Search Results

Search results 1-7 of 7.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Seriale... Czyli co oglądacie?

Vesunna - - Hydepark

1st no i Skins

• dzwkm.jpg Bóg Beran-Setaou widząc porażkę swoich potworów postanowił podstępem przejąć kontrolę nad światem Metin2. Dusze najwaleczniejszych swoich żołnierzy ukrył w Kamieniach i zrzucił je w mało uczęszczane miejsca, żeby przed czasem nie zostały wykryte. Czekając na odpowiedni moment mieli jednocześnie zaatakować najwrażliwsze miejsca obronne ludzi. Na szczęście szpiedzy donieśli Kapitanowi o zamiarach Beran-Setaou. Kapitan, jako że był znamienitym taktykiem, ulokował swoich obserwatorów w róż…

• Rook- I'm an Albatraoz!

Vesunna - - Archiwum

czesc nupcze:D Co tam slychac z rana? Tak wlazlam zeby zapytac czy pojdziesz zrobic mi kanapki? I skoczysz po m&m's do sklepu? Kiiedy te pierogi? I kupiles juz koszule na dyske?:D pasztet czy kawior? cropp czy armani ?:D aha, jeszcze jedno, wyjdziesz mi z psem?;> paaaaaaaaaaa p.s - pozdrów babcie

Vesunna - - Archiwum

/me pospamowalaby na prezce, ale idzie na zakupy zeby byc glamour w paryzu

Vesunna - - Archiwum

co ciekawego na urlopie? posklejales mi te piosenki ktore Ci wysłałam?;> kiedy dostane breloczek? I bilet do Paris ? Rook ściszysz w końcu ta muzyke?

Vesunna - - Archiwum

Rozebrales choinke?

• Filmy dające do myslenia ?

Vesunna - - Hydepark

2:37 albo inaczej two thirty seven - nigdy się nie nudzi labirynt fauna- z tego co pamiętam to od reżysera Requiem 120 dni sodomy - dla kogoś o mocnych nerwach