Search Results

Search results 1-20 of 66.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from hater: “A druga sprawa co zlego w dzieleniu się eq/kontem itp.? Nie każdy przelicza EQ, postacie na nasza walute;> ” Nic złego poza tym, ze przy kradzieży odmówią Ci wsparcia. Nie każdy przelicza eq na walutę i z tym się zgadzam. Każdy jednak poświęca nie mało czasu na zdobycie eq i po stracie chyba byłoby żal prawda? Tyle się napracowałeś żeby to osiągnąć co masz a ktoś od tak sobie to przywłaszcza. I nic z tym nie możesz zrobić, bo ? Dzieliłeś sie eq/kontem. Odnosząc się do pierwsze…

• Quote from Ingolf: “No właśnie, niektórzy grają w kilkuosobowych grupach (dzielenie kont!!!), grają też na zakazanych serwerach (mają ustawione podobne/te same hasła), a później szok, że doszło do kradzieży. Należy pamiętać, że dzielenie konta jest powodem do odmowy udzielania wsparcia w przypadku kradzieży, włamań, zmian e-maila, ponieważ jest to naruszenie Warunków Korzystania zawartych pomiędzy firmą Gameforge a potencjalnym użytkownikiem. ” Wszystko zgoda. Nie zwracaj uwagi tylko na ten aspe…

• Nawet nie wiesz jak dużo won jest na serwerze. Zwłaszcza tu

• Quote from IamLegend: “Już powiem Wam szczerze, że mam dość tego expienia na autołowach.. Chyba jakiś tydzień temu pisałem o tym, że ciągle wywala. W ogóle nie mogę zostawić postaci na max godzinę, bo jak wracam to postać jest wylogowana. Najśmieszniejsze jest to, że jak siedzę przy lapku i podnoszę drop to mnie nie wywali. Mam wyłaczone uspienie komputera a nawet wygaszacz, wiec nie wiem o co kaman? Zauwazylem, ze jak postac expi, ale nic na niej nie robie to wtedy wyrzuca, co innego sklepiki, …

• Zależy od Twoich preferencji. Od tego co lubisz. Czy lubisz spędzać czas sama czy w grupie. Na pewno znajdziesz coś dla siebie. Jeśli mieszkasz w UK(zależy czy na wsi czy w mieście), ale jeśli w mieście to masz tam sporo parków do biegania, jazdy na rowerze czy na rolkach. Obiektów sportowych typu "orlik" ze sztuczną nawierzchnią, gdzie możesz sobie pograć w tenis czy siatkę czy piłkę nożną( kobiet tam gra w piłkę naprawdę sporo). Basenów i siłowni masz mase na każdej dzielnicy. Polecam konie. C…

• Rozmowy konTROLLowane Samos

Karolina19 - - Samos

Gra upadła już dawno. Teraz zaczęła się gra na forum.

• ZUO - 23/07/2018

Karolina19 - - Samos

Quote from Ascoran: “Chyba byliśmy na innym zuo, bo na tym, którego dotyczy ten temat było zdecydowanie więcej niż 5 metków. Jeśli chcesz potrollować, to na razie marnie to idzie ” To co napisałam dotyczyło bardziej ogółu Eventów. Śmieszy mnie to pisanie, że jako obsada tworzą tak biedne imprezy. Odwołałabym się do filmików, które pokazują jak się robi Zuo z okazji rocznicy czy ogólnie jakiekolwiek Zuo. Nie trolluje, bo nie mam w tym celu. Każdy może napisać tu swoją opinie. Niekoniecznie zgodną…

• ZUO - 23/07/2018

Karolina19 - - Samos

Kiedyś były zgody na zuo i eventy, na których się nie dawało rady i była frajda. Teraz dają 5 metków na krzyż i jeszcze takie , z których nic nie leci. Chociaż żeby to trudne było to jeszcze.

Karolina19 - - Samos

Dlatego nie warto mieć znajomych w grze a nawet nie warto konwersować w sferach prywatnych. Najpierw pochwalicie się wszystkim o sobie. Kim jesteście, co robicie, co macie, a później jeden drugiego szkaluje wykorzystując te jakże cenne informacje. Nie jest to wam zupełnie potrzebne do udowodnienia kim jesteście. Każdy jest tym, kim jest. Odejdźcie o tej polskiej tendencji mściwej, zawistnej i zazdrosnej. (PS; Sprzedam całe eq pod exp na ninję i szamana lvl 75/90+)

Karolina19 - - Samos

Na pewno dzieci pytają rodziców o pozwolenie. Za chwilę mecz. Mam nadzieję, że kibicujecie Naszym.

