Search Results

Search results 1-20 of 32.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Item Shop - dyskusja

kafar. - - Porozmawiajmy o Metin2

dajcie pierscien radosci za 150sm tak jak to było od lat

• Radosci

kafar. - - Porozmawiajmy o Metin2

Dajcie Pierscienie Radosci do IS bo dawno nie bylo !!!! Moderator Synthia: Przenioslam do innego tematu.

• a masz w ustawieniach gry ustawiona grafike z gpu, a nie cpu?

• Rozmowy konTROLLowane Etolin

kafar. - - Etolin

Quote from nindians7: “DMG Sheele(tylko na krysztale 10, wodach, alchemii i ataku z PT) XoleX ( bez krytyka niestety) 20ff8lj.jpg Thorgrim ( takze bez krytyka no i bez kd szamana) 2l8dzkx.jpg Glabro zasadzka 2m4omzq.jpg Glabro chmura 2814x1i.jpg RecMag 1zqsiog.jpg Visena 25q53t3.jpg A tutaj nasz skromny rekordzista xKogucik 2cxtf6v.jpg I czy to nie jest tylko masa? :whistling:” dlaczego nie chcesz sie sprawdzic w pvp z OAMLEM na turnieju pvp?

kafar. - - Etolin

Quote from Kicka: “Odnośnie ligi pvp. Proponuję najpierw załatwić sprawę wojny, a następnie zająć się drugim wydarzeniem :). Już bardzo długo czekamy” zgadza sie wojna moze byc najpierw, ale zapisy mogą juz trwać na turniej pvp.

kafar. - - Etolin

nindianie, jakie masz dowody na to ze W0LFMAN korzysta z nielegalnego oprogramowania?bo akurat my na makusia posiadamy takowe dowody jak sam widziales. po drugie primo tych butow oraz zbroi nie da sie za bardzo wbic kamieniami. chyba ze wbiles itemy na 105 takowymi, bo z tego co mi wiadomo itemow na 115 niestety nie posiadasz:D

• King of ETOLIN

kafar. - - Etolin

NICK: OAML18 POZIOM: 106 KRÓLESTWO: Shinsoo

• Bezpieczny handel na Samos

kafar. - - Samos

polecam handel z rambo811

• Komu można zaufać w handlu Yang, won

kafar. - - Etolin

polecam xAshganx, handel na 10kkk

• pvp

kafar. - - Klasy Postaci

[video]https://www.youtube.com/watch?v=muklyxHFC1Y&hd=1[/video]

• marqowy vs Kuba2003

kafar. - - Etolin

[video]https://www.youtube.com/watch?v=muklyxHFC1Y&hd=1[/video]

• VIVA Najlepsi - Oscary Etolin'a

kafar. - - Etolin

Król zdobywania doświadczenia ( najszybsze expienie ):OAML18 Król handlu: Dantero Mistrz ciętej riposty( chat gry, szept, forum Osteoporoza Mistrz prowokacji na chacie: Wikser Ulubiony gracz: MakeMeLive Osoba która wywyższa się czymś od innych: 11smok11 Król noobków Etolina:alibaba71 Najmilszy gracz:MakeMeLive Osoba najbardziej konfliktowa:ja? Najlepszy Moderator:Laburra Najlepszy GM:Laburra Cicha woda: SzZeWsKi Najbardziej pozytywna osoba: Batiksor Leganda Etolina: nie ma takowej Król słownictw…

• [] Top 10 gildii ETOLIN ♥

kafar. - - Etolin

1.Disturbed. 2.UnitedDevils 3.WeAreLegend. 4.ChunjoPower 5.Rev3nge. 6.Selfish. 7.FightOrDie. 8.Insignia. 9.UnBeaten. 10.nLegionSmoka

• Turniej PvP " 2 vs 2 "

kafar. - - Etolin

Przedział lvl 100-105 Nazwa drużyny :Wuskarze 1 zawodnik: marqowy 2 zawodnik:Batiksor nick na forum: kafar./Batii

• Turniej PvP " 2 vs 2 "

kafar. - - Etolin

Przedzial lvl 70-79 Nazwa drużyny: Mamy20WLapie 1.Wlodar1515 2.mardiWP nicki na forum:kafar. Batii

• Turniej Gildii Etolin- DYSKUSJA

kafar. - - Etolin

widze, ze limit graczy zostal zniesiony tak wiec czemu nie zapisujecie swych gildii?

• Ninja Dagger - Badania 92 i 94 lv

kafar. - - Archiwum

Chcialbym przypomniec Wam, iz wartosc ataku nie zwieksza dmg z chmury.

• Wybór EQ - item vs. item

kafar. - - Klasy Postaci

oj mylisz sie, wiekszosc mocnych graczy +90 ma budde nno, wedlug mnie bez zastanawiania lepszy jest orkowy, chyba, ze walczysz z jakas postacia magiczna to lepszy z omdleniem (o ile przeciwnik nie ma nno)

• Nurtujące was pytania

kafar. - - Archiwum

niestety tak nie jest, ja osobiscie mam berka g3 i zaluje, m10 by mi starczyl. Roznica w hitach jest znaczaca nawet pomiedzy g1-g5, a tego pana wyzej co napisal, ze postac bez berka P do pvp to porazka pozdrawiam

• Wybór EQ - item vs. item

kafar. - - Archiwum

lepsza bedzie stal 1.5 10 do pz pod warunkiem jesli masz mocne hity =dobra truta, duzo na diably