Search Results

Search results 1-6 of 6.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Pomysł nawet ciekawy, ale trudny do zrealizowania w 100%. Jeśli myślicie, że proceder sprzedaży kont zmaleje, to jesteście w duży błędzie - będą to teraz robili poza forum (poza kontrolą), albo zaczną MEGA SPAM we wszystkich możliwych działach, żeby tylko nabić odpowiednią liczbę postów. Z drugiej jednak strony jest to krzywdzące dla graczy "normalnych", którzy dopiero zaczynają grę/lub nie mieli do tej pory konta na forum, a chcą sprzedać coś.

• Quote from Santonia: “Quote from ZielonyS: “Twoja filozofia do mnie nie przemawia! Parta jest bronią na 65lvl, tak jak bojowy - więc dlaczego mam teraz na siłę robić/szukać magneta, który jest dużo słabszy od party? To tak, jakby tryton był przerabiany z nimfy (też 65lvl i gorsza od bojowego miecza)!!!” Noże błyskawiczne i noże smocze również są na 65lvl (tak samo jak nimfa i bojowy) a tylko z jednej z tych broni robi się epika (bojowy lub smocze).” No właśnie - sama podałaś dobry przykład: noże…

• Quote from Santonia: “Quote from GIGANT5: “co z partyzanami? jak mam teraz może magneta szukać albo na zlodzieja zbierac to mnie krew zalewa, zawsze biegałem z parta i wiekszosc ludzi ma partyzany jako swoją bron główną.” Ale gdy weszły bronie Epickie typu 1 to każdy kto używał broni na 75lvl (wybonowanej, z dobrymi średnimi i kd) na gwałt szukał broni na 65lvl i zaczynał zabawę z ulepszaniem od nowa. Ty po prostu stajesz przed tym dylematem później niż ninje, szamani czy sury.” Twoja filozofia …

• Seriale... Czyli co oglądacie?

ZielonyS - - Hydepark

Polecam nowy serial Lekarze

• A ja bym chciał sobie pograć od 1 lvl, ale niestety nie mogę, bo Hack Shield po update mnie nie wpuszcza i nikt nie potrafi mi pomóc

• Ja nie mogę się nawet połączyć z grą - Hack_Shield_Update_Error A te dodania i zmianki, to pewnie losowo będą leciały, więc może być ciekawie