Search Results

Search results 1-20 of 34.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy konTROLLowane Samos

KPTHGBDWJ - - Samos

youtube.com/watch?v=y_BphD3_IHA

• Rozmowy konTROLLowane Samos

KPTHGBDWJ - - Samos

baron, afs- więcej w Was jadu niż w niejednej teściowej. Płaczecie jak ten gościu co go Bródka pokonał. Pewnie nie wiecie kto to jest bo był jakiś event na metinie. Zapoznajcie się z definicją terminu dyskusja bo nie jest one synonimem żenady i poniżania kogoś. Skleili gildie to skleili, kupili lizaki to kupili, mieli gorszy czas to mieli. Gdzie to jest napisane że tego nie można. Jak się tak czepiacie to spojrzcie na swoje filmy. Kliknac guzik żeby sie nagrywalo i przestalo to każdy potrafi pot…

• Mam kilka pytań

KPTHGBDWJ - - Archiwum

Teren nie musi być ten sam bo można z m1 pod dt a to inne tereny chyba że ja o czymś nie wiem. Drogi Sprite22 jak udzielasz odpowiedzi to ma być wyczerpująca bo jeżeli to świeżak to cytat z wiki w którym są TYLKO 3 lokacje podane i napisane itd pozostawia mu wiele do zastanawiania. Wyczerpująca odpowiedź to taka: Do małżonka nie możesz się teleportować jeżeli znajduje się w następujących lokacjach: - wieża demonów (DT) - zaklęty las - łatwy loch małp - średni loch małp - trudny loch małp - 2 loc…

• Wróciłem zmęczony nie chce mi się teraz go oglądać. Powiem jedynie a raczej napiszę: to nie jest % na np diabły że się sumuje. Masz z każdego itemka/buffa dany % że akurat wejdzie kryt. Dlatego nie wchodzi na 100% a jeżeli na filmiku tak jest to dlatego że dużo itemków z daną szansą plus buff.

• Szkło Handlu Z Is

KPTHGBDWJ - - Archiwum

Może u mnie ;p. Znalazłem nawet filmik autorstwa Dessperades ale tam nie ma. Odnalazłem moment w którym otwiera listę opcji ale nie mogłem sobie przypomnieć bo to już daaaaawno było.

• Szkło Handlu Z Is

KPTHGBDWJ - - Archiwum

Miałem to na 99% w poradniku napisane ale jak znalazłem to link nieaktywny. Kto skasował z archiwum potrzebny post a zostawia śmieciowe nie mam pojęcia. Poszukałem na kompie worda z tym ale nie znalazłem całej mojej wypowiedzi. W oby przypadkach wystarczyłoby ctrl+f nacisnąć ale cóż nie moja wina że z forum skasowali

• Bonus wrodzony w sensie abs na magię przechodzi jak w przypadku luda (bojowy->tryton->runik) czy znika i mamy tylko bonusy zmiksowane?

• Dlaczego wylogowuje sklpey

KPTHGBDWJ - - Wetar

Nie wiem czy każdemu ale powiedziałbym sporej części

• Dlaczego wylogowuje sklpey

KPTHGBDWJ - - Wetar

Witam. Niekoniecznie logło. Po prostu jak jest załączony sklep ty nic nie robisz a postać "zapamiętuje" wszystkich co koło niej stali/przebiegali i od nadmiaru informacji czarnieje. Żeby sprawdzić czy rzeczywiście wywaliło są 2 sposoby: włączyć/podgłosić dźwięk i jeżeli usłyszysz "ihahaha";p nie no w sensie parskanie konia lub dźwięki skilli/machania mieczem to wszystko jest dobrze lub zalogować na tym ch innym kontem i zobaczyc czy nadal jest sklep. Jak nie ma to po prosto wtedy logło i wpisuje…

• Ok. Dziękuję. Na razie mam inne rzeczy do ogarnięcia. Dopiero później wyexpię abym odebrał przepustki bo szkoda i to stracić i będę mógł to sprawdzić.

