Search Results

Search results 1-20 of 24.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Exp szamana

Tarasek - - Archiwum

Jednak mam 703 defa a nie 600 Spota bez bufów ogarniam na styk a z bufami nawet nie trzeba pocić A szamanowi na 73lv leci zabójcze 0,42 za spota w v3 na bengalu Więc skrzynka i pd są potrzebne i to bardzo

• Exp szamana

Tarasek - - Archiwum

Ostrze Zbrojka i Strach P nno mam więc chyba raczej v3

• Exp szamana

Tarasek - - Archiwum

Będe kombinował Dzięki wszystkim za pomoc Jeszcze jedno ! V2 czy V3 ? Defa mam 600 i gram surą wp no i ewentualnie 2 bufy Moderator Połaczyłam posty.:Połaczyłam posty.

• Exp szamana

Tarasek - - Archiwum

i im więcej ludu w pt tym większy bonus expa ? bo tak z 4/5 postaci ogarne

• Exp szamana

Tarasek - - Archiwum

Bengala mam a będe expił chyba pojedyńczo aby jakoś to szło a jak zrobić by w pt było 100% ?

• Exp szamana

Tarasek - - Archiwum

No tak ale jak na surce kupie to nie będzie też szło szybciej dla szamanów ?

• Exp szamana

Tarasek - - Archiwum

Hej. Mam 75lv i 2 szamanów 71. Na których kontach pokupować skrzynki z isa z expem aby szło to szybko ? Tym 75 będe expił w v2 w pt te bufy

• medale bohatera, co dalej

Tarasek - - Archiwum

Na to nie wpadłem Dzięki wielkie i + dla Was

• medale bohatera, co dalej

Tarasek - - Archiwum

Event sie skonczył a one zalegają w eq. Nie da sie ich schować do dozo ani wyrzucić. Co teraz? Chce sie ich pozbyc

• Co lepsze do expa ?

Tarasek - - Archiwum

Gram sobie na PL'u dla fanu wbicia jakiegoś większego lv dlatego gram surą wp i teraz mam pytanie o eq do groty, który item będzie lepszy (oczywiście w każdym odpowiednie bony 1-5) każdy +9 Ametystowy Naszyjnik vs Naszyjnik Z Niebiańskich Łez Kryształowa Bransoleta vs Bransol. Z Biał. Złota vs Bransol. Z Niebiań. Łez Buty Qilina(chociaż pewnie są bardzo drogie) vs Buty Feniksa vs Skórzane Kozaki

• Eventy na Wetar - nasze wrażenia

Tarasek - - Wetar

Nie każdy jest dzieckiem Billa Gatesa

Tarasek - - Wetar

Moje posty dziwnie znikają z forum a tylko mówie o tym co jest. Ile będzie osob na metina ? 10 ? Jak sie dropnie 1 skrzynke to będzie git

• Dobre by było takie zapmiętywanie hasel jak jest na privkach na 20 slotów i by było odrazu lepiej

• Boom!

Tarasek - - Wetar

jestem teraz i są 2 osoby to sie chyba nie przyjmie

• Wybór EQ - item vs. item

Tarasek - - Klasy Postaci

co do groty lepsze Stal +6 kd +4 (5b) 1,5k hp 5 do pż Czy Stal +9 kd speeda i uchyłki +4 (5b) 10 do pż 6 na blyski i wartość ataku ale nie pamiętam ile bo moge kupić tą +9 i sie zastanawiam

Tarasek - - Wetar

5 próba i zmianka ;D Ładnie idzie ;D

Tarasek - - Wetar

Czwarta próba i już kamyk 9eb936bba47ca826.jpg

• Przedstaw się

Tarasek - - Wetar

Imię: Sebastian Wiek: 18dni do 18 ! Dotychczasowy serwer: Endurion Królestwo przed fuzją: Jinno Królestwo po fuzji: To samo Klasy postaci, którymi gram: W opisie ;P Najwyższe moje lvle: 93 ;] Zainteresowania: Terrarystyka, Kibic Śląska Wroclaw Dodatkowe informacje: Nie jeden dobry woj już ze mną padł

• Wasza ulubiona gra - dyskusja.

Tarasek - - Archiwum

GTA VC i SA, AoE i AoM, Max Payne (1najlepsza) i oczywiście CS 1.6

• Seriale... Czyli co oglądacie?

Tarasek - - Hydepark

Zaklinacz psów Wojny magazynowe