Search Results

Search results 1-20 of 28.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Zmiany w grze - dyskusja

Kalio - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from Kirkorr: “Proszę o usunięcie eventu wielkanocnego, ponieważ uraża moje uczucia religijne !!!1111!!1 ” Mam nadzieję, że tam w twojej sygnaturce to nie są barwy Flagi Polski tylko przypadkowe dla ciebie kolory. 6 i 7 Bon miksowane odrębnie ok (oby nie zawalili z rodzajem bonusów). Zmiana drop yang katakumby ok ( chyba, że zwiększą drop ). Skoro wcześniej event zwał się letni komu wadziło taką nazwę zostawić.

Co wy tam chcecie sprawdzać? Ta sytuacja nie dotyczy poszczególnych osób tylko wszystkich.

Pytanie odnośnie serwera Jemioła. Czy była gdzieś informacja na temat ilości postaci mogących ulec przeniesieniu? Przykładowo na jednym koncie zrobimy dwie postaci spełniające wymagania do przenosin, czy zostaną przeniesione obie?? Z góry dziękuję za odpowiedź ( jeśli ktoś ją zna).

Dzień dobry, Pytanie takie niewielkie ale jakże zasadnicze, które to misje bierze pod uwagę do zaliczenia tych 80 szt. misji na serwerku jemioła? Czy każdą, czy tylko misje główne (jedna na lvl)? Pozdrawiam i niech bot będzie z wami.

Serwer Jemioła Boty Boty Boty Boty Boty Boty Boty Boty Boty Boty Boty Boty!!!!!! A zaczęło się tak pięknie pierwszego dnia. Wspomnienia jak się każdy yang zdobywało mozolnie i pach czar prysł. szkoda że to wszytko dzieje się z przyzwoleniem " władz najwyższych".

• Dzień dobry, No proszę was teksty typu "ZUO dla znajomych" to chyba jakieś jaja. Jest możliwość to walną kilkaset metków, to źle? Rozumiem nie każdy jest o tej samej porze w grze, ale to jest nierealne aby tak było. Wychodzi mentalność "ja nie mam to czemu inni mają mieć". A argument że nie zostało zapowiedziane ileś dni wcześniej, ktoś wnioskuje by coś tu zrobić dostaje info jest zgoda to to robi. Oby więcej niezapowiedzianych zuo. Pozdrawiam

• Błąd podczas wybierania postaci

Kalio - - Archiwum

Art, Naprawdę chciałbym w tej sprawie udzielić lepszej pomocy, ale nie gram z zegarkiem w ręku(i niki postek do dropienia odłamków w m2 tak mam wymyślne że nie skojarzę, który to z tych 30 lvl był. Teraz zwrócę uwagę na dokładny czas jak i nik postaci gdy ten proceder zaistnieje i niezwłocznie to zgłoszę.

• Błąd podczas wybierania postaci

Kalio - - Archiwum

Hej, Kolejna postać tego błędu, a mianowicie przechodząc przez teleport z m1 do m2 zmieniło mi postać na inną. Dodam też i wielokroć przytrafił mi się losowy wybór postaci. (czyli logowanie innej niż wybrałem) Możliwe, iż jest tak jak z logowaniem, mianowicie logujecie postać na kanale 3 (ch3) następnie dajecie opcje zmień kanał na np. kanał 2 (ch2) gdy na wyprawie was wywali z gry i chcecie ponownie się zalogować macie wybraną opcję ch3 czyli ostatniego logowania, a nie ch2 na jakim ostatnio by…

• Item Shop - dyskusja

Informacja dla chcących polepszyć drop w związku z niedziałającymi rękawicami. Zakupując rękawicę z is w panelu postaci nadal widnieje wartość 0. Pozdrawiam

• Item Shop - dyskusja

Gdzie można znaleźć informację odnośnie czasu trwania oferty na lizaka czy nakładkę na broń? To chyba nie jest jakaś tajemnica. Czy to po prostu błąd że są jeszcze dostępne?

• Item Shop - dyskusja

Gdzieś padła informacja o miksach za 2k gaya za miks zwierzaka. Przelicznik gaya na is średnio 15, wychodzi miks peta 133 Sm. Obstawiam 159 Sm

• Item Shop - dyskusja

Podpinam się do pytania. Kiedy będzie dostępny przedmiot do zmiany statystyk zwierzaka?

• Zuo w dniu 07/04/2018

Kalio - - Samos

Spontaniczne zuo dobra rzecz. P.S. To nie było zuo sprokurowane bo ktoś miał misje na wobbe?

• Item Shop - dyskusja

Witam To celowe z tą tombolą? Ogólnie interfejs IS w grze się zacina dajcie znak tam wyżej że kasa przelatuje im przez palce to może ten argument zadziała i coś z tym zrobią. Więcej o tej sytuacji nie ma co pisać bo ręce opadają.

• Event fajny chodź czasochłonny więc dropie tyle co nic, zawsze to jakiś dodatek do gry. Widzę ,że nie tylko ja mam problem ze znikającymi taliami po wywaleniu postki (mi osobiście pochłonęło to na raz 5 talii, zgłoszone na support operator gry analizuje zgłoszenie) Pozdrowionka

• Pamiętajcie że SPG to zabawa a nie walka o nagrody. Widział ktoś piękniejszego smoka:). 76b71cfd00a1b.jpg

• Rozmowy konTROLLowane Samos

Kalio - - Samos

Gratulacje dla gildii z Samosa za dominacje w rankingu eventu Starcie Potęg Gildii. W pierwszej piątce, aż trzy gildie. Może w kolejnej edycji weźmie udział więcej gildii aby rywalizacja była jeszcze bardziej zacięta. Polecam serdecznie uczestnictwo w tego rodzaju eventach jest to doskonała odskocznia od dominującego ten temat wątku o sile postaci, jakości eq i wzajemnego obrzucania się błotem. Udanych wakacji

• Witam Jako lider gildii DragonArmy dziękuję w pierwszej kolejności mojej gildii ( a co należy im się ) jestem z was dumny. Oczywiście wielkie podziękowania należą się Ascoranowi za organizację evevntu, jak i reszcie osób z zespołu za współudział w organizacji. Wielkie też podziękowania dla wszystkich gildii biorących udział w evencie, bez was nie było by tak zaciętej rywalizacji. Gratulacje dla gildii, które zajęły lokaty na podium jak i dla tych które przeszły przez wszystkie etapy eventu. W je…

Ktoś testował system szukania grupy, np. czy trzeba być na tym samym chanelu bądź jakieś inne zależności ? Aktualizacja na plus przynajmniej jakieś poruszenie w szeregach jest.

• Prezentacja na potrzeby czwartej edycji SPG. Gildia Dragon Army 0d084658aa9da.jpg Królestwo: Chunjo Lider gildii: Saw5 Rada gildii: Kalio, Morpheus23, xWjowniczek, KwiatSuri, Leeanne, LadyCeara Poziom gildii: 20 Liczba członków: 70 Średni poziom: 94 lv * * * 72db0d800ba1a.png * * * I. "Won" - teraz waluta, a kiedyś... - czyli exp u podstaw. f020c675743b8.gif Początki zawsze są trudne, szczególnie, jeśli chodzi o zdobywanie upragnionych punktów doświadczenia. Chyba każdy z nas pamięta czasy, gdy …