• A na jakiej zasadzie rozwiązujecie werbunek jeżeli postacie "odświeżałem" tego samego dnia? Pytam bo dzisiaj po tym poście sprawdziłem 2 konta werbujące. Na jednym twardo się trzyma z czego się ciesze bo postacie już częściowo wyexpione (65,50,50) i zamierzam expic dalej do 80 z wielu powodów. Na drugim zaś z kolei 2 x 1 lvl no niby nic z pozoru oprócz faktu że mam tam już 4pdki i 1 był w połowie zdobyty, na 2 koncie 5 pdków w połowie zdobytych. Tak jak wspominałem "odświeżane" te postacie jedne…

• Szkło poszukiwacza

KPTHGBDWJ - - Archiwum

Ja dropłem z 3 szkaty wodza orków. P.S. do postu prixo, nie trzeba polować na to a jak się chce np sukno, marmur lub coś innego cennego a wypadnie to przy okazji można sobie skorzystać. Przez godzinę się zdąży obskoczyć każde królestwo. Tu edycja: No fakt nie było pytania o opis. Ale uda mi się wybronić, bo było pytanie czy dropi a nie z czego dropi. Skoro zrobiłem opis to musiało z czegoś dropnąć

• Szkło poszukiwacza

KPTHGBDWJ - - Archiwum

Szkło Detekcji-Poradnik Witam. Na chwilę obecna powinno zadowolić. Niby nazwy inne ale to raczej to samo bo do kupna to inna nazwa.

• Mega wierzchowiec a bojowiec

KPTHGBDWJ - - Archiwum

Teraz przełożyłem przez magazyn i faktycznie zmienione.

• Drogi handlarzu i rzymska ósemko. To co liczycie to dla profesji. Klas jest 5, profesji 9. Na dowód bo i tak będziecie udawadniać swoją rację pl.metin2.gameforge.com/main/characterclasses a jest wyraźnie napisane pasującą do Twojej klasy

KPTHGBDWJ - - Archiwum

To co napisałeś to nie uzasadnia. Po prostu jak przełożysz na postać bez konia lub z koniem (1) możesz aby jeździć, a jak na postać z bojem (2) możesz jeździć i bić. No a jak na postać z militarem to myślę że tłumaczyć nie trzeba. Tak więc dla przypadku 1. dostajemy większy spid i zależnie od wyboru bonus expa 5% (podexpiając się inną postacią), bonus 500 pż, lub 150 defa (przydatne jak się przejeżdża koło agresywnych lub idzie dt). Dla wariantu 2 spid+bicie, do wyboru silny na potwory 5%, bonus…

• Nie dogodzi. Najpierw płacz, że aura będzie taniutka zamiast pomyśleć o szansie 8%ej bo jest 12 ksiąg na woja. A potem znów że ulepszania za drogie. Jedno drugiemu przeczy bo aktualnie (samos) jak dawałoby się 2 kk a szansa nieduża to ludzie by nie ryzykowali. Pomyślcie trochę-opcja jest dla tych co nie mogą znaleźć danego ku na rynku np talizmanu a nie mają szczęścia w dropieniu.

KPTHGBDWJ - - Archiwum

pójściu* bo poszedł. Co do tematu jeżeli chcesz zachować dany lvl bo np chcesz sobie zostać na tym 44 sposobem jest zrobienie na koncie innej postaci z militarem i przekładanie ulepszonego przez magazyn.

• Loki 18 miał na myśli wiki.metin2.pl/index.php/Spokojna_Noc

• No niestety nie mam screena ani tej postaci aby go zrobić bo to były starożytne czasy (mniej więcej 7 lat temu). Widocznie mój dagger tego nie wiedział i mu się udało. Osiągnięcia pierwszej postaci pozostają w pamięci więc nie mogło mi się pomylić. Tylko dlatego, że Ci się coś nie udało nie możesz pisać, że się nie da jak to ktoś osiągnął. Przykładowo robienie pompek bez rąk jak się samemu robi ledwo normalne.