Search Results

Search results 1-20 of 714.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Zmiany w grze - dyskusja

jarcys - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from S0NikX: “Quote from jarcys: “ja dalej nie wiem w czym przeszkadzalo wylaczenie metina na 2- 4 dni zeby zrobic fuzje ;>? ” A ja nie rozumiem jeżeli z IS biletem można się przenieść i nie trzeba zamykać serwera na kilka dni tylko reset czy coś ? ;x Czy w taki sposób nie moze się odbyć fuzja ? Każdy na serwerze dostaje bilet i wybeira na jakim serwerze chciałby dalej grać. Potem tylko reset czy coś i wszystko zrobione w jeden dzień bez czekania miesiącami.. Każdy gracz miałby 7dni na wyb…

ja dalej nie wiem w czym przeszkadzalo wylaczenie metina na 2- 4 dni zeby zrobic fuzje ;>?

Co do aktualizacji i laczen zawsze tak jest ze maja mega poslizg ...3-6 miesiecy czasem wiecej Oo. Jeszcze sie nie nauczyliscie ze GF nie ma nic z mistyczna ,,niemiecka dokladnoscia,,. Przykladow by mozna przytoczyc multum. Takze jak bedzie plan to bedzie zrealizowany w terminie max 40 %. Talizmany nastepna nie przemyslana rzecz mianowicie: -dropnac z gry cud i multum godzin -z isa tyle jest nadropione ze gracze przez najblizsze 3 lata tyle nei dropna z gry (chyba nie o to chodzi ;>) -ulepszanie…

Quote from Ingolf: “@jarcys, ale nie widziałem od Ciebie zgłoszenia na Support. ” bo nie wyslalem to nei mogles widziec problem z tego co mi wiadomo jest znany team-owi .... A wiec wtracilem zdanie o tym kiedy to naprawia ...bo nie sadze zeby to byl mega krytyczny blad ktorego w tydzien lub 2 nie da sie naprawic a trwa on dlugo o zrgrozo my za niego placimy wiec troche powinien miec priorytet . GF jak to GF nie zwroci SM ani pieniedzy za niedzialajacy produkt bo to jedna z najgorszych firm z jak…

CIEKAWE TEZ KIEDY NAPRAWIA SZPULE KASZMIRU ...WYWALANIE DO LOGOWANAI ZAZWYCZJA SIE TO DZIEJE KIEDY CALE 2 STRONY CHCE WYSTAWIC NA SKLEPIE WYSTAWIE zostawie 10 miejsc i nagle mozna sklep wystawic (yang ani won nie przekraczam )

• koledzy w gildii mieli to samo tylko na zwyklym sklepie i 1 rzecz im przewaznie znikala mysleli ze zamiast won wpisali yangi ... ja zawsze sprawdzam dokladnie noi ta szpula kaszmiru

• jak to jest ze wystawiam sklep i mi znika z niego pare rzeczy i nie ma za nie yangow/wonow napewno sie nei pomylilem a zeby smieszniej bylo wystawialem przez szpule kaszmiru ten sam przedmio 10 razy po 1 won zniklo 4/10 i brak wonow ?? dodajac brak informowanai graczy do kiedy jest oferta (pomijam fakt ze nawet o tej ofercie nei bylo wzmianki np. pierscienei radosci)

Quote from DeLeon: “Mały i szybki test Lizaka Potęgi z IS vs Lizaka Potegi za pt. Gaya (+ test koscianek ze skrzynki Yuntori) 2uDs5wRZu3Qyoutu.be/2uDs5wRZu3Q Kolczyki działają poprawnie, ale co lizaka to nie wiem czemu jest różnica ok. 2k na hicie. ” Witam a sprawdzane byla inna kolejnosc mozliwe ze ta kolejnosc bugowala lizaka z IS? jestem ciekaw

powinni skrupulatnie sprawdzic i pobanowac zastanawia mnie cos innego jak GF mogl nie zauwazyc ze miliardy im sie na serwerze mnoza!?<ciach> Moderator Synthia: Ciachnelam flood.

• Item Shop - dyskusja

Roznica sm to akurat uklon w strone graczy z panstw biedniejszych. Zostaje polski numer lub znajomy jakis w kraju...ewentualnie ladowac tylko w czasie pobytu w Polsce. Albo dalej bulic Zeby nie odbiegać od tematu bonusowe pietro idzie zrobić wczesniej ktos pisal ze od farta....otoz nie

dlatego napisalem ze 1 z tych co zamienia bo reszta ma takie skille ze bys musial go caly czas omdlewac lub idealnie odjezdzac

jednego co zamienia w kamien idzie zbic solo....bodajze malpe. Tylko dlatego ze ma przewidywalne kola gdzie zamienia jak sie dobrze ustawisz to go zbijesz. Trzeba tylko uwazac zeby sie nie przesunac kawalek jak zrzuca z konia. Szamanem zbilem do 1/6 hp i pozniej zamienil w kamien bo sie kawalek przesunelem

witam jest jakis boss ktorego gracze nie przekroczyli 6 poziomu na zadnym polskim serverze? Nie wszedzie mam konta

szkoda ze moj post zostal usuniety.... U handlarza masz 20 rodzajow insygni50 szt kazda oraz te do wskrzeszania ceny 1kk oraz 3kk Jak Oni zrobili to kazdy zrobi xD

• 20 lvl moze nie ale 50 juz takie sie trafiaja ;D

a tak to placz bo magik sporo bije a likan np malo w pvp balans jest .....po za tym nie mowie zeby bic tyle samo ale zeby roznica byla mniejsza a nie coraz wieksza!!! to ze w broni np w dzwonku by bylo wiecej wartosci niz w innych nie oznacza ze bym bil tyle samo co body czy likan chyba masz male pojecie o grze i mechanice .... sama szybkoscia bicia z wierzcha sprawia ze szaman nigdy nei dorowna w ilosci hitow na minute

pvp chca balans mowa tez o pve a prawda jest taka ze w pve magicy praktycznie nei istnieja zamiast do broni ze sr dac im duze wartosci to przepasc jeszcze wieksza bedzie !!1

• Item Shop - dyskusja

kiedy bedzie oferta IS zwiazana z haloween ?

• Czesto idize na zadymach spotkac nizszy lvl ze swojego krolestwa (na rozmnych mapach gdzie tylko moze wejsc) ktory ,,poprawia Ci buffy. Takze ma racje moze teraz to wystepuje mniej ale jest/bylo notoryczne. Zawsze beda plusy i minusy ,,poprawek,,. Częsty przypadekiem jeszcze byly armie rozprochow nie mowie o graczach(chodz na Diumarze AmonRa na zadymkach mial tylko pilnowac zeby szalej nie mial aury ) a o niskich lvl. Jak na podstawie ksiazek likana i innej klasy stwierdzic ze dany skill jest go…

• to czemu na potrzeby balansu nie zwiekszono wartosci w dzwonku dla szamana (w broni na 75lvl) zeby chodzzblizyl sie a nei oddalil do klas fizycznych w biciu z konia ...juz nei wspomne o nie trafianiu kazdego hita jak przekroczymy dana szybkosc bicia