Search Results

Search results 1-20 of 36.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Serwer Beta - Październik 2014

Kentaky - - Archiwum

Quote from WróżbitaMaciej: “Panie Up na bete nie wchodzi się zmieniac bony a testować nadchodzące zmiany, wykrywac rzeczy do poprawki ...” czyli widać co Ty testujesz - dmg wilkołaka na psach. a różne inne mapki? exp? ile max w ludzi można walnąć? to już nie jest istotne przy nowej klasie? Nie wszystko można sprawdzić przy standardowym zestawie bonusów takim jaki został nam przydzielony w startowym ekwipunku. Na tym proszę zaprzestać tą wymianę- Nautilus

Kentaky - - Archiwum

Quote from JanKolasa: “jakby ktos mial ochote mixowac bony to nie kupujcie zmianek w IS tylko u handlarki po 1yang są, tak samo jak przetopy, fasolki, przepustki. pisze to bo niektorzy nie zagladaja do handlarki nawet.” szkoda tylko, że nikt nie wpadł na pomysł aby usunąć na becie limit zmiany bonów co 10 min, akurat tam zmianek mamy masę, a to czekanie jest denerwujące.

Kentaky - - Archiwum

Wilczek ten trochę nie pasuje mi do świata metina jaki znam, a widać to choćby już przy wyborze postaci (troche jest przerośnięty ). poza tym nie mamy możliwości wyboru umiejętności (tylko jeden zestaw) oraz jest tylko jedna płeć - ciekawe czy dostaliśmy postać przygotowaną na szybko i stąd te braki? zbroja na 90 lvl też niezbyt przypomina serię epików, w które wyposażona jest każda z klas; natomiast plusem jest to, że nieźle komponuje się ona z bronią. zatem nie wiem co GF miało w zamiarze - st…

• Quote from Truskavkowy: “ Wszyscy myśleli, że we wakacje będzie dużo osób bo studenci, młodzież i dzieci będą mieć wolne to będą grać. Jak się potem okazało było jeszcze mniej.” co do studentów to sam na swoim przykładzie widzę, że więcej czasu na grę mam w ciągu roku niż w trakcie wakacji dla niektórych wakacje to jest czas żeby pograć godzinami, a dla innych żeby porobić coś zupełnie innego. wydaje mi się jednak, że normalnie w trakcie roku gdy mamy jakoś ułożony plan tygodnia i dnia, gra się …

• Exp surą 55 a wojem 75

Kentaky - - Archiwum

pewnie że surą, ja expiłem akurat od 61lvla ale od 55 myśle że też da radę; oczywiście werzch z defem i buf musi być.

• Quote from Santonia: “Quote from TsukuneAoki: “pełno graczy farmiło SBK mając po 2tyś szkat (Tak aż tyle)” Pomnóż to kilkukrotnie. Nawet obecnie ilość sbk zmagazynowane na kontach graczy często przekraczają 2k na postać.” tylko co nam po SBK zmagazynowanych na kontach, na których często już nikt nie gra (bo skończył grę, trzyma dla siebie, itp.). na rynku bardzo ciężko dostać szkaty, a jeśli już to w horrendalnych cenach.

• Quote from Art: “Quote from Mante: “"Poprosi on Was o zebranie piłek, które będą wypadały z potworów. Zbierzcie wymaganą ilość piłek i wymieńcie ją raz dziennie na złotą piłkę." Już mogli napisać ile to tych piłek do zebrania... :oops:” Nie widzę takiej potrzeby, bo i tak trzeba będzie je zebrać ;> Pomija to zbędne narzekania typu "ALE AŻ TYLEEE?!?!" itp.” piłek do zebrania 10, "ale aż tyleee?" przecież to wcale nie tak dużo ;P (info stąd) ciekawe jeszcze czy coś poza potami będzie dropić z tych…

• Quote from mastodontaYT: “ GM niektórym dawał w prezencie po 4 marmurki a co niektórzy nie dostali ich w ogóle.” nie zapominaj, że te marmurki tak na prawdę do niczego się nie przydają, poza powiedzmy chwilowym "poszpanowaniem" w m1 no i dumą, że dostałeś coś od GM :D. moje leżą na magazynie jeszcze z zeszłego roku. mogliby np. odblokować możliwość używania maski uczuć w nich (zawsze to jakieś urozmaicenie).