Karolina19 - - Samos

Quote from Lexio: “Gra w jezyku potocznym jest czyms dla dzieci, tak samo jak bajka ” W języku potocznym? Co Ty pleciesz za głupoty?! Zarówno gra jak i bajka bawi oraz uczy. Myślę, że dzieci i dorośli czerpią korzyści przynajmniej z obu tych przywilejów jakie daje bajka i gra. PS. Sprawdź sobie co oznacza- język potoczny. Wiem co chciałeś napisać, ale chyba źle to ubrałeś w słowa i się tylko troszkę ośmieszyłeś, ale to moje zdanie. Nie gniewaj się za komentarz.

Karolina19 - - Samos

Quote from DARKRIDER: “Team to nie mama i tata żeby prowadzić za rączkę Przynajmniej tyle życiowego jest w metinie że nie warto ufać ludziom Nauka bezcenna na całe życie :p ” Tak jak piszesz. Pies najlepszym przyjacielem człowieka. Ludzie nieliczni zasługują na zaufanie, dlatego tak mało jest tych dobrych, a tak wiele beznadziejnych przypadków.

Karolina19 - - Samos

[ciach] /Jednorazowa pomoc jeśli na nią zasłużysz, a później już nie masz co pisać, ale ja nie o tym, bo to temat rzeka. Dlaczego niby jest możliwość zmiany przedmiotu pod jakimkolwiek kątem skoro jest przywiązany do duszy????? Nawet jakby mu ktoś wszedł na konto a miałby przywiązany przedmiot to po to jest to zabezpieczenie, żeby uchronić gracza przed taką sytuacją (czyt. przed stratą lub zmianą przedmiotu). Skoro tak się dzieje to te zabezpieczenie nie spełnia swojej roli. Nie musicie się ze m…

Karolina19 - - Samos

Jak to tyle warte to chyba dobrze. Mało ludzi gra to i cena wzrasta. To nie jest pech. Nikt kto ogarnia ulepszanie nie powie Ci jak to robić, bo metin2 by przestał istnieć z wiadomych powodów. Później po całkowitym skończeniu gry wrzucę filmik na yt jak ulepszać alchemię jak już nie będzie się opłacało tego ulepszać. Każdy ma swój sposób. Serduszka na pewno nie pomogą przy ulepszaniu. Pozdrawiam i życzę wytrwałości.

• Wcześniej gracze sami sobie robili fuzje, bo nie mogli się doczekać. Mijały "wieki" od zapowiedzi, aż nie było prawie graczy na serwerze i łączyli się w jeden najbardziej grywalny. Gdy już to zrobili "nadejszła wielkopomna chwila" - fuzja. Co zarobione to ich.

Karolina19 - - Samos

Brak empatii, wyniosłość, zadufanie i arogancja to typowe cechy narcystyczne. Będziesz miał kiedyś problem z byciem sobą a nie tym kogo udajesz. Twoja sprawa jak to mówi się. Przebywanie z takimi osobami nie jest zdrowe dla duszy ani umysłu z czego jeszcze sprawy sobie nie zdajesz. Poczytaj sobie o tym Renz dla swojego zdrowia i pracuj nad sobą. Nie piszę tego żeby Ci dokuczyć, ale żebyś sobie spojrzał na to z innej perspektywy. Powodzenia.

Karolina19 - - Samos

Quote from Lexio: “Caryca Katarzyna- kojarzy sie przede wszystkim z komisja do spraw ambergold i najwybitniejszym ze wszystkich poslow- Markiem Suskim (#marekmusisz!) ” Dokładnie. Nic dodać nic ująć. Ten cały Lorint miał rację w tym co pisał. To propagowanie treści niezgodnych z regulaminem forum. [ciach] Moderator Ascoran:Nie prowokuj.

Karolina19 - - Samos

Nie przepadam za Funkym, ale dzięki takim graczom jak on macie w ogóle się z kim bić na tej grze. Za jakiś czas zabraknie Wam takich graczy co chcą się pobić trochę, co trochę się pospinają i dadzą Wam motywację do gry i możliwość kupna czegoś w grze i utkniecie w martwym punkcie w grze oraz na tym żelaznym forum powtarzając co chwile te same tematy...Później będzie błaganie o fuzje, bo nie ma z kim grać.

Karolina19 - - Samos

No i super. Złamałam jeden punkt A. Poproszę ostrzeżenie i po sprawie. Dawno nie otrzymałam ostrzeżenia to będzie dla mnie jak pierwsza ucieczka z lekcji.

Karolina19 - - Samos

Quote from Ascoran: “ @Karolina19 Nie, 'mentorem' forum nie jestem. Co do regulaminu to jest on po to, abyś się do niego stosowała, a nie rozmyślała, czy on obejmuje ciebie, czy może ciebie nie i ty się stosować do wybranych przez siebie punktów nie musisz. I to nie jest twoja indywidualna sprawa.. Oj nie.. ” Jak łamię regulamin to pokaż, który punkt. Ciekawe dla kogo tu regulamin jest priorytetem a dla kogo zwykłym obwieszczeniem. Owszem to moja sprawa. Nikt mi nie będzie pisał co ja mam pisać …