawe dlaczego oni nigdy nie spytają nas o zdanie w ankiecie jesli maja wprowadzac tego typu zmiany ?” bo wtedy z kazdego bosa lecialoby po 5 kamoli, ku aura i truta+9 sr 55, zobacz sobie na ankiety w ktorych pytano ktory event w danym roku byl najlepszy, zawsze najwiecej odpowiedzi jest na ten w ktorym najwiecej szlo zarobic a mnie sie nie widzi siedziec miesiac przed kompem i farmic piłki bardzo dobrze ze resp bosa bedzie losowy, skonczy sie farmienie bez opamietania,…

• wątpie zeby dalo sie przerabiac 1reczne na 2reczne bronie czy sztylety na miecz itp, to by byl rzeczywiscie zamęt, a tak poza tym to nie widze w tym nic zlego, przecież to zmienia tylko wyglad...

• a co Wam to tak przeszkadza, nie chcecie to nie korzystajcie z tych skinów czy jak to nazwać, ja od 90lvl biegam w tygrysiej bo ma super bony i mam gdzieś to jak wygląda moja postać w grze i co inni o niej myślą, ludzie, to tylko gra....

• oj ryuma, juz ja cie znam, szczekasz do kazdego kto nawet przejedzie kolo ciebie bo pol roku temu jak przejezdzal to 3 moby na ciebie sciagnal albo ubil cie z 3x w jinno

• szczekasz do kazdego i pewnie ci kazdy przeszkadza i jeszcze sie dziwisz?

• Quote from Santonia: “reeekin - w kwestii kradzieży wypowiem się wprost. W sytuacjach, gdy istnieją jakiekolwiek wątpliwości co do faktu, że za kradzieżą stoi tylko: beztroska, zbyt duże zaufanie gracza do "przyjaciół" w grze, czy eksperymentowanie z niedozwolonym oprogramowaniem (np. czynnik ludzki czy niefortunnie przygotowany system zmiany maili 3 lata temu spowodował, że userzy, którzy złamali zasady gry udostępniając swoje konta np. "do oglądnięcia" potencjalnemu kupcowi, ułatwiali zmianę m…

• Quote from Swiezu: “Quote from reeekin: “a średnio co tydzień co dwa kogoś okradają z eq wartego grube pieniądze” Jedna uwaga... Zauważ jedno; ze strony Metina nie było żadnego wycieku db, ani ataków xss. Reasumując, jeśli masz jakiś żal, to nie powinieneś mieć go do administracji której jest mało i z takiego względu wolno rozpatruje takie wnioski, lub sama z siebie nie może nic zrobić tylko do graczy, którzy nie stosują się min. do opisanego takimi wałami informacjami na temat bezpieczeństwa ko…

• Zmiany w grze - dyskusja

reeekin - - Porozmawiajmy o Metin2

z tym zglaszaniem na support to nasz drogi teamie zachowujecie sie jak dzieci, wszyscy dookoła krzyczą, że jest bug a Wy udajecie, że go nie ma bo nikt nie zgłosił na support.... to tak jakby w mieście popełniono przestępstwo, ludzie by dookoła posterunku chodzili i krzyczeli w strone otwartego okna ale na samym posterunku nikt nie był więc oficjalnie sprawy nie ma... chyba od tego jesteście żeby słuchać graczy i przekazywać to dalej, czytaj do niemiec, a nie wymigiwać się od obowiązków bo nikt …