Search Results

Search results 1-20 of 39.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy konTROLLowane Wetar

Kaskadaa - - Wetar

Widze ze chlopaki walcza o topke ! Z ostatniej chwili 08367157047046290129.jpg

Kaskadaa - - Wetar

Trzej przyjaciele z servera <3. Kaem dogania lexia... kebsik wyprzedzil lexia ! co to za emocje sa na tym etolinie ! Chlopaki walcza o topke ! 86002759834958520969.jpg

Kaskadaa - - Wetar

Bodzio won! Bo bana dostaniesz

Kaskadaa - - Wetar

Km masz. Dowod potwierdzajacy ze lexio gra na etolinie ! 62838934825320911518.jpg

Kaskadaa - - Wetar

Quote from Nothingness: “Quote from Kicy78: “KM, widzisz... Pare dni bez Michala w gildii i tego "szczescia" mamy zdecydowanie wiecej” Jak to możliwe, skoro postać xPawiczkix dalej jest w waszej gildii ?! Przecież Czarka też podejrzewaliście o sprzedawanie generałów do nwo, bo mial odwagę bezczelny się przyznać, że Shankes to jego kolega Ja już się swojego wysłuchałem na tsie AVALONu, że jakim prawem rozmawiam normalnie z ludźmi z nwo, a że jeszcze z Mateuszem?! To już w ogóle tragedia, niedopus…

• Quote from krisoo7: “Quote from Vesmir: “ szaman z sila bijacy na hity moze byc ok bo nikt abs nie ma na niego.. Jakos wilk bez sily wyciaga duze hity w ludzi” tylko tyle ze postac wilka skonstruowana jest w inny sposob niz pozostale postacie. Ukierunkowany jest na duze dmg przy mniejszym pz. Rozdawanie statystyk to pz jako ostatnie, natomiast pozostale postacie to balansuja pomiedzy siłą a inteligencja zalezy jaka klasa + kazda ma pz ze statystyk wybrane (drobny wyjatek stanowi sura która intel…

• Wybór EQ - item vs. item

Kaskadaa - - Klasy Postaci

Które kolce będą lepsze na pvp/zadymy : Przedmiot I kolce Nazwa i stopień ulepszenia: lezki + 85b KD: Bony: 15 sztyl 10 miecze 10 ludzi 6 szczaly Przedmiot II kolce Nazwa i stopień ulepszenia: ebo 95b KD: Bony: 15 mieczze 10sztyl 10 2reka PRZEZNACZENIE: * zadymy pvp - które będą bardziej uniwersalne na zadymy a które pvp a które wogole na nic sie nie przydadza ? Dodatkowe informacje **

• Skoro przy bugu na na full magie przegrales z bm to po prostu jestes.. slaby

Kaskadaa - - Wetar

Co tam ludzie? Gdzie so moje lucynki !!!! 2 źli panowie będą wiedzieli o co chodzi <chlip chlip> . Gdzie jest mój BUGGGGGG ja się pytam ! Czyżby skończył z metkiem na dobre ? A może to taka strategia ? Tęsknie za gildią WODZU <chlip chlip> szkoda że mało os. z s19 gra

• Bzbz 20 grota + 10 do pz necek hp + 10 do pe + 10/5 do pz quliny/feny z hp i omdl. helm rogowy 8/9 20 grota + 5/10 do pz zbroja z kd blok + hp + 10 do pe + 5/10 do pz i ewent. wartosc

Kaskadaa - - Wetar

71112817716635353112.jpg Oho jak już kłamiecie [temuski gimbuski] to chociaż sprawdźcie jakie mogą być bony w danym itemku . Odpowiedzi już dalej nie otrzymałem bo postać logła

• Tego fryza nie mialem w is... loglem i go miale mxd

• Co moja postac ma na glowie oraz skad i dlaczego 53536565024673584914.jpg

• Zmiany w grze - dyskusja

Kaskadaa - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from sloneczko12345: “Ani nie mozna expic ani dropic na mapkach 90 bo nno niedziala nawet pvp nie mozna robic z wojownikami bo moja zbugowana szarze ktora im hp dodaje oby to szybko naprawili bo chyba teraz dt zostaje jedynym pomyslem zebym cos robic w tej grze ;((” Nie wiem czy wiesz ale te bugi zostały juz naprawione

Kaskadaa - - Wetar

Smoke nie pij wincej

• Eventy na Wetar - nasze wrażenia

Kaskadaa - - Wetar

Myślę że nikt kto miał konto na forum nie brał udział w tym evencie. Jak to mój kolega stwierdził: Z takimi nagrodami to on sam może taki event zrobić.

Kaskadaa - - Wetar

Stara gwardia - aż się łezka w oku zakręciła

Kaskadaa - - Wetar

Buuuuggg jest tylko jeden koniec tematu

• Zmiany w grze - dyskusja

Kaskadaa - - Porozmawiajmy o Metin2

1lv = 1% 2lv = 5% 3lv = 10% 4lv = 11%-20%

• Czerwona, a żółta szarfa.

Kaskadaa - - Archiwum

Czarwonymi nie da sie handlowac a zoltymi juz sie da