Search Results

Search results 1-20 of 749.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Zmiany w grze - dyskusja

Wiwek - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from MocWpNaSpota: “Quote from Wiwek: “Placzki placzki jeszcze troche i te nowe bossy bedzie mozna robic solo ful na moby w 6/7 i znakomity mityk rubin albo wyborny i na lajciku ” jakby ci top powiedziec tam w full moby glebe zaliczysz automatycznie pancerz zodiak granatki full blok i unik i zbijesz to nawet juz ” A byłeś tam że się wypowiadasz?.. aby przebić abs razadora zabrakło mi 2k a poszedlem sam.. A ja pisałem Full moby w 6/7 A nie ile się da wyciągnąć całkowicie

Quote from VIII: “A talik? Z nim w puli 450 atak, 63 metiny i 45 potwory. Z tym i mityczną alchemią to nie wiem czy będzie jakiś loch nie do solowania. ” W talik tez nie da sie Ale po co robic jakies bony na metiny? skoro majac full atak full potwory bijesz 30+k i metki padaja w kilka sek.. ja bez 6/7 z bez skazy mitykiem bije po 26k w metki nawet a z 6/7 i wybornym mitykiem mysle ze lekko 35k by bylo

Quote from VIII: “50 atak oraz +7% przeciw metinom i chyba w każdym itemie można tak to nawet 400 atak i +56 na metiny. Nie pamiętam czy w pas to wchodziło i talik, jeśli tak to jeszcze więcej. ” Przeciez pas nie ma bonow to jak moze w pas wchodzic xDD 5na moby i wartosc wbic w kazdym itemku to juz jest sporo to nawet nie potrzeba robic tych bonow na metiny + do tego zrobic zodiaka 40sr +9 z 6/7 na wart i moby to tez doda troche

Placzki placzki jeszcze troche i te nowe bossy bedzie mozna robic solo ful na moby w 6/7 i znakomity mityk rubin albo wyborny i na lajciku

pamiętam jak wprowadzili meley.. płacz był że nie da się WGL tego zbić dopiero jakoś po pół roku nawet więcej.. I to w co najmniej 10bijacych na marmurowych.. z czasem 30min teraz eq jest lepsze i to o wiele lepsze alchemie ludzie wkoncu porobili.. zrobili zywioly i można zbijać meley w 20min lekko na 2bijacych sam chodzę meley z kumplem i nie mamy problemów.. ja sam grajac wilkiem oprocz 6/7 bonow nie mam szans aby wyciagnac wiecej z samego eq bo wszystko max.. jedynie alchemia zmienic z bez sk…

• Item Shop - dyskusja

Fajnie by bylo jak by dali HH chetnie wkoncu bym zaladowal cos

Moim zdaniem one lepiej niz te stare dropia

• Smoczy Plomien (bez B)

Wiwek - - Pytania i Wskazówki

Quote from PiteR2299hg: “Tak jak byś miksować z b ” Czyli tez normalnie potrzeba 81szt? bo mi nawet nie zmienilo sie ze mam juz ten bez b

• Smoczy Plomien (bez B)

Wiwek - - Pytania i Wskazówki

Siemka mixowal juz ktos tym alchemie?? d63eb3a876385.png

Quote from Jazzy.tbd: “Quote from Wiwek: “Quote from Jazzy.tbd: “w przeglądzie misji przyjmujesz misje na odłamki raz na 24h, mozesz dropic odłamki które złożą ci się w 3 cory takie same jak stare, z tym że te odłąmki są do handlu (zwykłego jak i na sklepach) ale nie złozysz ich na postaciach niższych niż 110 lvl bo nie mają tej misji, więc ogólnie na plus, postacie 110+ mogą robić 8 corów dziennienowe cory dropią 2x słabiej jak stare ale i tak jest to na plus ” Ze co?? 2x slabiej? xDDD w 20min …

