Search Results

Search results 1-20 of 184.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Witam, na początku chcialbym zaznaczyć, że nie logowalem sie tutaj od 24 stycznia 2016 roku a wciaz slysze cos o "Cegle". Rany julek... Oczywiscie, badzcie grzeczni i nie spamujcie za dużo Ktos chcialby sie pochwalic jakaś najlepszą zmianą wykonaną do tej pory? tongue.png

• Rozmowy konTROLLowane Samos

Celqralka - - Samos

Quote from BersercNW: “Quote from Celqralka: “iągle te dowody dowody dowody.. jak dla mnie to jedni i drudzy w sumie piszą to samo tylko swoimi słowami, wszyscy pisza na jednym forum zeby wyjsc z owego forum, wszyscy pisza zeby wyjsc na zewnatrz siedzac w tym czasie w domu przed komputerem. Fajnie to się czyta, i wiem ze po tym poście zaraz bedzie i na mnie spam zebym wyszedl z domu i znalazl kolegow ale coz zrobic... Wesołych Świat wszystkim i każdemu z osobna” O i tutaj Cegła się z tobą zgodzę…

Celqralka - - Samos

Quote from Wyczarowana: “Czekam na jakiekolwiek dowody tego co o mnie opowiadacie na Pw na forum, gg Bo wszyscy szczekacie a nikt nie ma żadnych dowodów a może ktoś tu czegoś zazdrosci hmmm? Miłej nocki wszystkim FAJNYM i tym mniej również :* :cookie: ” ciągle te dowody dowody dowody.. jak dla mnie to jedni i drudzy w sumie piszą to samo tylko swoimi słowami, wszyscy pisza na jednym forum zeby wyjsc z owego forum, wszyscy pisza zeby wyjsc na zewnatrz siedzac w tym czasie w domu przed komputerem.…

Celqralka - - Samos

Quote from Lexioooo: “Ja moge byc tym ciekawym zwrotem akcji ;]. Zostawcie tego Berserca bo tak czytam i czytam jako wolny czytacz imtroche Was miazdzy z kazdym swoim postem :d” Noty Zmiażdzone!

Celqralka - - Samos

Quote from Wredota.: “Widzę, że tutaj wszystko po staremu NW szczeka a karawana jedzie dalej :D” Widze ze bardzo sprytnie zastapiles pierwotne slowo, slowem "NW" ale oczywiscie sens jest taki sam

Celqralka - - Samos

Quote from BadBoyACAB: “co to za niesnaski ? o czymś nie wiem ? hahahahaahahahhahahhahhah :rofl:” coś sie dzieje, coś sie dzieje ! ps. Sebusk123 masz dziwny profil "Zainteresowania: Bije Konia ^^"

Celqralka - - Samos

Quote from Sebusk123: “Mleko ja bardziej kocham Natalkę niż Ty :*” taka sytuacja...

Celqralka - - Samos

Quote from Sheyna: “Na dyskusję dotyczącą turnieju zapraszam do odpowiedniego tematu: Dyskusja - King of Samos” Krótko na temat co wczoraj widziałem podczas eventu: Smutek,żal,niedowierzanie.. Jakim cudem możliwe jest to, że zwykli gracze wywierają na organizatorów oraz administracje serwera taką presję, że trzeba dwukrotnie przenosić miejsce walk? Nie rozumiem też tego, że tam 4-5 administratorów nie może sobie poradzić z kilkoma nieprawidłowo zachowującymi się graczami? Na uwagę zasługuję tez …

• Eventy na Samos - nasze wrażenia

Celqralka - - Samos

Krótko na temat co wczoraj widziałem podczas eventu: Smutek,żal,niedowierzanie.. Jakim cudem możliwe jest to, że zwykli gracze wywierają na organizatorów oraz administracje serwera taką presję, że trzeba dwukrotnie przenosić miejsce walk? Nie rozumiem też tego, że tam 4-5 administratorów nie może sobie poradzić z kilkoma nieprawidłowo zachowującymi się graczami? Na uwagę zasługuję tez fakt, że jedna walka zostaje uznana mimo, że jeden z graczy dostał rozproszenie podczas walki i jakoś każdy to z…

Celqralka - - Samos

Quote from BersercNW: “Quote from Nothingness: “Nie żeby coś, ale leżę” Jeden załapał Ale temu o kim piszemy się nie dziwie, w końcu żadna prawda nie rusza Wracając właśnie do tego co prawda go nie rusza, Sensymilio to nie wiem kto tutaj dymy robił jak to on bije NW itd, a tak na prawde to jeszcze żaden z tych N4Y nie glebił nas Wpadacie tylko pobijecie sie chwile i odwrot Płakałeś mi na TS ile to 105 wyexpiliscie... ile? Piorunka zakup, twoj ninja zakup, wiele takich przykladow mozna wymieniac?…

Celqralka - - Samos

Quote from Mleeko: “Quote from Celqralka: “czyzby funki po miażdzącej pporazce na arenie UCIEK rowniez z king of samos?” UCIEK również Onim i bufka ;((” onima to bym sprawdzil w rankingu najpierw hahah bufka tez? no nie no.. teraz musimy sie zapisac bo nie bedzie wystarczajacej liczby osob!

Celqralka - - Samos

czyzby funki po miażdzącej pporazce na arenie UCIEK rowniez z king of samos?

Celqralka - - Samos

Quote from SummaImperii: “3:0 w pojedynku BOOOOOMO vs FunkyTrip materiał już za chwile ! Pozdrawiam” ale czemu on UCIEK?

Celqralka - - Samos

Quote from Mleeko: “Byłoby do śmiechu gdyby 10;0 ale no Quote from Celqralka: “ze starożytnych piramiduf :D” Ty to musisz być stary w takim razie jak starożytne dokumenty i piramidy i w ogóle stary exp przeżyłeś :D” hahah moja pierwsza zona to Penelopa nie no w tej grze mam juz 150 imion i 150 osobowsci/wieku wiec moze byc i taki, mi pasuje

Celqralka - - Samos

Quote from Mleeko: “skąd takie starożytne dokumenty 8o” ze starożytnych piramiduf

Celqralka - - Samos

Quote from Mleeko: “Nikt nie napisał na PW, a w tym samym czasie odbywała się dyskusja o arenie jak Riki pisała o tym na OGÓLNYM A na razie to Ty chcesz chyba burze zrobić bo post był stronę temu i Mszyc umiał to przyjąć :D” Paulina bez spiny.. Czilaucik! Przychodze w pokoju. 6COrWNx.jpg

Celqralka - - Samos

o i tyle by bylo z niepokonanych Fnaticow

Celqralka - - Samos

Quote from Dosarphic: “Quote from Obora13: “Quote from konradnswp: “Obstawiacie ze FNATIC dojdzie do finalu? :rolleyes:” Jak nie dojdzie to bedzie porazka EU ;(” Całkiem ładnie grali cały split (co pokazuje nawet ich punktacja), a także mecz wczorajszy i wg. mnie mają szansę na finał. ” sadze ze ciezko bedzie im dojsc do finalu, ale gdyby im sie to udalo to watpliwa sprawa ze go wygraja. Zas ktores koreance zwycieza i mimo tego ze Fnatic nie przegrali zadnego meczu w splicie to pokaze nam jak og…

Celqralka - - Samos

ja chce Ingolfa!

• Dyskusja - King of Samos

Celqralka - - Samos

Kolego, nie rozumiesz ze tu nie bedzie takiej sytuacji ze piorunka oleje sprawe i sie nie pojawi? //Dobrano odpowiednie słowo. SMod Ingolf.