Search Results

Search results 101-120 of 220.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy konTROLLowane Etolin

Frescco - - Etolin

Panowie i Panie juz wiemy kazdy jest bogaty zarabia ile zarabia.. jeden jest lepszy do drugiego Prosze pozostanmy w tematyce mt2(wiem ze zycie i metin sila rzeczy jakos tam sie lacza) ale nie schodzmy juz na wasze zycie prywatne az tak bardzo nie chce kasowac kilkunastu postow naprawde. Dobranoc Etolin.

Frescco - - Etolin

spokojnie zostawie ta informacje.

Frescco - - Etolin

Quote from StressOuT: “ej oddajcie mi filmik z forum ” trochę za dużo tam wulgaryzmów xd Hej Etolin znowu widzę sprawy prywatne bo ta brała itemy od mężów .. jak było głupi i dawal no to kogo to wina. A ten drugi naiwny bo teraz z nią gra.. sam się musi przekonać może dla niego taka nie będzie. Macie Pw możecie do siebie napisać nie bo po co jak przeczyta to każdy to będzie najlepiej takie szukanie atencji na siłę chyba .. I to temat z X stron temu. Proszę załatwiajcie swoje sprawy na pw Pozdraw…

• BONUS EXPA 9.02?

Frescco - - Tortuga

Wyjasnione zamykam

Frescco - - Etolin

Quote from K4RAMBA: “@FvnkyTriip ty sobie szanuj @Frescco to mój człowiek ” No tego ten... Dzieki

• Rozmowy konTROLLowane Tortuga

Frescco - - Tortuga

Posty zostawiam w celach informacyjnych ku przestrodze dla innych. "Ja tez kiedys mialem kolege i bym dal sobie za niego reke uciac --- no i teraz bym nie mial reki" To juz chyba zalezy od charakteru czlowieka ja bym sie wstydzil nawet kawelek kamienia zabrac jak nie moje.. btw poprawilem kilka postow standardowo bez nagrod. Pozdrawiam Tortuge

• Rozmowy konTROLLowane Negros

Frescco - - Negros

Wszystkie pytania dotyczace blokady konta itp zalatwiamy na Support nie na Forum.

• Wyroznione Postacie Etolinu

Frescco - - Etolin

Temat nie sluzy do wysmiewanie kto ile dostal. Jak slabe ma eq lecz do tego by pokazac ktory Quote from KrzywyJohn: “gracz zyskal Twoj szacunek, czy byla to pomoc w obronie spota, pomoc " techniczna" lub pomoc w odpowiedzi na trudne pytanie czy poprostu poprzez kulturalne zachwanie w stosunku do was lub innych. ” lub inne podobne aspekty metinowe. Jezeli spam i wysmiewanie innych graczy sie powtorzy zamknniemy ten temat. Pozdrawiam Frescco.

Frescco - - Etolin

Przepraszam ale nawet mi sie znudzily te filmiki sprzed kilku lat jak chcecie zrobie wam temat na wspominki bedziecie dodawac filmiki i komentowac.

Frescco - - Etolin

A ja myślałem że w Metinie nie używają botow i tego typu rzeczy panie up zniszczyłes mi wszytko... Zapewne później było głupi team wali bany bez podstaw przecież ja nigdy niee to kolega z mojego komputera

Frescco - - Etolin

Quote from ChiQ: “@Frescco , napisałeś że : "Przypominam ze Filmiki Etolinu nie sluza do komentowania " , w takim razie do czego one służą ? ” Źle się wyraziłem filmy są do komentowania oczywiście lecz komentujcie je tutaj nie w dziale Filmy Etoliny o to chyba mogę poprosić

Frescco - - Etolin

Hej Etolin co do dramy ona grala z nim on jej pomagal "podobno" cos mu zabrala - moja rada zalatwiajcie do miedzy soba poza forum. Jezeli posty mialy tylko cel informacyjny dla innych "pomocnych" graczy posty zostaly w dyskusjach kilka dni kto mial przeczyczytac -przeczytal napewno. Uzgodnie jeszcze wyzej co do postow tego typu ( mozliwe ze wroca do dyskusji.) btw spam usuniety staralem sie kasowac minimalnie. Udanej nocy Etolin.

• Rozmowy konTROLLowane Diumar

Frescco - - Diumar

Radziłbym troszkę wrócić na "tory" waszych zadym oraz zostawić w spokoju sprawy prywatne oraz nauczanie innych języka polskiego. Resztę zostawiam dla Waszego MOD`a. Pozdrawiam

• Rozmowy konTROLLowane Tortuga

Frescco - - Tortuga

Troszkę usunąłem Wam postów. Bez nagród bo Was bardzo lubię

Frescco - - Etolin

Co do przepychanek slownych lub tam"slodzenia" sobie nie mam osobiscie nic bo ktos/cos musi napedzac ludzi do gry a wrog/rywal robi to najlepiej. Niestety posty dotyczace pracy bo ten pracuje gdzies tam a drugi sie z niego smieje i do tego niejednokrotnie jak czytam smieje sie osoba bezrobotna na utrzymaniu rodzicow no to faktycznie brawa dla osobnika. Milego dnia i juz znikam.

Frescco - - Etolin

Tak was czytam i czytam chyba zgodze sie z Waszymi propozycji i zamiast edytowac posty to bedziemy usuwac cala dyskusje dotyczaca wygladu i zycia prywatnego osob grajacych w metina i na 200% tez bedzie zle... opanujcie troche swoje emocje macie ts-y, gre umowcie na dana godzine powysylacie sobie zdjecia poopowiadajcie o swoim zyciu ile kto zarabia i jak mu sie ukada z kobietami itp itd... Pozdrawiam.

Frescco - - Etolin

Quote from MiecioEtolin: “a jeśli nie to szybko się go pozbędziemy. ” A to Ciekawe MIND jest nowym MOD`em troche wyrozumialosci tez dla niego btw. my jako team jetesmy tu dla was ale tez nie mozemy pozwalac wam na wszystko. Milej Nocki Etolin.

• Rozmowy konTROLLowane Andros

Frescco - - Andros

Az popatrze chetnie w twoje posty moze znajde jakas literowke Milego Dnia