Quote from Jazzy.tbd: “w przeglądzie misji przyjmujesz misje na odłamki raz na 24h, mozesz dropic odłamki które złożą ci się w 3 cory takie same jak stare, z tym że te odłąmki są do handlu (zwykłego jak i na sklepach) ale nie złozysz ich na postaciach niższych niż 110 lvl bo nie mają tej misji, więc ogólnie na plus, postacie 110+ mogą robić 8 corów dziennienowe cory dropią 2x słabiej jak stare ale i tak jest to na plus ” Ze co?? 2x slabiej? xDDD w 20min ponad 100 odlamkow wydropilem to nie powie…

Quote from Handlarz30: “Quote from Wiwek: “Quote from Handlarz30: “Quote from Wiwek: “Smieszne jest to ze ludzie pisza ze na low lvlu nie da sie zarobic.. 30lvl i kopac rudy 3.2kk za lezki... a malo tego jest.. perly tak samo malo tego na shopach nieraz ciezko znalezc i nie ma na czym zarobic?? ” wez tylko pod uwage to ze gracz np.30 level zarobi na 10 perlach tyle co gracz np.110 level za 1 itemekdziwne gdzies malze dropia poza lowieniem jak sie expi i co nie zbieraja nie otwieraja wyzsze level…

Quote from Handlarz30: “Quote from Wiwek: “Smieszne jest to ze ludzie pisza ze na low lvlu nie da sie zarobic.. 30lvl i kopac rudy 3.2kk za lezki... a malo tego jest.. perly tak samo malo tego na shopach nieraz ciezko znalezc i nie ma na czym zarobic?? ” wez tylko pod uwage to ze gracz np.30 level zarobi na 10 perlach tyle co gracz np.110 level za 1 itemek dziwne gdzies malze dropia poza lowieniem jak sie expi i co nie zbieraja nie otwieraja wyzsze levele malzy czy co ze perel nie maja zreszta j…

Smieszne jest to ze ludzie pisza ze na low lvlu nie da sie zarobic.. 30lvl i kopac rudy 3.2kk za lezki... a malo tego jest.. perly tak samo malo tego na shopach nieraz ciezko znalezc i nie ma na czym zarobic??

• Item Shop - dyskusja

No babilon wylaczony zakladka znikla przez chwile IS byl nie dostępny także chyba to naprawia

• Item Shop - dyskusja

Quote from Art: “Quote from OSTRZE: “Dawniej było darmowe otwarcie babilonu 1x na konto. Coś źle klikam czy już nie ma nic darmowego? ” W obecnej wersji jest problem z darmoszką naprawienie tego w trakcie już trwającego eventu może doprowadzić do nieprzewidzianych komplikacji.Mogę jedynie mieć nadzieję, że event wróci poprawiony z darmową skrzynką, ale o tym musi zadecydować ktoś wyżej ode mnie ” No babilon juz nie dziala to chyba naprawiaja

• Item Shop - dyskusja

Quote from Flawlee: “Czy bedzie opcja 1 dziennie za free jak było kiedyś? Czy tylko za sm? ” W poscie pisze ze nowe konta nie dostana.. a stare nie maja wiec wtf (?)

• Item Shop - dyskusja

Quote from Twixmax: “Quote from Wiwek: “Skoda ze nie ma tego raz dziennie za free.. xd ” W tej grze za darmo to tylko bana idzie dostać już ” Oj nie.. nie banuja za free

• Item Shop - dyskusja

Skoda ze nie ma tego raz dziennie za free.. xd

• Item Shop - dyskusja

Quote from Art: “Quote from Wiwek: “Ale u turkow jest... ” Bo tam gdzie CM był akurat dostępny i zdążył zareagować, to wstrzymał publikację do czasu faktycznego odpalenia eventu U nas informacja też już jest gotowa ale nie publikuję bo obecnie babilon nie działa ” To jednak o 15nie bedzie babilonu?