Search Results

Search results 1-20 of 405.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

Celtycki-Dzik - - Dyskusje Etolin

Quote from kryndor: “Quote from Nameczaner: “Quote from Shadow: “Całe koło się boi 44lv ” Co zrobisz jak dzieciak na siłę szuka atencji,niech się trochę dowartosciowuje Przyznam też że pierwszy raz widzę jak typ ma ból tyłka o to że mu się "lajki" na forum nie zgadzają. Kryndorku to tylko gra. ” Wyj biedaku Zostałeś ZMIAŻDŻONY przeze mnie, to tyle ci zostaje Na twoim miejscu bym skulił głowę, pokornie poprosił o autograf i wziął lekcje gry w metina, to by ci pomogło, no ale jak widać nie umiesz …

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Lexio: “Nie ma to jak jazda autkiem, ale kazdy niech robi co lubi oczywiscie ” Nie ma to jak napęd na 2 nogi. XD

• Rozmowy serwera Diumar

Celtycki-Dzik - - Dyskusje Diumar

Quote from Konradeek: “Quote from Celtycki-Dzik: “To widzę grube dymy u was na diumarze. ” A ty powiedz Gastanowi że jest klaczem i grubym lol(na pw bym gorzej napisał xD) ” We mu sam powiedz. Ja z Gastanem nie mam kontaktu.

• Rozmowy serwera Diumar

Celtycki-Dzik - - Dyskusje Diumar

To widzę grube dymy u was na diumarze.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Pochmurka: “Quote from Celtycki-Dzik: “E tam. Zasłużył. Czasem i pantofla trzeba nagrodzić. ” Tylko nie za często, bo pyskować zacznie ” Na to mam swoje triki myki.

• Si pantofelku! @1bozio1 cho tu!

• Rozmowy serwera Etolin

E tam. Zasłużył. Czasem i pantofla trzeba nagrodzić.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Nameczaner: “Quote from Pochmurka: “Ja to tam lubię @Nameczaner, nie każdy facet ma w sobie tyle odwagi i męskości by być pantoflem ” Wiesz ile to trzeba szkat nadropic żeby być takim pantoflem jak ja? XD ” A wczoraj tyle się natrudziłam by zbić meley a ten zabrał mi wszystkie szkaty. Taki to pantofel... :<

• Jakiej muzy słuchacie?

Celtycki-Dzik - - Hydepark

youtu.be/45owHjUqPi8

• Si no ja. @Nameczaner

• Nope, Mialam to samo z wulgaryzmami. XD @Puurpurowy

• Rozmowy serwera Etolin

Pojedynek mistrzów był?

• A no nieeee. Ale może @Nameczaner? XDD

• Nope @Xarrion chodź tutaj.

• Jakiej muzy słuchacie?

youtu.be/ND0uf7lP_IQ

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from kryndor: “ Quote from Celtycki-Dzik: “Jak się przymilałeś do mnie to co innego pisałeś. Aleee jak wiatr zawieja tam i kryndor. xD ” no chyba logicnze ze ci nie pisałem że jesteś mixem i mam cie na strzała, bo bym cie nie zbajerował, naprawde idz se zrób testa na IQ , bo coś ci nie idzie rozumowanie xd jak chcesz żeby ktoś cie polubił to trzeba sie zachować przyjaźnie, a jak chcesz zeby cie ktos niepolubił, to nieprzyjaznie, prosta logika taktyka ;Dmusialem troche skłamać i powiedziec …

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from kryndor: “Quote from ItsDemonWolf: “a teraz wrzuc aktualny dmg ja sobie moge i 20k dostac a i tak jestem 5 klas wyzej bo ja wstane i sie bije i nie wyje z kola po 10 minutach lub logam z wlasnego krolestwa do momentu wylogowania przeciwnej gildii pozdro co do twoich slow ze kiedys sie ludzie wykoksza to miejmy taka nadzieje, chociaz ja tez z miesiaca na miesiac co raz to lepsze eq kompletuje ” ja ogólnie jestem całym sercem #JI, ale beka jak takie miksy co nigdy nic nie znaczyly w tej…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ItsDemonWolf: “Quote from BlueEve: “Pozdrawiam praca wzywa ” pracuj pracuj, moze w koncu bedzie cie stac na jakies eq a nie tylko bezsensowne pisanie na forumQuote from Pochmurka: “A Ty nie masz ani dobrej postaci ” zapraszam na zadyme, zweryfikuję to ” Demonku, kiedyś dymy też Cię zweryfikowały... Ja jako mix kiedyś szybciutko Cię wyjaśniłam, siedziałeś cichutko jak myszka pod miotłą... A teraz każdego wyzywasz od mixów, że dymy zweryfikują... Może te "mixy" też się kiedyś wykokszą j…

• no nieeee… Ale cho tu do mnie @GlosnoMilcze

• Jakiej muzy słuchacie?

youtu.be/Ta3REnJlwg4