Search Results

Search results 1-20 of 174.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

Nikeee88 - - Dyskusje Etolin

Dzień dobry Etolin! Byłby ktoś chętny na strój do transferu (zostało trochę ponad dobę) z bonami: 15 miecze, 15 2-ręka, 10 magia? Mój komp miał wypadek i przez najbliższy czas grać specjalnie nie będę, to bez sensu trzymać. Mam też 2k pż, 15 magia, 15 sztylety jakby ktos był zainteresowany. Więcej info na priv.

• Rozmowy serwera Etolin

Ja nie mam takich dylematów... U mnie leje To już wolałabym chyba Kraków

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Cannabisherr: “Quote from Nikeee88: “Żadnych narkotyków! \ ” @Naksen na zjeździe ” Myślałam, że Naksen nie dopuszcza do zjazdów

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Szele: “Narkotyki? Mam je w nosie ” Żadnych narkotyków! Przez nos to ja tylko chmurę wypuszczam

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from MrNobody: “Quote from Nikeee88: “dostrzegam, co nie zmniejsza tego odczucia, a czasem nawet pogłębia. Polubienia nie świadczą o jakości, ale świadczą o ilości osób, które się z danym poglądem zgadzają/ którym sie podoba/ śmieszy/ docenia etc. Twoje posty są niekiedy inteligentne czy zabawne, ale wydźwięk jest jaki jest, to fanów Ci nie przysparza ” Zacznijmy od tego że nie dbam o niczyje względy a opinia publiki mi wisi. W celu weryfikacji rozmówcy zazwyczaj wykonuję rozpoznanie. Pros…

• Rozmowy serwera Etolin

dostrzegam, co nie zmniejsza tego odczucia, a czasem nawet pogłębia. Polubienia nie świadczą o jakości, ale świadczą o ilości osób, które się z danym poglądem zgadzają/ którym sie podoba/ śmieszy/ docenia etc. Twoje posty są niekiedy inteligentne czy zabawne, ale wydźwięk jest jaki jest, to fanów Ci nie przysparza

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Alvaro: “Czyli rozumiem, że niekoniecznie musi być mąż. Żoną też nie pogardzisz widzę. Problem w tym, że ślubu nie weźmiesz bo w metku nie da się. ” I tu sie mylisz - miłość przezwycięża takie drobnostki, przykład dał nam p0grom.... poza tym, to nie tak... po prostu widząc niektórych "mężczyzn" dochodzę do wniosku, że niejedna kobieta sprawdziłaby sie znacznie lepiej z Pomrukami bym sie na pewno nie nudziła, co do Kmieciaka... aż tak nie lubie owoców morza

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Darek-Pogrom: “Quote from Nikeee88: “Szukam męża... ” szukam zony... ” Darku schlebia mi to, lecz zbyt wielka przepaść między nami... Po pierwsze różnica wieku- jestem niemal połowę młodsza z moim 70lvlem, po drugie z dwóch zwaśnionych królestw pochodzimy, po trzecie tyś z nadobnych TOPków, ja zaś z elitarnych MIXów, a poza tym jestem kobietą Quote from Sherrievronbrn: “Quote from Nikeee88: “Szukam męża... ” M1 CH1 Schinsoo obok dozo na spocie AFKQuote from Nikeee88: “Quote from Alvar…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Alvaro: “Gdzie ostatni raz go widziałaś? Jak wygląda? ” nowego, poprzedni, jak się okazało, był ze mną tylko dla kasy.. już miałam dość, nic tylko "daj na pokrzywę" - co on z tą pokrzywą to nie wiem, ale sie chyba uzależnił w dodatku dowiedziałam się, że specjalnie absu na wachlarze nie robi, żeby było pole do rozpoczęcia bajery! To ja mu peta karmiłam, a on takie kwiatki Z gildii już odszedł. cFellowes, można go bić.

• Rozmowy serwera Etolin

Szukam męża...

• Zgadnij, kto napisze następny?

Nikeee88 - - Gry i zabawy

tak @Lorint.?

• Rozmowy serwera Etolin

xD nie załapałam takie małe Bingo, a ile radochy

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Sherrievronbrn: “Quote from Nikeee88: “Quote from Sherrievronbrn: “@Nikeee88 używa nielegalnego oprogramowania do szybszego poruszania się, mam ss ” hahah chyba wiem o czym mówisz dropku xD ale to jest całkiem legalne - przysiENgam! ” @Nikeee88 ja Ci mówię, nie cwaniakoj nie cwaniakoj ” Ucz się lepiej języków, zamiast kozaczyć a oprócz nielegalnego oprogramowania do szybkości ruchu (buty wiatru), mam jeszcze równie nielegalne uzupełnianie hp (eliksir słońca) także uważaj tam xD Quote …

• Rozmowy serwera Etolin

zapomniałeś o fantazjach tego goscia w kamyku na dropa i pożyczonym EQ od rudego, co to dom buduje za wony xD

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Sherrievronbrn: “@Nikeee88 używa nielegalnego oprogramowania do szybszego poruszania się, mam ss ” hahah chyba wiem o czym mówisz dropku xD ale to jest całkiem legalne - przysiENgam!

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Michu: “Dzisiaj był dobry dzień, dużo dymów, ale szkoda, że tyle szans na wygraną w bingo i wreszcie się nie wygrało. vMl9tsw.jpg (Hidden Content) ” oj @Michu nie czytałeś uważnie, inaczej dostrzegłbyś "2k19" i byłoby BINGO - a ostatni wpis dostarczył też "białoryczerzyka" fajne to bingo, muszę sobie wydrukować xD

• Rozmowy serwera Etolin

szanuj wroga swego, bo możesz mieć gorszego.

• skille konne + smoczy skowyt dl3RH9d.png

• Rozmowy serwera Etolin

o ile mała aferka w Irre dostarcza rozrywki, tak kibicować komuś kto okradł swoich dotychczasowych kolegów (czy nawet wrogów, tu akurat nie ma znaczenia) jest MEGA słabe. Takie czyny trzeba piętnować, bo każdy tu może zostać potraktowany w ten sam sposób, a takie podwójne standardy pogłębiają problem, zamiast go likwidować....

• Rozmowy serwera Etolin

Chłopaki, nie kłócić się - wiem, że pragniecie być w tak elitarnej grupie jaką są mixy, ale nie każdy może dostąpić tego tytułu, także ten... nie wypowiadajcie słowa MIX na daremno! #dreamMIXteam