• Quote from Santonia: “Ja tylko chciałam przypomnieć, że kwiecień to był jeden wielki,niekończący się event i nawet na tym forum dało się odczuć już Wasze zmęczenie ciągłym stanem podwyższonej gotowości.” mimo wszystko wiele osób liczy, że zorganizujecie COKOLWIEK w trakcie tych kilku wolnych dni. (np. niedawno odbył się OX, nie trzeba było zostawić go na majówkę i złapać teraz plusa?) faktycznie zbiegło się kilka okazji do eventów ale kolejny taki szał dopiero w okolicy bożego narodzenia więc pr…

• Quote from PanzerIV: “To ciekawe dla kogo te "zbroje na 80lv+9" skoro każdy jedzie od nowa, i przynajmniej miesiąc nie będzie nosić?” zdziwisz się jak szybko wpadnie pierwszy 80 lvl, to samo było jak otworzyli solar

• Quote from Art: “Quote from Glodyn: “I można wiedzieć po co nowy serwer, skoro dopiero co stare łączyliście?” Istnieje proste wyjaśnienie. Ostatni nowy serwer został otwarty w listopadzie 2011 roku. Łączenie serwerów miało miejsce tylko na starych serwerach, Negros(Solar) nie brał udziału w procesie. Gry takie jak Metin2 potrzebują nowych serwerów. Chociażby dlatego, że są gracze, którzy nie mają ochoty zakładać konta na starszym serwerze, bo mają możliwość 'powalczenia o topkę' na nowym.” czyli…

• Z tego co widzę wszystko zostało w tym evencie ograniczone: - drastyczny spadek ilości metinów - drop magicznych jaj ograniczony tylko do metiów wielkanocnych - tylko 1 otwarcie jaja Znów zabawa zmienia się w maniaczenie godzinami przy kompie żeby tylko coś udało się znaleźć i ubić. Moim zdaniem lepszym pomysłem byłaby większa ilość metinów z ograniczonym dropem. Dlatego że: lepiej mieć co bić i ewentualnie nie zawsze mieć drop, niż biegać godzinę i nic nie znaleźć, bo wtedy odechciewa się zabaw…

• Bonus Exp

Kentaky - - Archiwum

ja mam jeszcze dodatkowe pytanie związane z tym expem: skoro każdy może samodzielnie włączyć sobie exp u NPC to dlaczego taka opcja jest ograniczona tylko do jednego dnia? nie dałoby się umożliwić odbioru "nagrody" w ciągu np. 2-3 dni tak aby więcej osób mogło na tym skorzystać? bo wiadomo, że nawet sobota, która prowadzi w ankiecie nie każdemu będzie pasować.

• yangi w IS, teraz czekajmy aż gotowe eq +9 5b trafi do IS - bo ten nielegalny handel też kwitnie nie? dziękujemy wspaniałomyślnemu GF za psucie rynku. zamiast organizować częstsze akcje w celu odprowadzenia yang z serwerów to postanowili zawalić nimi rynek. tak btw: skoro już mają być te kupony to możliwość ich grupowania i handlu znacznie ułatwiłaby graczom handel za droższe itemki - o tym oczywiście GF nie pomyślało. a i wtedy też przydałaby się opcja zamiany posiadanych yang na kupon dla osób…

• zakpili sobie z nas w tym roku. to event olimpijski mógłby trwać 1 dzień bo tyle wystarczy na wydropienie 5 części i odebranie jednej szkaty. brak dropu amorów choćby przez kilkanaście godzin to wielka wtopa...

• Quote from sasinek39: “Quote from Kentaky: “co ciekawe w red lesie też z metinów lecą kamienie duszy.” Kd+4 również?” mi jeszcze kd+4 nie poleciało ale skoro lecą to pewnie wszystkie.

• co ciekawe w red lesie też z metinów lecą kamienie duszy.

• Quote from mamba528: “Bezsensu to !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Osoby bez życia realnego do dzisiaj maja po 50 dodan 40 zmianek LUDZIE ZA CHWILE ITEMÓW NA SERVIE BRAKNIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A tak to 5 szkat 4x yangi 1x bodzio !” Kto niby tyle wydropił?? Wcale nie jest tak łatwo, sam poświęciłem na to już kilka godzin i żeby trafić coś poza yang ze szkatki trzeba mieć naprawde fuksa. Zresztą takie bieganie w kółko i odbieranie yang jako nagrodę szybko się nudzi.

• na bank pali tak samo jak z eq na 90+, dlatego sam zwlekam z robieniem.

• Quote from Gandalfx: “ A dokładnie od kiedy jest zwiekszona sznasa na drop tych itmków i exp ? ” jak wprowadzą nową mapkę. pewnie przy czwartkowym restarcie (niekoniecznie najbliższym)