Search Results

Search results 1-20 of 328.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Poprawcie ta gre. Juz nawet dt nie idzie zrobic. Wywala strasznie z tej gry.

• mozecie sie juz logowac?

• Ja tez mam ten komunikat. Wystapil blad skontaktuj sie z suportem. Czy ktos cos juz z tym zrobil?

• Rozmowy serwera Diumar

Jack.Z. - - Dyskusje Diumar

Dlaczego pozostawienie na naszym serwerze postaci na auto łowach jest tak źle spostrzegane przez innych graczy. Wprowadzili ta funkcje już chyba 2 lata temu a gracze wybijają postacie bo boot. Pomyśleć to nie boli.

• odnośnie rękawicy to tak dla testu zakupiłem w IS rękawicę i dopiero teraz okazało się co naprawdę może dropic z metkow i mobow. Na rękawicy z lasu to nawet 1/3 tego nie dropi. Juz nie wspominam o odłamkach. To po co ta rękawica w lesie w ogóle dropi. Jeśli jest bezużyteczna to wyrzucic z dropu.

• Zmiana hasla

Jack.Z. - - Archiwum

Witam. Nie mogę zmienić hasła na stronie metin2.pl. Loguje się do strony hasłem, które później, takie same, jest zaznaczane jako błędne. Próbuje już 2 dzień i dalej to samo. Czy cos jest tam nie tak? Czy ja coś robię nie tak.

• Rozmowy serwera Diumar

wlasnie pracuje nad alchemia, ale ciezko wchodzi.

• Rozmowy serwera Diumar

mam troche na diably. tak idzie tylko pod koniec nie moge go ubic. Myslalem moze zwiekszyc atak? Moze malo kryta? Sam nie wiem.

• Rozmowy serwera Diumar

Powiedzcie mi jakie bony(oprócz na lód ) szykować na Wladce En-Tai. Nie mogę go ubić, końcówka mi nie schodzi. Jak zwiększyć sile ataku? Mental 109.

• Rozmowy serwera Diumar

A na Diumarku znowu pelno botow. Na rycerskich ganiaja to pewnie juz dlugo:)

• Quote from tomasitopl: “Quote from Jack.Z.: “Quote from Nyarr: “Quote from Satomi: “@Ingolf czy dla Diumaru i Etolinu zostały przewidziane jakieś eventy na luty? ” Strasznie irytujący fakt że Jawa ma zapowiadane eventy od razu a my czekamy ” Jawa juz jest dosc dlugo. Dlaczego jest traktowana inaczej niz inne 2 serwery? Szacunek dla wszystkich graczy. ” Bo mozliwe ze jedynym serverem który ma przetrwac to JAWA. Wiec niebawem bedzie kolejna fuzja w jeden serwer zwany Jawa ” To wtedy nawet sie nie …

• Quote from Nyarr: “Quote from Satomi: “@Ingolf czy dla Diumaru i Etolinu zostały przewidziane jakieś eventy na luty? ” Strasznie irytujący fakt że Jawa ma zapowiadane eventy od razu a my czekamy ” Jawa juz jest dosc dlugo. Dlaczego jest traktowana inaczej niz inne 2 serwery? Szacunek dla wszystkich graczy.

• U Niemcow juz dawno ruszylo. Vossi juz dal film po aktualizacji.

• Tak na marginesie, dajcie jakieś namiary gdzie można podpatrzeć jaki eq i jakie powinny byc bonusy na melej, zodiak, razador i nemere. Z góry dziękuje za info.

• Rozmowy serwera Diumar

Ten Diumar upada. przed fuzja jeszcze troche kultury bylo. Teraz to dno, nawet wlasne krolestwa ksuja i postki wybijaja. Moze marudze, ale sami sobie gre psujemy.

• Quote from Heromilly: “Quote from Jack.Z.: “Moze by tak Art napisał, kiedy będzie można ponownie zmieniać kanały nie wylogowując postaci?. Juz po Eventach. ” a to przypadkiem nie było wycofane celowo z jakas aktualizacja? bo odrazu po fuzji bylo mozna jeszcze szybko zmieniac ch wiecz to raczej planowana zmiana a nie crash ale nwm nie zaglebialem sie w to, tyle ze napisalo to z wielka pretensja jakby to bylo cos do poprawy ” Bylo troche manipulacji z ta zmiana. Poczatkowo mozna bylo zmieniac kana…

• Moze by tak Art napisał, kiedy będzie można ponownie zmieniać kanały nie wylogowując postaci?. Juz po Eventach.

• Dzisiaj po sylwestrze już tylko boty po Diumarze latają. Czy była jakaś oficjalna zgoda na boty? Ch4 od tyg. w tym samym miejscu gościu ma 4 boty, już nawet nick ten sam i nic? Jest gorzej jak z przed 2 lat. W sieci krążą filmiki jak najdłużej utrzymać bota. Porażka na całej lini. Czy nie było kiedyś info, o programie zabezpieczającym przed takimi sprawami?

• Czy łażenie na botach zrobiło sie bezkarne? Na Diumarze już nawet boty sobie ksuja. Od tygodnia te same nikt botow latają i nikt z tym nic nie robi. Dajcie oficjalna notkę, ze można sobie polatać na botach, to chociaż wszyscy będą to robić. Ja rozumiem przerwa świąteczna, ale to już naprawdę mala przesada. Jak zezwalacie na boty, to zróbcie im osobne ch. Co sie z ta gra dzieje???????

• Quote from Chrzestny: “Quote from Jack.Z.: “tylko jak przedłużą go do 4 a nie 3 dni:) ” Gapiostwo, a błędna informacja na forum to różnica Kalendarz bardzo fajna sprawa, mikstur expa na buffie, że do 105 wystarczy ” Po prostu nie wchodziłem na forum a jak po pierwszych próbach nie można było w ogóle otworzyć kalendarza odpuściłem sobie. Moja wina wiem, ale jak można o 3 przedłożyć to możne i jeden więcej nie zrobi różnicy?