Search Results

Search results 1-20 of 55.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rybaki

JumperDe159 - - Archiwum

Ja zawczasu na 15 dni wykupiłem wiedziałem że coś ...

• Drop mapy w dt

JumperDe159 - - Archiwum

Nie ma to żadnego znaczenia po prostu raz dropnie za 1 raz za 100 Pecha masz

• Rozmowy serwera Diumar

JumperDe159 - - Dyskusje Diumar

Szukam jakiegoś HANDLARZA Który kupi moje EQ ZAPRASZAM PW

• Blaski V3 czy dt 7 pietro

JumperDe159 - - Archiwum

Chcesz się męczyć z noobami to idz do v3 a jak chcesz mieć święty spokój to idz DT. Co do eq to talik 20 -25 mrok i jak najwięcej na nieumarłe + dobry Fms + mozesz wziąść wierzcha na defa

• Body PVP

JumperDe159 - - Archiwum

Siemka ma kilka pytań 1.Jaka najlepsza broń do pvp dla bodziaka na 75 lvlu Jakie bony itp 2.Opłaca się kupić śmieciowe eq np branza na 1 lvl z bonami do pvp np 15 miecze czy lepiej zbierać na lepsze 3. Berek zostawić na G1 czy wbić do P

• ??

JumperDe159 - - Archiwum

POLECA KTOŚ JAKIEŚ STRONY GDZIE MÓGŁBYM POGRAĆ JAKIEŚ GIERKI ??? Typu Np Chomikuj

• Co robić dalej?

JumperDe159 - - Archiwum

Szczerze nwm czy to pomoże prędzej bym zainwestował w kostium błyski diabły i talik błyski . Ale jest jeszcze jeden problem np na maxi maxi tylko jak wezme spota odrazu spada do zera mi PE i gleba bo ostrze pada

• Co robić dalej?

JumperDe159 - - Archiwum

Zgromadziłem 69 błyski 30 diabły w V2 na tych spotach gdzie nie ma komendantów i są same z lvlem poniżej 90 lvl idzie gładko. Na tych 90+ i z komendantami gleba Jakieś porady ? ?

• Co robić dalej?

JumperDe159 - - Archiwum

KU czytam na obu WPkach i Bodym 75 . Wp juz gotowy praktycznie do groty i teraz tak eq z groty gdzieś się jeszcze przydaje na mapkach 90+ ?

• Co robić dalej?

JumperDe159 - - Archiwum

Pod PVP która postać lepiej się sprawdzi Body 75 czy WP 81(90) LVL

• Co robić dalej?

JumperDe159 - - Archiwum

Dobra to teraz pytanie WP da radę w grocie na śmieciowym eq ? TZN NP zbroja na 15 lvl +9 15 błyski jakaś branza +2 z 15 błyski 10-20 Diabły itp .

• Co robić dalej?

JumperDe159 - - Archiwum

Siemka mam kilka postaci i nwm co z nimi robić Postacie są na jednym koncie: 1. WP 81 LVL OSTRZE P STRACH P Wirek G5 Zbroja M10 Biolog: Oddaję certy 2. Body 75 Aura m8 Berek G1 Wir M10 szarża M3 Biolog: Oddaję Konary Z alchemii mat rubin i jadeit Perf małpka 62lvl 3. WP 55 LVL ostrze M3 strach M3 zbroja M3 Biolog: Oddaję zęby 4. Mental 61LVL Skile M3 bez Biologa 5 Body 35 lvl Skile m3 Z EQ posiadam : Wyzywający Hełm +6 Czysty XD YY +5 2Kpż 10 magia 10 wachlarze 10 strzały Egzorcysta +9 KD +4 czy…

• Wybór EQ - item vs. item

JumperDe159 - - Klasy Postaci

CO wybrać Truta +7 sr 30 CZY Rib +9 sr 38

• Sura WP!Jaki Skill??

JumperDe159 - - Archiwum

Do łącze się do pytania na 5 skill rozpro czy palec ?

• Rozmowy serwera Diumar

Co za bezmózgi chodzą na strefę walk aż żal .... ściska

• Proponuję wprowadzić takie coś żeby jak nas wywali w DT np na metkach to mamy np jakieś 3-5 min na zalogowanie . Jak zalogujemy się w tym czasie to zostajemy w DT na metkach jeżeli przekroczymy ten czas lądujemy pod DT. Denerwujące jest te ciągłe wywalanie.

• tombola 2

JumperDe159 - - Archiwum

Symbole jak i SZ przepadły zostały jedynie nagrody rzeczowe takie jak potki

• tombola 2

JumperDe159 - - Archiwum

Nom ja również zakupiłem rano na dziś i jutro wszystkie losy przychodzę a tu nic nie ma ani losów ani SZ

• tombola 2

JumperDe159 - - Archiwum

No bo TAMBOLE ZRESETOWALI i SZ ci przepadły za które kupiłeś losy

• Rozmowy serwera Diumar

Siema macie jakieś sprawdzone sposoby na drop skarpetek >? Ja słyszałem o tej na 1lvl ale próbowałem tak dropić to wbiłem 20 lvl i 1 skarpeta